Menu Forum

Svatba září 2016 - kdo další?

25. zář 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavzal
2
Registrovala se 7. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 140 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
pavzal
2
Registrovala se 7. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 140 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @paskynda Záleží jake mate požadavky, hlavně na misto obřadu a hostiny, ty nejžádanější jsou v sobotu částo zamluvene rok dopředu. Naopak šaty, fotograf, oznámení. ...nabidka je větší než poptávka a urcite jsou ještě volne kvalitní produkty i služby. ...takže bych nesilela, ale rozhodne co nejdříve rezervovala emoticon
12. kvě v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paskynda
Registrovala se 12. května 2016 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Plzeň.
  • Svatba byla 17. září 2016
fotoportrét
fotoportrét
paskynda
Registrovala se 12. května 2016 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Plzeň.
 @pavzal děkuji moc za radu a odpověď...bojím se, že je všechno moc narychlo a na něco se zapomene...nechceme velkou svatbu, ale stejně je toho zařizování až nad hlavu emoticon...příští týden bych se chtěla jít podívat na šaty, tak snad nebudou všechny na září zamluvené emoticon
12. kvě v 15:26  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonisek
8
Registrovala se 31. března 2007 na beremese.cz. Přidala 1617 příspěvků. Má 19 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
sonisek
8
Registrovala se 31. března 2007 na beremese.cz. Přidala 1617 příspěvků. Má 19 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky,my se Budem brát na třetí výročí 17.9.
12. kvě v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badyr (27 r.)
5
Registrovala se 7. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 26. září 2016
    Zakynthos, Řecko
fotoportrét
fotoportrét
badyr (27 r.)
5
Registrovala se 7. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 26. září 2016
    Zakynthos, Řecko
 Tak my máme 26.9. na Zakynthosu....
18. kvě ve 21:35  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciasobik
19
Registrovala se 3. června 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
luciasobik
19
Registrovala se 3. června 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 3 přátele.
 @paskynda ahoj emoticon já jsem byla také požádaná o ruku začátkem května emoticon místo obřadu jsme už měli vysněné a volný termín 2.9. Se nám taky hodil emoticon myslím si, že se to dá v pohodeě stihnout, akorát tomu musíš věnovat dost času.
K dnešnímu dni jsme na tom takto:
-zamluvené šaty
-seznam hostů a svědky
-objednanou kadeřnici
-domluvená auta - kdo s kým pojede
-orientační rozpočet
-Nejsložitější je asi výběr hotelu, který nám zajistí hostinu a ubytování. Rozeslala jsem 6 poptávek, odpovědi mám 4 z toho máme dva favority. Takže tento víkend se tam půjdeme podívat a popř. domluvit podrobnosti emoticon
-Na prstýnky jsem se také byla podívat. Náš oblíbený zlatník nám vyrobí jaké si pudeme přát - výroba cca 40 dní. Takže tam se chystáme koncem června.
-Oznámení - mám už grafický návrh, budeme je rozdávat začátkem července

A to je tak asi vše. Omlouvám se za vyčerpávající článek emoticon , ale samotnou mě baví podobné věci číst, tak snad vám to k něčemu bude emoticon
3. čer ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
carpatia
115
Registrovala se 28. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků a 17 inzerátů. Má 113 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
carpatia
115
Registrovala se 28. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků a 17 inzerátů. Má 113 přátel. Praha, Region Praha.
 Taky se hlasim do party zarijovych terminu. Zacatkem cervna jsme se rozhodli, ze by to uz po tech deviti letech chtelo nekam posunout, tak jde 17.9. do toho. Snad to vsecko stihnem naplanovat, je to docela jizdaemoticon.
Zatim jsme na tom asi tak:
- seznam hostu je kompletni a vetsina uz prislibila
- mame datum a misto, jeste musime ale osobne na matriku, zatim je to jen rezervovane
- sijou se mi saty v Cine, ale asi to jeste posichruju jednou svadlenkou i tady u nas
- mam objednanou podstatnou cast dekoraci a saticky pro druzicky
- zamluvena fotografka, kadernice a vizazistka
- graficky navrh oznameni
- vybrana designerka snubnich prstynku, ve stredu se k ni jdeme domluvit do atelieru
- rezervovane svatebni apartma
Ted nas ceka to nejhorsi - domluvit jidlo, nakoupit suroviny, alkohol, atp...vse je v nasi rezii. A jeste priteli oblek a obuvemoticon.
Tak honu zdaremoticon
18. čer ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
 Dovolte mi, abych vám nabídl služby naší hudební skupiny Bosáci z Příbrami. Hrajeme na svatbách (máme jich odehráno téměř 300), plesech, narozeninách apod. V repertoáru najdete jak lidovky, tak oldies hity i současné pop-rockové písničky. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě zde prostřednictvím SZ. Spoustu informací naleznete v mém profilu, doporučuji pak navštívit galerii svatebních párů, kdy u fotek jsou doplněny reference od našich klientů, kterým jsme hráli. emoticon Těším se na případnou spolupráci. emoticon
Lukáš
8. črc v 09:09  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeansg (31 r.)
31
Registrovala se 7. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 3. září 2016
    Bořetín, Region Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
jeansg (31 r.)
31
Registrovala se 7. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 3. září 2016
    Bořetín, Region Pelhřimov
 Ahoj, my taky - 3.9.2016. emoticon
22. srp ve 20:25  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
budoucinevestak
Registrovala se 20. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
budoucinevestak
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, objevila jsem tuto diskuzi až teď, takže už dosti pozdě. :D Ale přidávám se, že i my máme svatbu v září, a to konkrétně 24. září. emoticon
3. zář ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misa0605 (25 r.)
5
Registrovala se 11. března 2016 na beremese.cz. Přidala 110 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 27. září 2016
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
misa0605 (25 r.)
5
Registrovala se 11. března 2016 na beremese.cz. Přidala 110 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 27. září 2016
    Region Frýdek-Místek
 A ja se vdavam v utery 27.9. emoticon
3. zář v 19:29  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
werunka90
33
Registrovala se 16. července 2015 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 6 přátel. Region Třebíč.
  • Svatba byla 30. září 2016
    Moravské Budějovice, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
werunka90
33
Registrovala se 16. července 2015 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 6 přátel. Region Třebíč.
  • Svatba byla 30. září 2016
    Moravské Budějovice, Region Třebíč
 Já zase v pátek 30.9. emoticon
3. zář ve 21:16  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misuleska
9
Registrovala se 14. února 2016 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
misuleska
9
Registrovala se 14. února 2016 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
 A já už budu za týden touhle dobou vdaná.. asi emoticon
3. zář ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pcsara
1
Registrovala se 23. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pcsara
1
Registrovala se 23. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 také pátek 30.9. emoticon
4. zář v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
budoucinevestak
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
budoucinevestak
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky, můžu se prosím zeptat, co vás vedlo k tomu zvolit si svatbu v týdnu? Na beremese jsem donedávna vůbec nechodila, takže jsem se o tom neměla kde dočíst a z mého okolí jsem to viděla poprvé asi před měsícem u kamarádky a překvapilo mě to. Mě to třeba nikdy ani nenapadlo, vždycky jsem automaticky uvažovala jen nad sobotou. emoticon Ale tady na beremese jsem to teď viděla už několikrát, tak mě to jen zajímá. Děkuji moc za odpovědi. emoticon
4. zář v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hahzhk
3
Registrovala se 28. června 2016 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 4 přátele. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
hahzhk
3
Registrovala se 28. června 2016 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 4 přátele. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
 Já už to mám taky za pár 23.9. holky za 19 dní touhle dobou ze mě bude vdaná paní emoticon
4. zář v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jancab3 (22 r.)
4
Registrovala se 28. května 2016 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 2. září 2016
    Nuselská radnice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jancab3 (22 r.)
4
Registrovala se 28. května 2016 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 2. září 2016
    Nuselská radnice, Region Praha
 @budoucinevestak my měli svatbu teď v pátek, protože oddací dny u nás na radnici jsou v pátek emoticon tedy i druhou a čtvrtou sobotu, ale za poplatek a my na datumu moc nelpěli emoticon
4. zář v 11:44  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mondik84
Registrovala se 8. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
mondik84
Registrovala se 8. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
 My máme 17.9.
7. zář v 15:53  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tenderd
Registrovala se 1. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 1 inzerát.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tenderd
Registrovala se 1. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 1 inzerát.
  • Neví, kdy bude svatba
 @budoucinevestak My máme svatbu ve středu 28. 9. bude to přesně 15 let, co jsme spolu a taky všem říkám, že na Václava si beru Václava emoticon aspoň to můj drahý nezapomene emoticon
7. zář v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rogalatko
5
Registrovala se 20. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Opava.
    Lhota u Opavy , Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
rogalatko
5
Registrovala se 20. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Opava.
    Lhota u Opavy , Region Opava
 My máme svatbu 17.9. a je to na ženichovi narozeniny (a i mé babičky, ale ta už tu 2 roky bohužel není emoticon ), doufám že už nikdy hezčí dárek k narozeninám nedostane emoticon!
7. zář ve 20:25  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonisek
8
fotoportrét
fotoportrét
sonisek
8
 My 17.9. - budou to tri roky,co jsme si začli na seznamce psát emoticon
7. zář ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angellas
Registrovala se 12. září 2016 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
angellas
Registrovala se 12. září 2016 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, my se bereme 28.9. bylo to takové rychlé rozhodnutí asi před měsícem, svatba je tajná, takže jen svědci, děti a kamarádka co fotí emoticon Datum jsem vybrala z toho důvodu, že je to státní svátek a tak pak na každé výročí budeme spolu emoticon Snad nám počasí bude přát jako v těchto dnech, protože je to venku na moc rásném místě.
25. zář ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí