Menu Forum

Svatba září 2016 - kdo další?

25. zář 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
konvalinka1348
Registrovala se 13. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
konvalinka1348
Registrovala se 13. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Praha.
 Ty jo, já zírám! Koukám, že jsme se zařizováním dost ve skluzu, a to jsem si říkala, že se zářijovým termínem máme dost času na všechno... Máme v plánu 2. září. Ale zatím ten termín na mnoha matrikách ani není "v nabídce". Nevíte, jaký by mohl být problém?? Svatby se v pátek běžně pořádají přece...
13. led v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavzal
2
Registrovala se 7. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 140 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
pavzal
2
Registrovala se 7. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 140 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Podle me žádna matrika běžne oddací termíny v patek nemá. V takovém případe si musíte oddavajiciho sehnat sami.My máme svatbu v sobotu, ale venku v areálu hotelu a tam nám taky nikdo z matriky nepřijde. Takže jsme si domluvili faráře z husitske církve a matrika nám potom akorát vystaví oddací list.No a jinak te uklidnim, pokud máte svatbu v patek, urcite nebudete mit problém sehnat cokoli a kohokoli....jen ty soboty prostě bývají obsazeny ve všem už rok dopředu emoticon
14. led v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Zdravím. Hudební skupina Bosáci z Příbrami nabízí své služby. Hrajeme 17. rokem na různých kulturních akcí, z toho jsme odehráli přes 270 svateb. Hrajeme od dechovky po rockovou muziku, naše série bývají až 1,5h dlouhé. Mrkněte na webovky, kde najdete termíny, ukázky, reference, fotky.
20. led v 08:15  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janula187
Registrovala se 20. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků a 2 inzeráty. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
janula187
Registrovala se 20. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků a 2 inzeráty. Region Hodonín.
 @maloira Svatba na Mauriciu? Zařizuje vám to agentura, nebo jste se do toho pustili sami ? Budu ráda za každou informaci.děkuji
20. led v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maloira
42
Registrovala se 15. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků. Má 15 přátel. Praha.
fotoportrét
fotoportrét
maloira
42
Registrovala se 15. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků. Má 15 přátel. Praha.
 @janula187 ahoj agentura.. zkouseli jsme si to propocitat i sami za sebe ale asi poprve se nam stalo ze je to jedno :D tz jsme se rozhodli pro agenturu emoticon jedeme na 10 noci do Shandrani emoticon klidne pis SZ emoticon
20. led v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
melisa203
Registrovala se 8. února 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
melisa203
Registrovala se 8. února 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
 @pavzal Taky 3.9.2016 s prckem,tak držim palce emoticon
8. únor ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavzal
2
fotoportrét
fotoportrét
pavzal
2
 @melisa203 My se dvěma prckama emoticon I já vám emoticon
8. únor ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juanitka
5
Registrovala se 24. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 6 inzerátů. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
juanitka
5
Registrovala se 24. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 6 inzerátů. Region Liberec.
 My máme v pátek 9.9. a máme zatím jen potvrzený termín na matrice a místo obřadu. Doufám, že co nejdřív vyřešíme i místo hostiny a večerní zábavy, nějak nám padly naše plány :/
8. únor v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzencanka
2
Registrovala se 22. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 1 přítele. Bzenec, Region Hodonín.
  • Svatba byla 27. října 2016
    Radějov
fotoportrét
fotoportrét
bzencanka
2
Registrovala se 22. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 1 přítele. Bzenec, Region Hodonín.
  • Svatba byla 27. října 2016
    Radějov
 My máme taky 10.září, zařízeno je: rezervace obřad,hostina, fotograf,kameraman, kapela, květinářství, vizážistka. Už začínám vybírat oznámení, hlavně text... emoticon kdy jít shánět šaty?
8. únor v 15:29  •  Svatba byla v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peguna
1
Registrovala se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
peguna
1
Registrovala se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Region Trutnov.
 @pavzal
@konvalinka1348 holky např. u nás ve Dvoře Králové nad Labem jsou páteční svatby běžné a jsou uvedeny i v celkovém ročním seznamu svateb (určité termíny se totiž oddává přímo na radnici a v určité zase pouze v Kuksu, který spadá pod nás)....
10. únor ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anula1
Registrovala se 11. května 2014 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
anula1
Registrovala se 11. května 2014 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků. Region Brno.
 Ahoj, my máme svatbu 10.9 a máme termín :D Komunikuji s restaurací a cukrářkou, to je vše. Ale já jsem v pohodě, žádnej stres emoticon
10. únor ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Milé nevěsty. Pokud ještě nemáte kapelu na svoji svatbu, pak mi dovolte nabídnout naše služby. skupiny Bosáci z Příbrami. Hrajeme ve 3 - 4 členném složení - vše živě. Máme široký repertoár (cca 250 skladeb), odehráno více jak 1000 akcí po celé ČR (z toho přes 270 svateb). V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Více o nás na webovkách (viz. odkaz níže).
14. únor ve 21:16  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gasina
1
Registrovala se 8. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
gasina
1
Registrovala se 8. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Ostrava.
 ahoj všem, my máme termín 23.9.2016 , mám již šaty, matriku, místo obřadu, hostiny a nyní zařizuji šaty pro dceru .-D , tyto stránky jsou božíííí. Mnoho inspirace, rad atd,
14. únor ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alassia
4
Registrovala se 11. února 2016 na beremese.cz. Přidala 303 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
alassia
4
Registrovala se 11. února 2016 na beremese.cz. Přidala 303 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj holky, tak co všechno už máte?emoticon Já jsem hodně chtěla září , ale nakonec se na "našem" místě dal sehnat jen srpnový termín 20.8.2016emoticon ale i to je hezké..každopádně jsem ve stresu jako blázen :D asi bych měla trošku polevit, jenže mi to nějak nejdeemoticon) jste na tom podobně? máme místo (zaplaceno), ubytko pro všechny hosty 85x (zaplaceno), catering na místě, termín, matriku (jen rezervaci), agenturu na výzdobu,sladkosti,tiskoviny a koordinaci dne (zaplaceno), fotografa (rezervace), svatební web (hotový) , moje šaty (zaplaceno), boty (koupeno), prstýnky (koupeno)..chybí nám kapela, dj, moderátor, oblečení pro ženicha...a pak samozřejmě doladění detailů jako je právě výzdoba,sladkosti atd..chybí mi ještě něco?
14. únor ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alassia
4
fotoportrét
fotoportrét
alassia
4
 + ještě kadeřnice,vizážista taky mámeemoticon
14. únor ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra "MECH" Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra "MECH" Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
 Dobrý den, pokud ještě někdo sháníte DJe na svatbu v září, tak mam zatím volno. V případě zájmu se podívejte na moje stránky, kde najdete všechny informace, případně pište maily, zrpávy, sms, volejte.. emoticon Budu se těšit! emoticon
20. únor ve 22:35  •  www.hrajisvatby.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snowflake333
2
Registrovala se 31. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků a 1 inzerát. Má 3 přátele. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
snowflake333
2
Registrovala se 31. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků a 1 inzerát. Má 3 přátele. Region Praha - východ.
 emoticon 16.9.2016 a už se moc těšíme
26. únor ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabi106
Registrovala se 15. února 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
gabi106
Registrovala se 15. února 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Litoměřice
 My máme svatbu 2.9.2016 ve 13:30 v Litoměřicích a už se nemůžu dočkat.. Zařízený mam jen obřad, hostinu a to ještě ne úplně a šaty, jinak vůbec nic.. emoticon emoticon emoticon
2. bře ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
poinsettia
12
Registrovala se 29. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 263 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
poinsettia
12
Registrovala se 29. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 263 příspěvků. Má 1 přítele.
 Také máme 3. 9. 2016, zásnuby proběhly na konci loňského roku, pak jsme asi dva měsíce hledali místo. Takže vše zařizujeme vlastně až teď od března emoticon Sice je to trochu přebrané, ale i tak si troufám říct, že zatím se nám daří zajistit vše, jak jsme si představovali. Takže máme zamluvenou a zaplacenou matriku, rezervováno krásné místo 3v1 (obřad, raut, ubytování), máme projednanou naši předběžnou představu o průběhu svatebního dne a cateringu, máme rezervované fotografa, kadeřnici, vizážistku, svatební www (hlavně kvůli informacím pro hosty, polovina přijede přes celou republiku). Máme už také doporučení na sladké, hudbu, máme vybráno kam na prsteny a na šaty, svatební kytici musím ještě poptat (budeme řešit teď v březnu a začátek dubna, pak mám zkoušky, takže co se nestihne budeme pokračovat v polovině června). Ženich se mezi tím sám postará o sebe, své odění a dostatečnou zásobu slivovice emoticon

Takže myslím, že to postupuje docela dobře a rozhodně nemám žádné stresy emoticon Výhodou je, že naše svatba bude formou uvolněné garden party, takže nemusím nijak hrotit výzdobu svatební tabule (žádná nebude), profi koordinátora (už teď se dobrovolně nabídlo několik pomocných rukou), dekorace (co bude to bude, něco připraví paní majitelka hotelu, která je velmi ochotná a nadšená)...a spoustu dalších bezvýznamných detailů emoticon Takže si to vlastně užívám emoticon
10. bře ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elicera
1
Registrovala se 26. února 2016 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 inzerát. Hostivice, Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
elicera
1
Registrovala se 26. února 2016 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 inzerát. Hostivice, Region Praha - západ.
 Ahoj holky, s potěšením se přidávám mezi Vás emoticon Svatbu budeme mít v pátek 9.9.2016 v zahradách Břevnovského kláštera. Máme již zařízenou hostinu, party, fotografa, kameramana, svatební šaty a oblečení po ženicha, vizážistku, kadeřnici, floristku emoticon Nyní pracujeme na výběru svatebních oznámení. Můžete mi doporučit nějaké webovky...? Děkuji a pokud bude s čím, ráda pomohu i Vám emoticon Pěkný den
22. bře ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
talinka1990
14
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 5 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
talinka1990
14
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 5 přátel. Region Karviná.
 My mame terminek 3.9.2016 mooc se tesime 😆
22. bře ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitva
Registrovala se 29. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
jitva
Registrovala se 29. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
 Ahoj holky, my máme termín 3.9.2016.
23. bře ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Hledáte kapelu na tento termín? Pokud ano, dovoluji si Vám nabídnout služby naší skupiny Bosáci z Příbrami. Hrajeme na svatbách už skoro 17 let (odehráno přes 1000 akcí, z toho svateb bylo přes 270). Hrajeme ve 3-4 lidech, máme široký repertoár pro všechny generace. Více v sz.
4. dub v 08:48  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajka24
2
Registrovala se 5. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 9. září 2016
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
pajka24
2
Registrovala se 5. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 9. září 2016
    Region Praha - východ
 Ahoooj děvčátka, přidávám se do klubu - svatba 9.9.2016 emoticon
4. dub v 10:03  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonisek
8
Registrovala se 31. března 2007 na beremese.cz. Přidala 1620 příspěvků. Má 19 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
sonisek
8
Registrovala se 31. března 2007 na beremese.cz. Přidala 1620 příspěvků. Má 19 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky,taky se pridavam...17.9.
4. dub ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luw
6
Registrovala se 27. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
luw
6
Registrovala se 27. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 1 přítele.
 My chceme v den kdy máme výročí a to je 16.9. Pátek a nemáme ještě nic tak začínám šílet emoticon A to jsem zjistila že většina má svatbu v sobotu
27. dub v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ingridkar222
Registrovala se 21. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Svatba byla 3. září 2016
    Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
ingridkar222
Registrovala se 21. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Svatba byla 3. září 2016
    Region Karlovy Vary
 Ahoj, my máme svatbu 3.9., zařízeného už poměrně dost (šaty, prstýnky, obřad, hostina, ubytování pro hosty, fotografka), jen se stále nedaří sehnat visážistku a kadeřnici... máme to na zámku Chyše v záp. Čechách, takže kdybyste o někom šikovném věděly, určitě dejte vědět emoticon
4. kvě ve 21:48  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hlasimse
2
Registrovala se 15. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 308 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
hlasimse
2
Registrovala se 15. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 308 příspěvků.
 My máme 6.9. emoticon
5. kvě ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paskynda
Registrovala se 12. května 2016 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků a 2 inzeráty. Region Plzeň.
  • Svatba byla 17. září 2016
fotoportrét
fotoportrét
paskynda
Registrovala se 12. května 2016 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků a 2 inzeráty. Region Plzeň.
  • Svatba byla 17. září 2016
 Já se budu vdávat v září letošního roku...dozvěděla jsem se o tom až teď v květnu, tak doufám, že je na všechno dost času nebo si myslíte, že mám začít šílet emoticon ??
12. kvě v 11:15  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valenda
11
Registrovala se 18. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků a 6 inzerátů. Má 3 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
valenda
11
Registrovala se 18. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků a 6 inzerátů. Má 3 přátele. Region Plzeň.
 Ahojky, my máme 24.9.2016. Chybí nám ještě pár maličkostí, vytisknout oznámení, nějaká ta výzdoba a dekorace aut, ale postupně si nakupuji materiál, abych to přes léto zpracovala...jinak máme vše emoticon
12. kvě v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí