Svatba v roku 2018 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky chci se zeptat plánuje některá z Vás svatbu až na rok 2018 ??? A jestli už se porozhlížíte po inspiracích ??
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to abych se šla poptat už teda zatím jsem ješte nikde nebyla jen celou dobu pokukuji .....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@mamkajitty Taky máme stejný termín, je dobře vše pořádně naplánovat. :)
Odpovědět
Taky už vybíráme místo, aby bylo volné. Hlavně oblíbené datum 18.8.2018 bude asi nával.
Odpovědět
Ahojky, my planujeme svatbu taky na 2018.Pravděpodobně asi na květen.Říkám si, že mám pořád spoustu času a taky počítám s tím, že v květnu moc svateb neni,takže bude všude volněji :-)
Odpovědět
No já mám už zamluvenou kosmetičku, ten datum, fotografku a koukáme po místě.
Odpovědět
To mi zatim nemame nic konkretniho, ted zaciname hledat misto. Ale nejprve se musíme domluvit,jestli jižní Čechy nebo severní Morava(odtud pochází přítel).Takže bych začala asi tím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, nevěsty. Pokud byste sháněli kapelu na Vaši svatbu, rád bych Vám nabídnul služby mých dvou kapel - buď skupiny Bosáci nebo Boston. Více v SZ. Hezký den...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky plánujeme svatbu na rok 2018.Ještě jsme ale nevymysleli měsíc,jaký je podle vás nejlepší,aby nebylo moc horko ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :) ... i já se připojím s nabídkou... Jsem DJ zajišťující hudbu a moderování svatebních oslav. Chcete-li si pohodlně vybrat nějaké skvělé datum (třeba toho 18.8.2018), tak je ten správný čas :). Jsem z Mladé Boleslavi, ale jezdím po celé ČR (hlavně tedy střední a východní čechy, Praha..)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my uz mame rezervovane misto :))
Odpovědět
Profilova fotka
My taky planujeme na 2018. Konkretne cerven, planuji vsechno ze zahranici, takze proste potrebuji cas. Pristi tyden letime do CR se podivat na nase vybrane misto, tak doufam, ze se nam to bude libit tak jako na fotkach... Jestli to neklapne, tak asi budu uprimne brecet :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky jak pokračuje ? :)) My máme už rezervované místo, kadeřníka, kosmetičku i dort :)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Vy jste šílené, dámy! Já tedy plánuji, ale nevím, zda je moudré už teď něco domlouvat, věci jako dorty či výzdoba mi připadají zbytečně brzy, bůhví, co se s tou firmou za rok stane a když jsem se byla poptat na matrice na detaily, řekla mi paní, že s výběrem místa mám přijít tak 5 měsíců předem. :O Což mě celkem deptá, chceme se brát na Špilberku, vím, že svateb tam bývá dost, tak nechci přijít na matriku a dozvědět se, že nám to nějaká hetero svatba vyfoukla. Na druhou stranu nechci být za cvoka a chodit tam znovu teď, když mi jasně řekla 5 měsíců předem...:( Ach jo, já fakt nevím. :(
Odpovědět
@morrighan Určitě bych tam šla znovu. Je to opravdu dlouhá doba, ale už slyším, že některá místa na příští rok už jsou zadaná, řekla bych že zrovna u místa není na co čekat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už mám i fotografa domluveného a na matriku mám zajít letos v prosinci co mi psaly tak až v prosinci všem potvrdím vše a od firmy nemáme nic takže vím že dort a focení máme v pohodě :)
Odpovědět
Přidávám se :) Chtěla bych 18.8.2018. Plánuji se jít za měsíc zeptat na termín. Jinak víc neplánuju, jen se poohlížím po inspiracích
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkao Byla jsem tam a rekli nam, ze smula, ze se tam mame vratit az v unoru a ze az v unoru nam budou ochotni dat vubec nejake papiry na vyplneni zadosti o datum, misto, cas... Takze mame smulu a fakt me to desi, co nam v unoru povi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) My máme termín v červnu 2018. Máme už zarezervovane místo, ubytováni, čas obřadu a tyhle věci :-) Já potají koukám už i na oznámení apod. ale to jen já sama bez partnera zatím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@morrighan Ja jsem se chtela vdavat na Pindule ve Zline, ale pak jsem se dozvedela ze na "vyjezdy" maji vyhrazenou jednu sobotu v mesici a pokud chces svatbu jindy tak si nekrestansky priplatis. Navic terminy vypisuji az v zari a to se obavam, ze je na rezervaci zname hospody pozde. Tak jsme to prehodnotili a mame zabookovany termin v RS Vapenky (na zari 2018 meli uz jen dva volne). Matrika v Nove Lhote s tim nema problem a nechteji zadne penize navic.
Odpovědět
Ahojda :) Tak my plánujeme svatbu na 18.8.2018 a už před měsícem jsem zarezervovala termín na matrice a jelikož se chceme brát mimo obřadní síň, tak jsem psala i o povolení na dané místo :) Paní na matrice mi řekla, že je dobře, že jsem se ozvala tak brzy, jelikož oddávají jen každou sudou sobotu, tak bude nával. Čas jí teprve upřesním, ale jsme domluvené, že kdyby se ozval už někdo další ohledně času, tak mne nejdřív kontaktuje :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě pobavil majitel hotelu kde budeme mít obřad i hostinu my, 6.7.2018, prý "zavolejte si na matriku, ale oni tady mají dost zastaralé metody, paní matrikářka asi nebude mít kalendář na příští rok" pobavil mě a tak tam volám a matrikářká "příští červenec jo, no to si zavolejte tak koncem roku, já ještě nemám kalendář". No a jak tady čtu tu diskuzi, tak mě trochu děsí, jestli vůbec oddávají ve státní svátky? Už mám domluvenou hostinu, ubytko, fotografku a kameramana a zaplacené zálohy a to už jsme jednou ten termín posouvali :( nevíte někdo, jestli je možné třeba se nechat oddat někým jiným pokud by třeba ta místní matrika neoddávala ve státní svátek? (ne farář)
Odpovědět
Profilova fotka
@anemone24 To je klasika.. :) . v Mn.Hradišti je to stejné.. Jinak oddávat může v podstatě každý člen zastupitelstva dané obce/města, který má povoleno nosit na hrudi státní znak :-) .. a dále pak kněz či tzv. osoba oprávněna církví nebo náboženskou společností.. To nemusí nutně být zrovna farář a také to nemusí být ten klasický zdlouhavý církevní obřad, ale často velmi pěkný a vkusný obřad. Ze zkušenosti mohu říct, že často mají ty proslovy daleko hezčí než nějaký "starosta horní dolní" ... v Praze tuším pan Mrkvička.. ale kontakt na něj neznám a do FM by asi jet nechtěl... :)
Odpovědět
Holky musim rict, ze Vas obdivuju - mam svatbu tento rok v rijnu a moc toho zarizeneho nemame :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky také máme termín na příští rok srpen a mohu říct, že jsem jen tak poptala fotografa, kosmetičku, kadeřnici a domluvila jsem až všechno na několikáté (a to se mi přítel smál a sám pak koukal). Nejdřív jsem si připadala jako blázen, že rok 2018 je obsazen, ale asi je to tak. Na matrice mi paní dokonce řekla, že má termíny zamluvené už na rok 2020 :)... Museli jsme dokonce kvůli tomu měnit i naše první datum :(...
Odpovědět
My planujeme kveten 2018. Prstynek jsem dostala az ted a nevim kde zacit a hlavne kdy. Rok mi prijde moc brzy. Ze jeste nebudou mit ani terminy na matrice.
Odpovědět
@miz1 Jenže ono je potřeba si uvědomit, že pokud chcete nějaké místo, které je oblíbené, může být tak akorát čas na rezervaci - a matrika pak buď klapne, anebo je potřeba to pak řešit alternativně (Unitáři, svatba na úřadě v jiný den, atp.). Rezervovala jsem rok a půl dopředu a majitelka mi řekla, že jsem přišla tak akorát včas. Někde je to prostě trochu na hlavu...
Odpovědět
A jenom doplním: koukla jsem schválně do volně přístupného kalendáře našeho místa: pro příští rok už je polovina letních termínů pryč (červen - srpen).
Odpovědět
Profilova fotka
@miz1 To asi hodně záleží na místě . My plánujeme až červenec a termín jsem si na matrice rezervovala před týdnem. Jinak mám rezervovane i místo a řeším fotografa, ale to bude na dlouho, protože na tom se nemůžem shodnout.
Odpovědět
Tak my máme už rezervovaný termín na matrice, penzion na odpolední párty a možná i hostinu. Fotografa, kosmetičku, kadeřnici. Teď se vrhneme na kapelu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?