SVATBA v roce 2015

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat ať už Vás, co jste měly zásnuby v roce 2013 a nyní se vdáváte,nebo Vás co svatbu plánujete jako my na rok 2015. Jak Vám utekla doba od zásnub do svatby. Mě ten rok přijde za hodně dlouho :-D Zase je pravda, že si budeme moci více užít přípravy a veškeré drobnosti, ale ta doooba :-D
Odpovědět
@bartvebartve Jo, taky jsem chtěla 6.6., ale my máme osudové osmičky, tak přítel chtěl 8.8.
Odpovědět
Profilova fotka
@aaddeellaa Nakonec jsme si řekli, že na magických číslech nesejde :-) Takže to necháme na náhodě jestli výjde restaurace a radnice na nějaké pěkné číslo :-)
Odpovědět
My uvidíme, co nám řeknou na úřadě...ale dle toho termín buď poslední v červnu nebo v půlce července...
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin joo tak já taky mám problem se šatama..mám určitou představu, styl mi sedí, ale ty "pravé" nemůžu najít..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@aaddeellaa já sem hnedka věděla, že tam chci mít zelenou..ani nevím, jak se k nám hodí, ale nkonec mi ji všichni schválili..ale jinak si myslím, že pokud tí něco padne do oka, tak to vždycky nějak sladit jde..takže se tím nějak netrap..ségra svatbu v nějaké konkrétní barvě neměla a bylo to v pohode..
Odpovědět
Profilova fotka
@aaddeellaa podobné šaty mám taky vybrané tak všechno ladíme do jemných barev...my konkrétně jemná béžová/krémová a zelená..:-)
Odpovědět
@akirchnerova Neni nic jednodussiho, nez si ty vysnene nechat usit. Moje uz se sijou...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?