SVATBA v roce 2015

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat ať už Vás, co jste měly zásnuby v roce 2013 a nyní se vdáváte,nebo Vás co svatbu plánujete jako my na rok 2015. Jak Vám utekla doba od zásnub do svatby. Mě ten rok přijde za hodně dlouho :-D Zase je pravda, že si budeme moci více užít přípravy a veškeré drobnosti, ale ta doooba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vážení snoubenci, Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte. Proč kameramana? Svatební video bude jedinou živou památkou, kterou budete mít. Uslyšíte proslov oddávajícího, uslyšíte hrající hudbu při obřadě, uvidíte zachycené emoce, dále natočené první tance, proslov rodičů aj., nebyla by to škoda toho nevyužít a mít vše krásně zaznamenané na věky věků?? Svatba je velká událost a určitě si zaslouží dokumentaci ! Video ze svatby pro Vás bude mít největší hodnotu až za několik let po svatbě, teprve potom záznam oceníte nejvíce !
Odpovědět
Svatbu plánujeme na červenec 2015. Už teď jsme zamlouvali místo a bylo jen na pár volných termínů plno. Takže si myslím, že byl největší čas a nemá smysl otálet alespoň stím místem. Zbytek nějak doladíme postupně, ale místo obřadu a hostiny musí být.
Odpovědět
Profilova fotka
My se zasnoubili 30.5.2014 a už teď mi přijde že skoro rok a půl je na přípravu málo :-D
Odpovědět
My se předběžně bavíme o roku 2015. Termín nemáme, zatím ani nic nechystáme, nezamlouváme, nemáme ani představu o plánech. Času dost...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím nevěsty, o víkendu jsme se zasnoubili... :) svatbu plánujeme na příští léto... :) myslím, že rok je tak akorát doba na vše potřebné zařídit a stihnout.... :)
Odpovědět
Ahojte, ja jsem zasnoubena od 13.6.14 a uplne nejradeji bych chtela svatbu 13.6.15! tak snad mi to vyjde :-D Pokud ne, tak jinou sobotu v kvetenu/cervenu 2015
Odpovědět
Ahoj holky, vsechny nove vitam a doufam, ze nam ty priprsvy budou rychle a s radosti utikat 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Stale nabizime sluzby hudebni skupiny Bosaci (www.bosaci.cz) a nebo mensi skupiny pro akce v tydnu Bos trio (www.bostrio.cz). Hrajeme klasicky pop, rock - cesky i svetovy. Vice na webovkach.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem zasnoubena od dubna 2011 a konečně jsem se dočkala přesného data. Takže se budeme brát 20. června 2015.. Holky ani nevíte jak se těším na přípravy :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zásnuby v září 2010 a svatba bude v září 2015 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@deyzels Já jsem z České Třebové a svatbu Doufám budeme mít 2015 , ale termín zatím nemáme. Přítel má jet do Ruska a nevíme kdy. Podle toho se bude odvíjet datum svatby.
Odpovědět
Prstýnek jsem dostala na vánoce 2013 a svatbu jsme si domlivili 30.5. 2015. Taky jsem si říkala, že času doooost, ale už jsem radši zařizovala a rezervovala ty základní důležité věci, takže místo je, matrika i úřad kdyby pršelo máme, Dj zamluven, kadeřnice taky a nějaké představy co vše chceme taky mám, takže zatím klídek :-) Ale už třeba zlehka koukat na šaty a prstýnky a ten čas se nějak rozběhl......
Odpovědět
Článek se načítá
My jsme zasnoubeni od rijna 2006. Az dosud se udalo v nasem zivote tolik zmen, ale nerozmysleli jsme si to a ted uz nas ceka ta nejvetsi zmena.
Odpovědět
Ahoj. Přidávám se k roku 2015. Máme to už v únoru, ale zatím jsme toho moc nezařídili...
Odpovědět
Profilova fotka
Vyzkoušejte svatební plánovací diář Smart, najdete v něm vše potřebné pro plánování Vaší svatby Více info na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Stale nabizime sluzby hudebni skupiny Bosaci a nebo mensi skupiny Bos trio. Hrajeme klasicky pop, rock - cesky i svetovy. Vice na webovkach
Odpovědět
Ahoj nevěsty, my jsme se zasnoubili 26.8. na dovolené. A jelikož mi všichni říkají, že musím už plánovat, tak se tak nějak rozhlížím. Datum ještě nemáme, protože v tom městě, kde to chceme, pouštějí termíny na příští rok až přelom listopad - prosinec. Ale chtěla bych to v srpnu, tak uvidíme. Ve hře je ještě červen. Každopádně co se cukroví týče, tak jelikož rozmezí červen-srpen je období hodů, tak cukroví musím objednat do konce října, pač už je plno a všichni pečou na hody. =-) To mi příjde strašidelné :-D A hlavně, jak to mám zamluvit, když termín budu vědět až v prosinci?? 8-( No to jsou věci teda... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrs_to_be Juuu, můj datum svatby 13.6.2015 :-))
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak já byla prvně požádána o ruku už 3 měsíce po seznámení (drahý dodnes tvrdí, že prostě věděl, že jsem ta pravá :-D), ale já byla čerstvě po rozvodu a o svatbě jsem nechtěla ani slyšet. Takže druhé, ofiko požádání, přišlo přesně na osmé výročí seznámení s tím, že mi přítel oznámil datum, místo a hodinu obřadu (to ale prý ještě musí potvrdit v listopadu, kdy vypisují termíny, zatím jsme jen v kalendáři), a že po obřadu odlétáme na dovolenou :-) Takže se nechám překvapit, jestli to takto vyjde ;-)
Odpovědět
@andouch ja to jeste bohuzel nemam jiste. Matrika vypise data na konci rijna a neberou nic provizorne, protoze oddavaji jen dve soboty v mesici. :-( treba se zrovna trefim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, byla jsem požádána o ruku letos na dovolené v Bulharsku..bylo to úžasné...termín už máme 20.6.2015.....a přípravy můžou začít....místo máme, matriku máme, fotografa máme...teď řešíme hudbu celkem problém....doufám, že vše stihneme do toho příštího roku naplánovat :-D...hodně štěstí s přípravami i ostatním nevěstám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrs_to_be Já jsem si myslela, jak mám děsně času...i s rezervací místa. A když jsem tam jen tak volala, sotva jsem si zachytila poslední vorlný termín v tom létě 8-(
Odpovědět
@andouch teď jsi mě vylekala...chcem příští rok září a furt si řikam že stačí po Novym roce:D. Máme teda vybraný místo kde se svatby moc netočí....
Odpovědět
Profilova fotka
@hagiela My právě máme místo, kde se to pronajímá na celý víkend, takže těch termínů vlastně moc není. Volala jsem tam s dotazem, kdy mám volat na závaznou rezervaci a paní říka "no....řekněme teď..?" :-D
Odpovědět
My spoléhali na to, že když si vybereme únorový termín, bude všude spousta volného místa. Už při shánení prostor na oslavu jsme dostali pecku, protože dost provozovatelů na zimu odstavuje vodu a navíc je potřeba prostor už dva dny dopředu vytápět. Ale naštěstí jsme našli místo, které s tím nemá problém a vešli jsme se akorát mezi masobpust a karneval...
Odpovědět
@andouch ja uz chci taky!!! Čekám a čekám a nemůžu nic :-/ 5 měsíců od zasnub to mužů teprve rozjet haha
Odpovědět
Profilova fotka
@mrs_to_be tak můžeš teď dělat spoustu jiných věcí zase :-)). Já jsem zas na prd se šatama, prostě nemůžu naít ty pravý a určitě to budu zas řešit na poslední chvíli :-(
Odpovědět
@andouch Jj zatím sbírám inspiraci a nějakou představu uz mám :-). To samé platí u šatů, i když jsem si zatím nevybrala konkretni. Hodně štěstí s výběrem a zařizováním!
Odpovědět
@mrs_to_be Buď v klidu. My už to máme za 5 měsíců a zatím jsem se ještě nerozhoupala. Musím sehnat švadlenu a ne a ne začít. Přitom dokud jsme svatbu neplánovali, měla jsem úplně detailní představu o celém dni. A teď jsem nějaká ztuhlá.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas. Pokud hledate kapelu na Vasi svatbu, mrknete na nas profil. Hrali jsme na cca 240 svatbach a dalsich zhruba 600 akcich jako plesy, firemky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?