Svatba 3.10.2020

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, kdo ma taky naplanovanou svatbu na 3.10.2020 ? Ja uz jsem z toho vseho uplne vyrizena, misto, aby se clovek tesil, tak se jen nervuje zda svatbu vubec bude moct mit. Jestli je pristi tydem omezi treba na 10 osob tak se pujdu zastrelit. Napiste kdo taky ceka co bude at vim, ze v tom nejsem sama🙏🍀
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@hlavalu To je mi líto, držím vám palce, ať se vše povede.
Odpovědět
Holky, tak jak se chystáte? Už máte vše připravené? Já včera dělala výzdobu na sále a jsem moc spokojená 🙂 jinak počasí vypadá taky skvěle!
Odpovědět
@bargama no já doufam, ze mame vsechno 🙂 ale co nemame jsou lidi. Vcera jsem potvrdila pocet lidi a ubytovani atd a dneska uz 6 lidi odpadlo 😏
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska přivezeme (a snad zkompletujeme) oznámení, přichystáme dárky, zítra vyzvedneme kytku, dožehlíme oblečení... a hotovo 🙂
Odpovědět
Také zítra máme ještě pár dodelavek, vyžehlit a už se budeme jenom těšit!! Moc si to uzijte! Nám dnes taky odřekla 4 členná rodina, jsou v karanténě, ale už to beru tak, že se neda nic dělat a nestresuj se tím, jsem ráda, že to vůbec dopadlo 🙂
Odpovědět
Ahojky, jak jste si to užili? my strašně moc! počasí luxusní, všechno v největší pohodě, nic se pokazilo, byla to paráda 🙂 jsem moc ráda, jak to dopadlo
Odpovědět
@bargama ahoooj 🤗 tak u nas to same😊👍Vse se vydarilo, az jsme to necekaly, ze to bude takova parada.Vsichni spokojeni a jen sama chvala.Tak jsem moc rada, ze to stalo za vsechny ty nervy okolo a uzily jsme si to!
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se to taky vydařilo až nad míru dobře 🙂 Pár věcí úplně nevyšlo (třeba překvapení – většina lidí to nějak tušila předem; účes se mi lehce rozpadl po focení – na mých vlasech prostě nic nedrží), ale koho by to štvalo 😄 Byl to fajn, pohodový den jen s nejbližší rodinou 🙂
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?