svatba 3.10.2020

6. říj 2020380
  • @hlavalu  To je mi líto, držím vám palce, ať se vše povede.

• Holky, tak jak se chystáte? Už máte vše připravené? Já včera dělala výzdobu na sále a jsem moc spokojená 🙂 jinak počasí vypadá taky skvěle!

• @bargama  no já doufam, ze mame vsechno 🙂 ale co nemame jsou lidi. Vcera jsem potvrdila pocet lidi a ubytovani atd a dneska uz 6 lidi odpadlo 😏

• Sponzor fóra
  • Dneska přivezeme (a snad zkompletujeme) oznámení, přichystáme dárky, zítra vyzvedneme kytku, dožehlíme oblečení... a hotovo 🙂

• Také zítra máme ještě pár dodelavek, vyžehlit a už se budeme jenom těšit!! Moc si to uzijte! Nám dnes taky odřekla 4 členná rodina, jsou v karanténě, ale už to beru tak, že se neda nic dělat a nestresuj se tím, jsem ráda, že to vůbec dopadlo 🙂

• Ahojky, jak jste si to užili? my strašně moc! počasí luxusní, všechno v největší pohodě, nic se pokazilo, byla to paráda 🙂 jsem moc ráda, jak to dopadlo

• @bargama  ahoooj 🤗 tak u nas to same😊👍Vse se vydarilo, az jsme to necekaly, ze to bude takova parada.Vsichni spokojeni a jen sama chvala.Tak jsem moc rada, ze to stalo za vsechny ty nervy okolo a uzily jsme si to!

• Nám se to taky vydařilo až nad míru dobře 🙂 Pár věcí úplně nevyšlo (třeba překvapení – většina lidí to nějak tušila předem; účes se mi lehce rozpadl po focení – na mých vlasech prostě nic nedrží), ale koho by to štvalo 😃 Byl to fajn, pohodový den jen s nejbližší rodinou 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Printia
    Praha
    Printia je specializovaná tiskárna s grafickým studiem zabývající se především navrhováním a výrobou luxusních svatebních oznámení.
    Kompletní svatební grafika pro Váš den...od oznámení, jmenovky, menu, programy, knihy hostů atd vše v jednom stylu...
    Epsilon - široký sortiment svatebních oznámení a dalších tiskovin pro svatbu. Vyberete si z katalogové kolekce nebo vyrobíme na zakázku.