Svatba 30.července

27. čvc 202260

Ahoj holky, co mate svatbu ted v sobotu, co řikate na počasi? Nám zatim hlasi 18st a dest, takove ochlazeni na konci července bych opravdu nečekala. Vubec nestresuju ohledne svatby, ale to počasi me moc v klidu nenechává🥴

 • @lenusaak  v červenci vždycky prší a je zima

 • V červnu a červenci je buď vedro nebo leje, málokdy něco mezi tím, tak to je a počasí si nevybereš. Bude pršet štěstí.

 • Nenech si kazit svatební den něčím, co nelze ovlivnit 🙂

 • Sponzor fóra
 • My se bereme v září na jižní moravě...přestože to tam patří k nejsušším místům v republice, také mám obavy prakticky jen z počasí. Ale kdo ti co na který termín zaručí? Úplně stejně může propršet celý srpen, v červenci být dusno a bouřky nebo v červnu udeřit tornádo. O víkendu jsme byli na svatbě, kde bylo úmorných 36 stupňů. A jak všichni juchali, když pak večer sprchlo a teplota klesla. Nic si z 18 stupňů nedělej a hlavně si to užij! 🙂

 • Předpověď mi ukazuje sice déšť, ale přes 20 °C. A ještě se to může změnit, jak už to s počasím bývá. Doporučuji si najít svatby, na kterých pršelo a podívat se na fotky, že i tak si to všichni můžou užít... Psychicky se tak připravit na to, že počasí nebude třeba ideální, ale rozhodně si tím nenechat zkazit den.

 • Počasí je vždy nevyzpytatelné, takže na něj rozhodně nelze spoléhat. Myslet si, že v červenci bude teplo nebo že v lednu bude sníh, je v našich zeměpisných šířkách již naivní. Doporučuji mít vždy připravenou suchou i mokrou variantu. Rozhodně lze udělat krásnou svatbu, i když prší a je chladno, Není špatné počasí, ale špatná příprava 🙂.
  Já jsem před lety byla hostem na svatbě na začátku července. Snoubenci vycházeli z toho, že na začátku července je vždycky hezky a neměli mokrou variantu, svatba byla jen venku. Pršelo 24 hodin v kuse a bylo chladno. Takže se v průběhu odpoledne sháněly party stany, aby byla alespoň nějaká střecha nad hlavou. Musím říct, že tato nepřipravenost zkazila celou svatbu. Všichni byli otrávení, mokří a prochladlí. Nikdo se nebavil. My jsme odcházeli už po 21. hodině, protože nás to tam nebavilo a byla nám zima. Šli jsme do místní hospody na svařák a pak domů, přestože jsme měli hlídání na celou noc. Svatba to byla velká a určitě hodně nákladná, ale dodnes si z ní všichni pamatují jen to, že pršelo a všem byla zima.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Vyrábíme moderní a netradiční svatební oznámení a tiskoviny (kartičky, grafika, menu karty, nálepky...). Nabízíme vlastní i hotové návrhy.
  Svatby na míru pro 2 až 50 osob, zajištění všeho od ubytování po fotografa, květiny i vizážistku, osobní přístup, NEUTRATÍTE NESMYSLNÉ PENÍZE!
  Nejširší nabídka svatebních oznámení. Více než 200 originálních a moderních návrhů, výborné ceny, rychlé dodání, osobní přístup.
  Články od našich partnerů
  Snazší plánování svatby s WeMarry.io
  Pro pěknou svatbu nemusíte vyhrát v loterii. 6 tipů, jak
  Kolik stojí svatba? Tipy jak snížit náklady za svatbu na minimum
  Archiv článků od partnerů