Svatba 18.6.2016 <3

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bude to i vaše datum?
Odpovědět
@triotaj Taky jsme si vybrali datum podle data svatby mých rodičů :-) V den naší svatby spolu budou 28 let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co stahovací kalhotky az pod prsa? Úžasná vec!
Odpovědět
4 měsíce do svatby!!! Juchů:)......pomale, ale jistě postupujeme, jen pořád nemám šaty :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@triotaj take nemam saty
Odpovědět
My taky 18.6.16.ve 12:30
Odpovědět
ahoj i moje dcera se vdava v tomto terminu tak vam nevestinky preju aby se vam vsechno vydarilo podle vasich predstav vyslo vam nadherne pocasi a hlavne bez nervu
Odpovědět
Profilova fotka
Moc dekuji a tez preji krasnou svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co už se nám to blíží co? Začíná na vás už padat nervozita? Jak jste na tom s přípravami? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maky91 Ahojky, no ja stále makam na výzdobě, saty uz konecne nam vybrané, ted uz jen aby se mi vratil manzel ze sluzebky po 4 měsících a muzem jit na to 😄
Odpovědět
Šaty mám, výzdobu relativně taky, věci objednané, tak to pak už jen nakombinovat podle potřeby. Pak musím dojet koupit synovi oblečení. Jo a ještě musím domluvit dort a obložené mísy na párty. A den před svatbou musím připravit maso a pohoštění, páč my děláme párty doma.
Odpovědět
Profilova fotka
I my jsme si vybrali datum 18.6. 2016 jako náš den D. Blíží se to ;) už je skoro vše zařízeno, koupeno a nachystáno. Ještě nechat natisknout etikety na svatební víno a objednat sluníčko, protože máme svatbu venku a tak v případě špatného počasí budeme rychle shánět žluté deštníky ( to aby ladil k mým slunečnicím ;) ) Ale jsem optimista a myslím, že se to slunko 18.6. 2016 určitě ukáže a posvítí nám na tu společnou cestu do zbytku života ;)
Odpovědět
holky to chce klid a nohy v teple v únoru jsme zajeli na matriku a zarezervovali si sál, pak jsem v průběhu nějak mimoděk domluvila fotografa a dj, před měsícem kadeřnici, bohužel moje je těhotná tak jsem musela k jiné, před 14ti dny jsem objela salony a vybrala šaty, minulý týden prstýnky - musím vytisknout oznámení a objet příbuzný... no stavíme tak honíme barák aby byl do svatby a neni moc čas... už měsíc si řikám že bych měla najít nějakou kosmetičku... :-p ale to nejdůležitější asi máme a nechci se stresovat...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak ještě 10 dní a je to tady ;) těšíte se?
Odpovědět
Profilova fotka
@sebelenka Těším se moc, ale zároveň jsem nervózní, jak to všechno zvládneme, a jestli jsme na nic nezapomněli... :-) A až teď si nějak začínám uvědomovat, kolik věcí se změní...
Odpovědět
Profilova fotka
A co se změní? U nás nic, jen mé jméno, jinak vlůastně vše zůstane při starém ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Skoro nic a vlastně všechno. :-D Těžko se mi to popisuje, hlavně je to asi i ta psychická rovina - jakože už nebudu jen rodičů, ale budu hlavně manžela, změna jména, trvalého bydliště... A taky je mi líto, že po mně už nikdo s mým rodným příjmením nebude (mám taťku, dědu.. ale žádné pokračování). Věděla jsem to samozřejmě dlouho, ale až teď si to asi naplno uvědomuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@sebelenka uteklo to co???
Odpovědět
Profilova fotka
Uteklo, vubec jsem nepostrehla jaro. Ja zatim si svatbu nestiham pripoustet kvuli zaneprazdneni v praci,ale od pondeli mam dovcu a budu delat svatebni noviny , tombolu a ruzne veci na pocitaci. Jsem az podezrele klidna k tomu co jeste vsechno nemam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Poslední týdny mi letí jako voda v divoké řece, sotva se naděju už je zase víkend, ale těším se ;) Ono ten pocit, kdy se nevěsta cítí jako princezna, jako ta nejdůležitější ženská ve vesmíru, je moc hezký ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@anullka no ja jsem taky naprosto klidná, svatba za tyden a plno toho jeste nemam. Misto toho abych makala na výzdobě, litam po vsech certech 😄
Odpovědět
Holky tak hodne zdaru a pevne nervy :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?