Svatba 18.6.2016 <3

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bude to i vaše datum?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojik nevestinky,pridavam se k vám. Taktéž 18.6. budu vdaná paní. Svatba bude v mentolove barvě s květinami pivoňek.Někdo bude mít podobný styl???? =-)
Odpovědět
Ještě 5 měsíců :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak mám pocit, že se naše přípravy konečně trochu posunuly, dnes jsem byla vybírat šaty. Bylo to super :-) Jinak máme zamluvený obřad a místo hostiny, řešíme rozsah služeb od fotografa a předběžně vyjednaného DJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávám! :-) Konečně máme potvrzený termín a momentálně řešíme kapelu... Ta "naše" má obsazeno, stejně tak všechny další, co nás napadly, nebo co jsme kde našli... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, taky se přidávám :-) Termín máme potvrzený od listopadu na radnici, takže teď už můžeme začít zařizovat :-D Máme místo obřadu i hostiny, fotografku, kameramana, kapelu a včera jsem si byla zamluvit šaty a bylo to super připadla jsem si jako v pohádce :-) A co vy? Já už se hrozně těším, ale i mám strach aby vše klaplo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela9187 to jsme ha rom úplně stejně. Taky mám vše nejdůležitější zamluvene -hostina, zámek Sychrov,kamera, foto,karetních,vizaristka,dj na afterparty, dort,šaty :D ted zarizuji navrhy oznameni a catering na odpoledne...svatba bude v mentolu...co tvoje svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
@khpeta kapelu na afterparty myslis?? My jsme měli také vybranou živou hudbu,ale nakonec jsme dali na radu dobrých známých,ze mají jedoho výborného DJ, který jim vždy hraje na rodinných akcích. Je mu cca. 35 let a pouští úplně všechno. Byli jsme na jedné akci si poslechnout co hraje a supr. Pouští jak dechovou pro babí a dedecky , pro dětičky třeba Zizalu Julii , pak klasiku typu Cečka atd...a samozřejmě ze i pro nás něco moderního. Tak jsem velmi ráda, ze ma na 18tého čas...hudba je opravdu důležitá...byla jsem na dosti svatbach,kde to nebylo ono...když lidi tancují a pouští se ,,vypalovačky " hned je úsměv na tvarich a zábava roste
Odpovědět
Profilova fotka
@anullka Naše svatba bude do fialové :) já tu barvu miluji tak to bylo jasné :) V sobotu se chystáme na svatební veletrh do Brna nabrat trošku inspirace a podívat se na prstýnky a přítelovi na oblek. Máme roční dcerku tak chceme mít co nejvíc zařízené at se nehoníme na poslední chvilku, protože musíme mít čas i na ni :) Jinak mentolovo-růžovou barvu měla kamarádka a moc pěkná kombinace a měla i pivoňky. Moje kytka bude krémové a fialové růže a fialové mathioly :)
Odpovědět
Profilova fotka
Do pivonek jdu také...fialová krásné doplňuje bílou! Také jsem nad ni přemýšlela...Ja mám rada také když na poslední chvíli nemam stres -sice miminko ještě nemáme, ale za to mám velmi časově náročnou práci, takže takhle po večerech sbírám nápady. :-) kamarádka od své svatby očekávala moc a nakonec byla zklamaná a nešťastná, jelikož si vysnila pohádku a realita byla jiná...proto chci mít vše připravené a spíš si ten den užít a když něco nevyjde tak nebudu mít koutky úst dolů, ale nahoru jelikož se 18tého stánu vdaou paní a to bude to nejlepší..
Odpovědět
Profilova fotka
@anullka Nakonec jsme sehnali hudbou živou a jsem opravdu moc ráda :-) Pro nás je jednoznačně příjemnější.
Odpovědět
Profilova fotka
@khpeta super ze jste uz sehnali.. :-) další věc z krku :-D
Odpovědět
my máme 16.6.2016, již máme fotografku, místo, prstýnky ve výrobě ;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eicul86 po pravdě jsem nad tím ještě nepřemýšlela...ale nemá to náhodou plánovat svědkyně s druzickami?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem si myslela, že toho máme poměrně dost, vidím, že jsem se spletla :-) Datum máme potvrzené od minulého pondělka, takže snad se nám to celkem povedlo. Zatím máme místo obřadu (na matrice s doklady jsme ještě tedy nebyli), zamluvené místo hostiny, kadeřnici, kosmetičku, kapelu a vybranou písničku na novomanželský tanec :-) V sobotu se chystáme na svatební veletrh (kde snad okoukneme další věci) a v neděli nás čeká ochutnávka svatebních dortů.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme vyrizenou matriku+hostinu fotograf rez.zaplacena, kadernici +kosmeticku prstýnky ve výrobě,oznámení doma,nějaké ty věci na svatbu,krabičky,stuhy,inicialy,jmenovky pozvánky ke stolu atd... Cukrarku, šaty jsem zamluvila ,ale nakonec zítra ještě jeden salón a i s ženichem tak snad bude komplet boty má zbytek sehnat...;-) a to je asi vše ještě zbývá dost věci....vybrané písničky mám .....:-)hlavně ať vše vyjde a jsme všichni zdraví včetně našich rodin...;-
Odpovědět
Já jsem byla na svatebním veletrhu v Brně ve Vaňkovce o víkendu s mamkou nanečisto a 20.2. chceme vyrazit s přítelem na další do Futura, kde si chceme vybrat prstýnky a oznámení. Prstýnky co jsme měli vybrané na netu se mi ve skutečnosti nelíbily, tak jsem byla ráda, že jsem si mohla vyzkoušet spoustu dalších :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak my snad taky 18.6. :) má tady ještě někdo obřad venku? Jak se těšíte na počasí? :)
Odpovědět
@lenkam499 Ahoj, taky budeme mít obřad venku, tak snad bude pěkně. Loni jsme měli tento týden dovolenou a byla pěkná kosa, tak snad to byla výjimka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nestřašte!!! Bude příjemné počasí, sluníčko bude vykukovat a příjemně hřát. Večer bude vát jemně větřík s vůní léta...
Odpovědět
@anullka Tak tuhle předpověď beru všema deseti :-D Obřad máme venku a večerní párty na velké terase kryté jen markýzou. Takže slovo "déšť" vyřazuji ze svého slovníku :-)
Odpovědět
@rmarcelilinka Ahoj, zamluvenou matriku - to máte z důvodu obřadu někde na úřadě? My máme právě svatbu v kostele. Tam máme datum rezervované. Je mi jasné, že na matriku musíme taky zajít, ale doufám, že když máme svatbu v kostele, tak nemusím už na matrice nic rezervovat. Nějak jsem po těchto věcech ještě nepátrala, tak doufám, že mi nenastanou komplikace .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky to planujeme na 18.6.2016 :-) Musim vas uklidinit, zatim mame jen par zakladnich veci, jako matriku zarizenou, misto obradu i hostiny, prstynky (ty mame uz od zari), fotografku, vizazistku, saty. Nejak to snad vsechno stihneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kdepak se holky budete vdávat? Já v Průhonickém parku. Mám sice strach, že to tam bude jak na běžícím páse. Ale se snoubencem k tomu máme citový vztah.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela9187 ja mam velký problem se satama, zadne se mi nelibi, bojim se, abych vubec nějaké podle mých predstav sehnala. Jinak přípravy a zarizovani jde bez problému
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkam499 take se bojim pocasi, ale naštěstí mam misto, kde se vse přizpůsobí prave pocasi, jinak to bude muset byt v sále, ale chtela bych venku
Odpovědět
@misulam To máš štěstí, my pak máme už jen deštníky :) se šatama jsem si taky lámala hlavu, nakonec mám švadlenu a vyšlo to lépe i finančně ;)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme 25.6. mám pár věcí na prstýnky jsme se ještě ani nekoukali a sako si ženich bude zařizovat sám. šaty si jedu projistotu zkusit protože jsem asi přibrala a nevím jestli je obleču :D. budu doufat že se dají svatební šaty povolit ve švu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@martinakreml saty se urcite povolit daji, maji to udelane tak, aby je mohli zvětšit i zmenšit. Take jsme na prstýnky ani nekoukali, přítel je na 3 mesice v Číně
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkam499 dlouho jsem premyslela nad místem obřadu a v miste bydliště mame krasne misto, kde se dělají plesy a je to tam míč hezke i s krbem. Podle pocasi bud bude svatba venku, tedy jen obřad a kdyz bude prset, tak v sále pred tim krbem a tam je i hostina, takže nemusíme přejíždět
Odpovědět
Profilova fotka
@misulam no jdu na ně v dubnu. pokud je neobleču tak mi je nechá ušit. jo dají se povolit ale já je měla na těsno už když jsem si je zkoušela říkala že se kdytak stáhnu nějekým korzetem nebo zhubnu dvě tří kila :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?