Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin dekuju za nazor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 já tam taky byla, ale nějak mě nic nezaujalo natolik, že bych nějaké šaty chtěla, takže jsem cenu nějak neřešila, takže ti fakt neporadím, ale tipuju tak do 15 tis. max. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina no tak uvidim.. jeste premyslim jestli se nejet podivat na kladno.. tam maji hezke dle obrazku a levny... jestli ja to moc neprekombinovavam.. zlaty komunismus, to bych mela na vyber ze 3 satu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 jj, jsem na tom naprosto stejně :-) vlastně v každém salonu bych si vybrala a byla bych schopná si je hnedka zamluvit, ale pak dojedu dom, prohlížím fotky a přemýšlím a vymýšlím, které budou lepší na focení, které na chození a ve kterých mi bylo líp pocitově, no peklo :-) Taky si říkám, že kdyby člověku byly v každém salonu jen jedny, bylo by vystaráno viď:) myslím, že to máš podobně jako já, v podstatě všechno ti je a mohla bys v tom klidně jít :-) a to je pak peklo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@minina no ja bych fakt vedela ktere, ale ty nejhezci jsou bohuzel i ty nejdrazsi ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 no zkus ještě oběhnout nějaké další salony, třeba narazíš na nějaké podobného střihu a levnější. já mám ještě v plánu salon Nevěsta, podle webovek mají docela výběr, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina a mas jeste nejaky tip? mam pocit ze jsem byla az na to kladno skoro vsude :-| kleinod, maggie, nevesta, naive, nuance, adina P7, Venesis, Andelske, brilliantprincess :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 jejda, tos toho sběhala teda hodně :-) já byla v MS, Nuance, Klenoid a San Veritá a ještě chci tu Nevěstu na Pankráci a tím končím. Takže už ani další tip nemám :-( Jo vlastně jsem byla ještě v Brně v salonu El, mají značku MS, ale to je pro tebe asi daleko, viď:(
Odpovědět
Profilova fotka
@minina no vzala jsem to z gruntu no :-) ale uvidim zitra jestli me neco nezaujme a pak uz se pokusim rozhodnout... nekdy mam pocit ze na fotkach pusobi saty jinak nez jak se mi zdaly v salonu, tak to bude tezky... ze ja jsem sakra tak nerozhodna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 No teď jsi přesně vystihla i můj problém. V salonu jsou úžasné a když pak koukám na fotky, tak vypadaj daleko líp ty, co mě v salonu třeba ani moc nezaujaly. Fakt nechápu :-D Ale zas si říkám, že by to chtělo nějaké "fotogenické" šaty, přece jen člověku zbydou jen ty fotky a video. (Krom ženicha teda :-D ) Jinak mě ještě zaujaly šaty Emmi Marriage, ale nějak se mi nechce shánět šaty mimo Prahu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina no prave.. taky me jeste napadlo jet se podivat na to kladno, ceny jsou tam uplne jinde a ty saty Jasmine vypadaji celkem pekne... ale nevim jestli si nedelam zbytecnou pakarnu... jinak v tom Kleinodu ty 28 pujcuji za 8900 za tyden, tak si rikam jestli to neni ono pomer cena-vykon :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 a do jakého salonu v Kladně? Já mám v Klenoidu taky favoritky - ty poslední a cena mi málem vyrazila dech - 7,4 tis, jsem myslela, že špatně slyším, jak mi to přišlo levné :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@minina no ty jsou moc pekny, slusi ti ;-) ja bych je brala byt tebou ... jinak salon Sofia na Kladne, mrkni schvalne na satky a ceny uuuzasne
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 že jsem se ptala :-) teď projíždím ty jasmine couture a jsou nádherný. to asi za návštěvu Kladna stojí, ono je to vlastně kousek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina tak dame sraz a pojedem spolu ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli se nerozhodnu ani po návštěvě Nevěsty a druhé návštěvě MS, tak bch do toho šla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@minina no ja taky jeste uvidim zitra, ale bojim se ze tam stejne budou drahy..
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Myslíš ten salon San Veritá? A jakou máš hranici?
Odpovědět
Profilova fotka
@minina jojo, ten.. no idealne jsem puvodne chtela do 10 tis, ale otazka je jestli si vyberu za ty prasule... co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 No já mám psychologickou hranici 15 tis., pochoopitelně, když budou za míň, tím líp, ale zatím bych se vešla u všech, takže řeším spíš šaty než cenu. Naštěstí ty, co jsem zkoušela za 20 tis. mě až tak nehromily, v tom jsem na tom oproti tobě líp :-) Ale bylo to taky v Nuanci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina no tak to bych uz si vybrala za ty penizky :-) ale s hypotekou a setrenim je to uz dost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 ani mi o hypotéce a šetření nemluv:) ale na šatech a fotografce jsem se rozhodla nešetřit. Nakonec když jsem spočítala lidi, co budeme zvát, tak jsme na 40, takže jsem byla i mile překvapena, že to nebude až taková palka. I když i tak... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina my jsme asi na 17 lidech i s nama, bude to jen mala svatba.. ale i tak clovek chce byt "za princeznu" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 vidíš, nás jsem nepočítala :-) :-) však jo, je to jen jednou za život (snad:))
Odpovědět
Profilova fotka
@minina taky doufam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 už jsi byla v tom San Veritá? Jestli ne, našla jsem článek, kde píšou, že ceny jsou velmi příznivé, píšou tam, že kolem 7 tis...
Odpovědět
Profilova fotka
@minina vcera, ale nic tam na me nemeli, mam moc siroky zada :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 tak to je smůla :-| Zvláštní, z fotek bych široký záda vůbec netipla... A co máš dál v plánu? To Kladno?
Odpovědět
Ahojte. prosim poradte mi lebo ja som uz zufala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 mně se na Vás nejvíce libí 10.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?