Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina Za me 1 nebo 4... ;-) Slusi Ti ale vsechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla prakticky rozhodnutá pro 5-ky, ale ještě jsem zkoušela jiný typ a teď jsem na vážkách. Číslo 6. Můžu poprosit o zhodnocení, jestli 5-ky nebo 6-ky?
Odpovědět
Profilova fotka
@minina tie 5 su velmi rafinovane a ženske, 6 su typicke svadobne, hodia sa ti a svedčia oboje, nech si vezmeš jedny alebo druhe to je uplne jedno lebo obidvoje sú krasne a ani jedny nemaju na tebe nejaku vizualnu chybu alebo niečo čo by mi na nich vadilo a prečo by som sa priklonila k tým druhým. Ide iba o to ako sa v nich citiš ty a ktorým daš prednosť, ktoré sú tvoje vysnívane svadobne ;-) Asi som moc nepomohla v rozhodovani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Díky:) vtipné, je, že kamarádky říkaj 5-ky a kamarádi jsou hotoví z 6-tek:)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina Neříkám, že ti 5ky nesluší, ale jestli se až tak moc přesvědčuješ, že do nich máš jít, tak abys to zbytečně neměla nelámala přes koleno. Ano, sluší ti, ale jestli si celou dobu, co je budeš mít na sobě, budeš dělat starosti se šatama, tak jdi radši do něčeho jiného. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ako si si ty predstavovala svoje šaty? ktoré boli tvoje vysnivane? Take si vezmi, aby si potom nelutovala , že si sa nechala "ukecať"
Odpovědět
Profilova fotka
vysněné byly ty 5-ky, ale když jsem viděla pak na fotkách ty 6-ky, tak se mi to hodně líbí, i když je to úplně jiný styl. určitě půjdu oboje ještě jednou vyzkoušet, než se definitivně rozhodnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame - jj, něco to co píšeš má do sebe. Oboje je vezmu znovu a dám na pocit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina ked 5 su tvoje vysnene, tak potom sa vykašli nato, že v 6-tkach vyzeraš na fotkach dobre, ked to nie su tie PRAVE, vezmi si tie o akých si vždy snivala, aby si potom nemusela spominat, ake by to bolo keby... ale samozrejme najdoležitejší je ten pocit , ked ich mas na sebe a pokial ti na nich niečo vadi, tak to nie je v poriadku, ako hovorila tekame "lamat to cez koleno"
Odpovědět
Profilova fotka
@minina Jak se ti oboje nosily? Byly saty c. 5 i saty c.6 stejne pohodlne? Kdyz jsem porovnavala fotky MS Miriam na netu na modelce, tak jsi se mi v nich libila vice ty. :-) Vypadaji moc krasne a "tajemne" v jednom. ;-) Vzdy to je ale tvoje rozhodnuti. Hlavne dost zalezi na tvem pocitu kdyz mas saticky na sobe, budes v nich preci jenom cely den! :-) (ja bych se ridila podle toho, jestli jsem se do satu zamilovala natolik ze si je ani nechci sundat, a nejradeji bych v satech rovnou jela domu.. ;-) )Hodne stesti s druhou zkouskou a vybiranim! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_kp Já jsem byla tak nějak rozhonutá spíš pro užší a tady mě zarazila ta velká sukně, nicméně na pohyb a tancování jednoznačně tyto lepší a když jsem viděla pak fotky, tak jsem z nich dost odvařená a líbí se mi čím dál víc tyto. A všem, kdo je viděli, tak říkají, že rozhodně tyto. Ty máš asi podobné dilema (buď úzké "mořské panny" nebo tyhle "baletky"). Alespoň podle tvého albíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_kp A díky moc za pochvalu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@minina oboje Ti moc slusi, ale jak rika princezna, jsou to ty, ktere ze sebe nechces sundat a chces v nich jet domu :-N Mne se vice libi 6...jsou takove klasicke nevestovske ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina No vyzkousela jsem si tri druhy satu stylu "morske panny" a zjistila jsem, ze kdyz jsou dobre site (ty od Sassi Holford zrovna byly), tak se v nich krasne pohybuje a i se v nich da tancit (kdyz ta sukne ma vice panelu a tim padem "nebrani" v pohybu). Myslela jsem si puvodne, ze nemohu tento styl mit, protoze mam sirsi boky, ale kdyz jsou saty dobre strizene tak sedi i nevestam se sirsimi boky. (ty Rosa Clara saty jsou zrovna dobry priklad toho, prestoze byly dost tesne, na moji velikost, tedy se na fotce "hrbati" podel zipu) Nakonec jsem se rozhodla pro jiny styl (s vnitrnim korzetem), ktery se krasne hodi k satum pro druzicky. Jsou strizene jako "empire line" a jsou do A-cka s vleckou. :-) Uz se nemuzu dockat az je budu mit ve svatebni den na sobe! (vzdy kdyz si je zkousim tak si je prave nechci ani sundat.... a to je myslim dobre znameni! :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_kp a ty Rosa Clara jsi prosím tě zkoušla kde? Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Bohuzel v zahranici.. :-( Asi moc nepomuzu, omlouvam se.
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_kp nemáš se za co omlouvat :-) za nabídku českých půjčoven nemůžeš :-D a stejně jsem to tušila, že to bylo někde v zahraničí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina Rosa Clara je španělská značka, mají moc krásné šaty, avšak ty co jsem zkoušela nebyly korzetové, byly na zip. (zřejmě proto se boulily a neseděly na těle hladce..). Z konverzace s pár slečen zaměstnaných v českých půjčovnách šatů vím, že mívají spíše šaty z taftu, saténu, šifonu, polyesteru - kvůli snadnému čištění a úpravám (také nejsou tak náchylné na zničení). Kdežto šaty z jemné organzy, jemného tylu a hedvábí (ty Rosa Clara byly z hedvábné organzy, už si nepamatuji jaký byl přesný toho materiálu té nádherné sukně.. ) se velmi snadno ničí, nejsou jednoduché na čištění a už vůbec ne na "žehlení". Takže ten výběr v českých půjčovnách je spíše z praktického hlediska mi přijde. ;-) Ale ty 6-tky na Tobě opravdu byly moc krásné! Já bych do nich šla.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina já mám stejný názor, buď ty rybičkovské nebo ty s tylovou sukní :) Ale ty ala mořská pana tu teď má celkem dost lidí, tak bych byla pro ty baletky :) Moc Ti sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
@carrynka jsem z těch baletek pořád víc unešená :-) jen jsou z Maggie Sottero a obsluha tam byla dost šílená, raději bych ty peníze dala některým milým paním v jiném salonu :-D
Odpovědět
@princezna_kp taft a satén je přece taky hedvábný, teda u značkových luxusních šatů myslím, že určitě....
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska byla v Naive a ted uz se vubec nemuzu rozhodnout.... poradite?
Odpovědět
@markyusa03 Těžko říct...kromě těch posledních (mám dojem, že z tebe dělají selku v zástěře) ti všechny padnou, nemáš tam jediný nelichotivý styl... Ještě teda ty jedničky s ramínky za krk bych moc nebrala, máš hodně velké poprsí a přijde mi, že ramínka za krk ho hodně zdůrazňují, což podle mě vypadá vulgárně....ale to každý bere jinak :-) Kdybych měla já osobně říct, co mi přijde nej, tak 19
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin taky mi prijde ze ten vystrih je dost velky.. ty posledni se mi hodne libily, ale je fakt ze ty 19 na fotce vyypadaji lip... no jeste asi budu hledat
Odpovědět
@markyusa03 Mně se líbíš v 19 a 22 - předpokládám, že by ti je zkrátili, jsou oboje vkusné, dobře Ti sedí, sluší, ale ty 19 vypadají zezadu jako kus hadru, takže sama musíš vědět, jestli jen na této fotce nebo jestli je za sebou takhle potáhneš celý den. Ty další dozadu v albu Ti myslím nesedí vůbec, úpřímně řečeno mmi připadá, že jsou Ti malé. Ještě se mi líbíš v těch úplně prvních, ale 19 a 22 jsou takové víc "jeeee".
Odpovědět
Profilova fotka
@hellesvan, diky za nazor. ty saty v Naive me byly mensi, ale pry by se to dalo prizpusobit... jeste asi vlitnu do Nuance a Kleinodu, treba budu mit stesti
Odpovědět
@markyusa03 ty 22 jsou taky moc pěkné. Zdá se mi, že máš "smůlu" (ve skutečnosti štěstí) že máš trochu objemnější hrudník. To se pak hledá hůř no....uvažovala si o šatech s rameny? Ty právě tvému typu postavy lichotí podle mě nejvíce :-) Myslím klasická ramínka, ne ta za krk... Šel by ti i korzet, ale normální s aspoň trochu kosticema, ne ten, co je u většiny svatebních šat....takže leda bys byla pro šití na míru
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin o raminkach jsem samozrejme premyslela, korzet jsem puvodne vubec nechtela.. ale s tema raminkama skoro nic nemaji :-| z tech par co jsem nasla mi zadne nebyly :-(
Odpovědět
@markyusa03 no, korzet kdžy už, tak srdíčkový...a pokud nemají šaty z rameny, šly by i s bolerkem, šálkou...je to těžký výběr, to chápu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no mam prave jeste i siroka zada, tak by to samozrejme vypadalo lip zakryte...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?