Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
@mita9 Určitě ty předposlení, 10. obrázek
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 mne sa najviac pacia tie korzetove bez ramienok, kde si bez zavoja, su najelegantnejsie a ten strih ti najviac sadne, este by sa dali aj tie z prvej foto, ale ostane sa mi vobec nepacia, pridu mi trosku gycove...vela stastia pri vybere ;-)
Odpovědět
@bellada no ja by som velmi chcela tie z prvej fotky hore by sa este trosku zuzili..ach jaj neviem :-( .este musim asi obehat salony
Odpovědět
@mita9 Jestli tě žádné úplně neuchvátily, tak bych se ještě podívala jinde.Co se týká šatů, měla by sis být jistá, že se v nich budeš cítit opravdu dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 podla mna ti viac pristanu saty bez ramienok, ty si to mozes dovolit, mas pekne ramena a opticky to predlzuje postavu a aj ukaze pekny krk, nemusis sa bat, ze by ti padali, tie korzety drzia vyborne ;-) ak by si chcela mat zavoj, tak k takymto satam aj viac pasuje :-) skus este obehat nejake salony
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 nejlepší jsou asi ty 10, ale žádné mě tak nezaujaly, že bych řekla waw. Být tebou zkusím někde jinde. Jinak se mi zdají většinou střašně moc lesklé, zkusila bych i jiný materiál, pokud to tedy není fotkou. Měl ty lesklé přijdou takové "laciné" :-(
Odpovědět
@mita9 Neber si ani jedny z nich, některé jsou hezké, některé ti sedí, ale žádné nejsou úplně "aaaach". Nejlepší mi připadají tyhle.
Odpovědět
@mendie @bellada no mozno to na foto nevyzera ale ja som dost vysoka 180cm :-D ....som uz fakt zufala neviem, lebo mam problem ze mam male prsia cize je to velky problem hladat :-(
Odpovědět
fuha ja to asi vzdavam a idem hladat dalej :-( :-(
Odpovědět
@mita9 malá prsa nejsou zas takový problém. To mi věř. Horší je mít malá prsa a k tomu dost široké boky. Ale to ty nemáš. Myslím, že ještě najdeš o moc hezčí šaty než tyto.
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 jinak malá prsa mám taky a líbí se mi několik šatů a nemůžu se rozhodnout:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 ja tiez nemam neviem aky dekolt :-D a mala som v pohodicke korzetove saticky, tie sa podla mna hodia na take postavy, mne pride, ze prave tie saty kde su ramienka a vystrihy do V potrebuju dekolt push-up, inak to vyzera strasne splasnuto...
Odpovědět
Článek se načítá
@bellada no sak toto keby nemali tie prve saty srdieckovy vystrih tak ani nerozmyslam a beriem ich.......a ja mam take psia ze ani push-up nepomoze :-D ...co uz priroda nenadelila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 co já jsem byla v salonech, nabízeli mi buď všití gelových vycpávek nebo takové molitanové košíčky, co se vkládají do šatů, to by asi bylo řešení ne?
Odpovědět
@minina vyzera to skvele, ale este nikde som o tom nepocula, stale len ze podprsenka podprsenka..ako ok podrpsenka ale ked su saty kde sa proste neda dat tak mi povedia silikonova podprsenka nalepovacia ale neviem ako ta sedi na malych prsiach :-/ a to v saloch iba v cechach vsak?
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 no to všití gelové podprsenky do šatů mi nabízeli v nunaci (šaty la sposa, san patric...) a ty molitakové košíčky v Klenoidu :-S
Odpovědět
@minina zajtra idem skusat do Liptovskeho mikulasa saty san patric a la sposa tak som zvedava....
Odpovědět
podla mna ti tie prve, druhe a tie na 4orbrazku sedia najviac- pristanu ti!
Odpovědět
@mishita2401 dakujem tie prve 4 su tie iste :-)))
Odpovědět
@mita9 no ked je to podsebou ale inak to nieje to iste-ja som to pozeral ačo su ako vedla seba 1.2. a trojka je to iste čo aj 1 a potm sa mi aj 4llubi
Odpovědět
@mishita2401 ahaa ano ano mas pravdu prepac :-)) ...zdielam ten isty nazor no ale pojdem kuknut este nejake =-)
Odpovědět
@mita9 no ved jasne :D aby si sa ty v nich citila dobre :D..ale tie su krasne...a take ti aj pristanu :D
Odpovědět
@mita9 Jednoznačně ty na předposledním obrázku, jak ho sem vkládala hellesvan ;-) Ale tady bych se ještě někde podívala po dalších šatkách, protože se mi na tobě líbí opravdu jen tyhle jedny,ale určitě by ti jich slušelo mnohem víc, ,jen jsi nezvolila ty pravé na vyzkoušení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina tak jsem myslim nasla :))))) ty posledni v mem albu
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 urcite ty predposledni, ale jeste bych se taky mrkla dal... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 moc ti to sluší, myslím, že super ;-) a jsi tam i krásně výrazně namalovaná a i ty vlasy, prostě mooc pěkný :-) já snad budu mít vybráno v neděli, zítra jdu znovu na ty sotterky, tak pak hodím fotky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina diky, no byla jsem na boudoir foceni :-) tak proto ten make-up a vlasy... tak pak dej vedet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 ty jo, vážně? u té schweinaové nebo kde? a dobré? taky o tom uvažuju, že uděláme s kámoškama takovej veselej den:)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 a to líčení i vlasy jsou fakt super, jako celek je to dokonalý, bych být tebou volila i na svatbu takovéhle výraznější líčení, děsně ti to sedne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina jojo, u lucky Schweinarove, doporucuju :-) liceni zvolim asi jemnejsi na tu svatbu ale ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?