Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: jj všechno drží tam kde má a ještě to vypadá hezky ;-) tak vybírej vybírej ;-)
Odpovědět
ifoun: mě se nejvíc líbíš v jedničkách
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, které?:) Ty první jsou bílé, líbí se přítelovi, druhé jsou šampaňo a ty se líbí mně, úplně suprově se v nich cítím. Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
papuellka: ty první
Odpovědět
Profilova fotka
papuellka: za mě teda první, jsou takové "normální" druhé teda pro mě hrůza :-| doporučuju zkoušet ještě dál.
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem si to myslela.:) A co teď?:)
Odpovědět
Profilova fotka
papuellka: na mě jsou ty druhé trošku model z minulých let, ty první jsou hezčí a máš v nich pěknou postavičku...já bych ještě zkoušela dál ale to záleží na Tobě ;-)
Odpovědět
papuellka: upřímně? Ani jedny, ale kdybych si musela vybrat, tak ty první. Ty druhé jsou děsné :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun - ty první papuellka u tebe taky se mi mnohem víc líbí ty první
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem už nechala v salonu zálohu, moc času už nemám a asi bych nevybrala nakonec nic...
Odpovědět
papuellka - no z tychto dvoch tie prve, tie druhe mi pridu ako z 90-tych rokov (sorrky). skoda ze si neskusila aj ine, mas peknu postavu 8-)
Odpovědět
papuellka: v tom případě jednoznačně ty bílé :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
...a kolik jsi v tom salonu zkoušela šatů? Nic jiného už by se tam vybrat nedalo?
Odpovědět
Profilova fotka
Právě, že jsem prcek, tak nikde nic moc neměli, vše nejde zkrátit, takže ten výběr byl dost omezený.
Odpovědět
Profilova fotka
Většinou mi sama nabídla, hlavně ty na menší postavy nebo, který jdou upravit, ještě jsem si tam zkoušela asi troje, ale nesedly prsa...
Odpovědět
Profilova fotka
papuellka: aha tak to je zvláštní, já byla v tolika salonech a zkracování bylo automaticky u všech šatů a další úpravy taky...tak to je teda škoda no
Odpovědět
máš snedú pleť, takže biele sa hodia ;-) z tých fotiek jedine tie prvé...tie tretie nie...tie by už v salone ani nemali čo hľadať
Odpovědět
to bolo to papuelka :-)
Odpovědět
ifoun: adriana 1, benectia 1 anoooo :-) ...máš krásny dekolt, takže určite to chce niečo s výstrihom, na svadbe treba zdôrazniť prednosti a neskrývať ich rovným vrškom ! máš krásnu postavičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ani nevím, kolik salonu jsem oběhala, šaty fakt hezký, ale na mne se třeba vůbec nehodily, nepasovaly... Už jsem fakt zoufalá, že i tu zálohu jsem tam nechala... ]-( A jsem bílá, snědá právě vůbec...
Odpovědět
Profilova fotka
papuellka, já myslim, že ty první ale sednou pěkně a dělají pěknou postavu, mě taky v prvních výběrech na fotkách zaujaly, viděla jsem je i na nevěstách, kterým nesedly, ale tobě jo, myslím, že za ně smutnět nemusíš. Ty druhé se přikláním k holkám s tím, že už je to hodně starší model.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě můžu z toho salonu přidat jedny, kde mi nesedly ty prsa a výstřih moc nahoru. Když já bych chtěla hezký šatičky, ale všechno je to na vysoký holky, nemůžu moc zdobený a široký... Kdyby aspoň ty bílý, byly bílý, ale byl to takovej jinej materiál...
Odpovědět
Profilova fotka
...a kolik měříš? Koukám že jsi z Brna, byla jsi v salonu Bella? Vždyť tam mají mega obrovský výběr nádherných šatů a zkracování prý tam taky není problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám ani metr šedesát, v Belle jsem byla dvakrát, nic jsem tam nezkoušela, jen mi tam dávaly jedny šaty, co měla známá, když se loni vdávala...
Odpovědět
Profilova fotka
papuellka: tak to je škoda, Bella je největší salon v Brně, spousta značek, spousta šatů, jen letmo jsem mrkla na stránky a nejméně tak 15 šatů z nabídky bych brala všema deset ;-) byla jsem akorát v Belle v Opavě což je pobočka, ale vím že úpravy dělají bez problémů, chtěla jsem jet do brněnské Belly až z Prahy protože ten výběr je fakt nej...
Odpovědět
Rozhodně ty první..ty poslední jsou jak do tanečních.. A vypadají, že sedí v pohodě..:-) Jinak taky jsem myslela, jak bude výběr jak hrom..ale jsou buď velké, nebo malé..a dlouhé..a nakonec zbudou troje..čtvery..a ne úplně podle našich představ.. Já si šla původně taky pro jednoduché bílé..:-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
papuellka -- za mě taky ty první,,,, máš z židlochovic, co??? já tam mámtaky zamluvené,, jsem tam hrozně spokojená s obsluhou,,, jsou úžasní
Odpovědět
A jestli tě to uklidní, tak si nejsem taky jistá..asi je to normální..:-) Mám pravdu, holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, Židlochovice, s paní jsem se domluvila i na neděli, byla fakt moc hodná, ještě byla milá paní v Evanii, možná jsem šaty mohla vzít tam, tam jsem zkoušela poprvé, jinak přístup nic moc... Vždycky, když jsem na nějaký šaty ukázala, tak mi automaticky řekly, že jsou na vysoké...
Odpovědět
Profilova fotka
papuellko, já taky nejsem obryně, mám 164 cm a s tím jsem se nikde nesetkala, že by mi říkali, že jsou na vysoké, mé mi taky byly dlouhé a krátily v poho. Tady jsem zase viděla holky, které vysoké byly a šatky zase krátké, to by mi zajímalo co v salonu znamená "vysoké". Jo a mám 10 měsíců po svatbě a svejma šatama si nejsem jistá doteď :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?