Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
manzelinka - saty jsou moc pekny a slusi ti...
Odpovědět
Manzelinka...sedia ako uliate....ja davam 100 % :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: tak já mám 165 cm taky nejsem zrovna obr, takže si myslím že široká určitě nebudeš...mě se ty tvoje šatičky taky moc líbí, sedí Ti hezky, jen bych pozkoušela tu širší spodnici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj manzelinka: šaty jsou super, klidně přišlehej, já budu mít taky hodně širokou sukni aislin: ty šaty z nevěsty se mi líbily z těch co máš v albu nejvíc, ale myslím, že bys klidně mohla mít nějaké lepší, záleží na tvojem pocitu Jinak chci všem moc poděkovat za komentáře k mým fotkách. Zatím to vyhrávají exclusiv. Byla jsem v 7 salonech a dál už se rozhodně nechystám. Nejsem zrovna konfekční postava a jsem ráda, že sem našla pár co mi celkem sluší. Ještě jednou všem díky :-)
Odpovědět
supeeeer, som rada, ze si si nevybrala tie Vera... ;-)
Odpovědět
ja nechapem..ako ti niekto moze poradit Veru :-N sorry holky..nic v zlom ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé holky, díky moc teda :-N tak já si je nechám, dám na vás... a myslíte teda širší spodnici? Ta moje má průměr cca 800cm odhadem
Odpovědět
Profilova fotka
...určitě tu širší spodnici, vypadá to fakt úplně jinak, úplně jiné šaty a mnohem hezčí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka urcite....robii ti to fajn postavicku...slahacky to siice suuu a.. ked uz ...tak dopraj si jej poriadne s maxi spodnicou ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já to někde zkusím tu spodnici....ale jak, přinést si do salonu svoje šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak si zkus někam zavolat a poptat se jestli by to takhle šlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: asi jo, i když nejspíš budu vypadat jak exot :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
barus super si si vybrala ja tiez nechapem tu veru
Odpovědět
Profilova fotka
barus.8: oprvadu jsi si vybrala dobře, hezky tě zpevňují a dělají ti hezkou postavu!
Odpovědět
Profilova fotka
tak poradte aj mne,.. este budem hladat dalej, ale zatial.... ;-) kuk album
Odpovědět
Baby poradte aj mne, neviem sa rozhodnut! diiiiiiiiiiiiiiiky
Odpovědět
Profilova fotka
monikponik mne sa pacia viac tie na obr3 a 4. :-) ale sedia ti obe
Odpovědět
Profilova fotka
monik: mne sa pacia tie prve.... su take ine , ako si aj napisala.. ja mam rada saty s takej skladanej latky :))
Odpovědět
Profilova fotka
monikponik mne sa tiez viac pacia saty na foke 3 a 4 ale pravdepodobne to su tie iste ze? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na tych druhych sa mi paci tiez vrch,ale nepaci sa mi ta skukne, myslim tie pasiky co idu znoku smerom dole.,.. vrch je super... sedi ti :)
Odpovědět
Profilova fotka
monikponik-mně se líbíš nejvíc na první fotce, i s tím bolerkem, má to šmrnc a jsou tak trošku jiné...ty druhé ti taky sluší, ale to má skoro každý :-N
Odpovědět
Diky baby, ano 1a2 su rovnake, 3a4 su rovnake. Vdaka za nazory!!!
Odpovědět
Profilova fotka
a mne neporadite????
Odpovědět
Profilova fotka
katrin mne sa pacia tie uzke La Sposa - FANAL ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no.. hej,lenze do tych asi neschudnem.. su mi prilis uzke, aj o dve cisla... to nehrozi,..ale su fakt naj... tak skus s tych inych,,, ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin- mně se taky líbí asi nejvíc ty první...Určitě ti nejdou, co se líbí sestře...ani to není ono v těch kolem krku :-( ale tak můj názor ;-) podstatné je, v kterých se dobře cítíš, to my z fotek nepoznáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A nemají podobné střihově? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hej.. ja som najviac za tie Fanal., ale fakt su mi traaaasne uzke, ja mam dost boky, aj ked sa to nezda.... a proste tolko neschudnem... tak z tych dalsich sa mi pacia tie Rowena, su hore take uzke ako tie fanal...neviem.. este pohladam.. hej, ani mne sa tie , co sa pacia segre, az tak nepacia.a su take tuctove.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no praveze ani nemaju... :-( vsetko same take tortove.. hruuuza
Odpovědět
Profilova fotka
monikponik: bezkonkurenčně ty první, jsou krásné a mají šmrnc, opravdu nádherné ;-) ty druhé mi přijdou moc usedlé, nevyrázné atd.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?