Rozplanovana svatba a "radostna udalost" - jake saty?

Profilova fotka
Mile nevesty, potrebovala bych poradit s jednou veci...planujeme na leden svatbu s venkovnim obradem. Vse uz mame rozplanovane, sehnane dodavatele, nektere zalohy slozene a.... A ted jsme zjistili, ze se na nas chysta nas druhy potomek🙂 A ja ted najednou vaham, jestli se vdavat s panderem v 5.-6.mesici, nebo celou svatbu odlozit na jindy.. Mam uz i koupene svatebni saty, do kterych hubnu a ted je asi muzu dat k ledu, jelikoz se do nich asi nevejdu.... Muzete mi prosim poradit, jaky strih satu poridit, aby mi sedely? Nechci, aby to vyznelo nejak blbe, ale nechci nic, co by mi pomohlo "brisko zvyraznit", spis naopak, jelikoz jsem se nikdy tehotna vdavat nechtela... Budu rada klidne za konkretni tipy
Odpovědět
Já bych to radši odložila, nevíš jestli ti nebude špatně, nebudeš na rizikovým.
Odpovědět
@lacikam_komarom Blahopřeju, to je krásná zpráva 🙂 Zkušenost nemám, ale určitě něco vymyslíte 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych asi naopak raději svatbu zkusila přesunout na dřívější termín, pokud je to možné. 🙂
Odpovědět
Při prvním těhotenství ti bylo dobře? Já u obou blila, u případného třetího si nedělám iluze 😂 Jak jsi vypadala u prvního, přibrala jsi moc nebo to vůbec nešlo poznat? Od toho bych se odpíchla. Snad do 8. Měsíce jsem nosila normální šaty ála 50.léta, jen s vyšším pasem, ale je potřeba počítat s tím, že se předek celý zvedne 🙂 Známá se vdávala nějak 5-6 měsíc a měla šaty se šněrováním, zepředu ok, je štíhlá, nešlo nic poznat,ale zezadu byla šněrovačka v pase široká a vypadalo to blbě. Tak tomu bych se třeba vyhla 🤔
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji 🙂 Ja osobne bych, pokud nemate v zalohach penez prilis, radeji svatbu odlozila a uzila si ji pak bez stresu a briska i s obema mrnousema. Ale jestli se vam odkladat nechce, urcite lze najit spoustu "flowy" satu, ktere ani s briskem nebudou vypadat jak pest na oko. Styly jako anticke, hippie nebo retro padesatkove necpou tehotenstvi tolik na oci.
Odpovědět
Profilova fotka
Známá měla na svatbě ve 20 tt tyhle. Ze předu nebylo bříško vidět vůbec a prý byly hodně pohodlné a slusely ji. Jinak moc gratuluji 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah No ja u prvniho blila jen prvni tri mesice (coz byla vyhoda, protoze jsem krasne zhubla😄). A az do porodu jsem nosila normalne sve obleceni, minuly me i tehotenske leginy. Ale prave jsem slysela, ze u druheho a dalsiho ditete uz to bricho vetsinou naroste rychle, jelikoz uz jsou svaly vytahanejsi... Hlavne se mi vsechny ty tehotenske saty hrozne nelibi, vetsinou to vypada jako kdyz se clovek rano zamotal do prosteradla 😬 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@raduushka No tyhle vypadaji moc sympaticky. Asi na nejakem podobnem webu proste objednam neco elastickeho, co se natahne a hlavne nebude stat moc penez...
Odpovědět
Dobrý den, předem moc gratuluji!🙂 Já jsem se letos v květnu vdávala v 6. měsíci a měla jsem šaty od Tiffany and Rose, objednané přímo z eshopu z Anglie a mohu doporučit (objednání, dodání, jak seděly, cena...). Jinak ano, říká se, že podruhé roste bříško rychleji - tak za mě je to druhé o hodně menší než poprvé a to budou děti relativně brzy po sobě...🙂 Přeji hodně štěstí a hlavně zdraví🙏🏻👼🏻
Odpovědět
Gratuluji. Jestli netrpite nevolnostmi prilis, uzijte si svatbu tehotna, je to lepsi nez to odsouvat na buhvi kdy a pak na svatbe hlidat dve deti.
Odpovědět
Jeste me napadly ceske saty Victoria Grace, maji i svatebni.. Mam od nich 4 saty a nosim je i bezdetna, jsou nesmirne pohodlne, kdyz jsem potrebovala neco vymenit (velikost, vazacku), vzdy jsme se rychle domluvily.. Mela jsem jedny jejich bile jako populnocni
Odpovědět
Profilova fotka
@qlarinka parada diky moc za tip🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Já a se budu také vdávat v 6. měsíci, bříško už mam docela velké a budu mít šaty na fotce níže. Jsou střižené těsně pod prsama a neskutečně pohodlné..
Odpovědět
@holubovalenka16 Ty jsou parádní, určitě Ti budou slušet! 🙂
Odpovědět
@zasnoubenazrzka Děkuji. Teprve v úterý jdu na poslední zkoušku před svatbou, tak snad mi budou. Jsou ale fajn v tom, že jsou určený pro plnostihle a mají velkou rezervu na bříško. 🙂 Po svatbě můžu poslat fotku jak vypadaly s bříškem 😉
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?