Jaké chcete šaty? Svatba 2021

Ahoj holky, už máte představu, jaké chcete šaty na svou svatbu? Přidejte fotky 🙂 Já vůbec nemám tušení...
Odpovědět
Já měla jedinej požadavek, a to aby nebyly bílý 😄 😄 mám je na profilu, ale možná budu ještě hledat 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem představu měla, ale v salonu jsem zjistila, že mi víc sluší jiné střihy. 🙂 Rozhodně doporučuji vyzkoušet - jak různé modely, tak i barvy / odstíny a materiály. Paní v salonech jsou většinou velmi ochotné a poradí.
Odpovědět
Profilova fotka
@dixied Mít představu je dobré, ovšem né vždy představa nevěsty odpovídá tomu, co jí nejvíc sluší. Jak píše Tereza výše, každému opravdu sluší něco jiného a v salonu můžete zjistit, že například čistě bílé šaty mít nemůžete (sluší opravdu jen některým nevěstám). Takže vůbec nevěšte hlavu, že nemáte jasnou představu - od toho jsou tady zkušené salony, kde vám se vším poradí. U nás šijeme svatební šaty na míru a zohledňujeme vše, co se nevěstě líbí a zároveň volíme střih a materiál šatů takový, aby nevěstě, co nejvíce lichotil. Přejeme úspěšný výběr šatů! <3
Odpovědět
Profilova fotka
Já chtěla krajkový vršek bez rukávů a splývavou sukni, ale zatím jsem nenašla přesně to, co jsem hledala. Nakonec si nechám ušít na míru, ať jsou přesně podle mé představy 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Já se tedy v roce 2021 vdávat nebudu, ale už pár let jsou moje TOPky tyto šaty 🙂 🙂
Odpovědět
@tereza1907 ty jsou úžasné
Odpovědět
Taky jsem měla představu, chtela jsem šaty ze saténu, vrch krajka, sukně satén a měla jsem možnost je i vyzkoušet, v salonu meli saténové jedny jediné (mám foto ve fotoblogu), ale zjistila jsem, že mi sluší úplně jiné....
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?