Jaké svatební šaty pro velká prsa (75J)?

Zobraz úvodní příspěvek
Prosím doporučíte nějaké šaty pro velká prsa (75J), jinak velikost 38-40, menší postava, jde mi hlavně o to, abych se v tom cítila dobře a měla jistotu, že mi prsa někde nevypadnou :D Díky.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@tbride Neboj, určitě ne. Já mám navíc i zadek, takže to zase chci schovat pod tu sukni ;-)
Odpovědět
@kamelie123 a už máš vyzkoušené?
Odpovědět
Profilova fotka
@tbride Nemám.. zatím pátrám.. Svatba je až v červnu.. Navíc teď pročítám kvanta zkušeností nevěst s internetovými obchody co šijou na míru a přemýšlím, že si to nechám ušít..
Odpovědět
@styleedera a kde tyto půjčují (prodávají)?
Odpovědět
@kamelie123 my zatím nemáme ještě pevný termín, ale určitě to bude červenec, ale už z toho začínám mít deprese, tady se to plánuje už rok předem :D takže já už teď nestíhám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom stejně :-D Já mám vymyšlené datum, na radnici budou brát termíny až od prosince a já šílím a všichni se mi smějou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tbride Koukni sem: http://www.dhgate.com/wholesale/high+... teď jsem četla komentář jedné nevěsty, že šaty byly super
Odpovědět
Šaty šité u Číňanů nemají pořádně vyztužené korzety. Ty kostice, pokud tam vůbec nějaké dají, jsou slabé a deformují se, korzet není podšitý pevnou látkou , takže větší prsa nebudou mít správnou oporu a ještě se korzet bude krabatit. Čínské šaty sedí jen celkem plochým a hubeným nevěstám. :-|
Odpovědět
@kamelie123 a jaké datum to je? mě je datum úplně jedno, jen aby nám vyšlo počasí :D
Odpovědět
@kamelie123 určitě bych si neobjednala šaty bez zkoušení..
Odpovědět
Mám šaty od této úžasné dámy: https://www.facebook.com/media/set/?s... - má více šatů pro velká prsa a vel. kolem 38 - na prodej a za super ceny....... pokud vím, je ochotná poslat na vyzkoušení a když nebudou sedět, dá se poslat nazpět.
Odpovědět
Profilova fotka
Osobně jsem obdařena "jen" prsama vel D , ale ani na tyto prsa jsem v salonu moc padnoucích šatů nesehnala. Jinak jsem celkem drobná, takže to bud někde táhlo nebo odstávalo. Nakonec jsem si šaty nechala šít a jsem spokojená. Pokud s šitím má křejčová nebo salon zkušenosti, poradí ti, jaký střih a jak to vyřešit, aby to pěkně vypadalo. Já šila v salonu Felicie v Brně a nemůžu vynachválit. Mě teda paní radila , že na větší prsa je fajn třeba korzet do srdíčkového výstřihu a dekolt zakrýt krajkou a dát aspoň minimalistické rukávky. Určitě bych se vyhla šatům, který se ti ak líbili. Za prvé mají přes prsa to nabíraní, což budou dost přidávat na objemu. Za druhé by mě přišlo lepší upoutat pozornost třeba na pas nebo boky, pokud jsem jinak drobná.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tbride chtěli bychom 6.června
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja No, toho se taky trochu bojím.. Ještě mám vyhlídnutý jeden salon v Budějovicích (Yvettey)
Odpovědět
@tbride hm, odpovídala jsem ti, ale nějak se to asi neuložilo, páč to nikde nevidím, tak snad to tu nakonec nebude 2x :-D. Já mám větší obvod než ty, takže sice možná pořád máš o něco málo větší prsa, ale určitě ne o 3 čísla, takže se toho neboj, určitě si svoje šatičky, které ti budou ohromně slušet najdeš ;-). Hlavně aby ses v nich cítila dobře, to je to nejdůležitější a jestli to budou korzetovky nebo šaty s rukávky či ramínky je vedlejší. V ČR je spousta salónů, takže věřím tomu, že něco určitě najdeš ;-). A nebo si můžeš šaty nechat ušít, tak jsem to udělala já. Zamilovala jsem se do šatů v salónu, věděla jsem, že moje prsa udrží a jen jsem si je u nich nechala ušít na míru (nebyla to žádná loterie, protože jsem přesně věděla, jak budou vypadat a držet prsa, a byla jsem hrozně moc spokojená ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
http://ona.idnes.cz/s-velkymi-nadry-d...
Odpovědět
@tbride hlavně klid a nohy v teple (pracovní heslo)... jsem hrdou majitelkou objemného hrudníku (myslím 80H) takže jsem při výběru šatů chtěla 100% jistotu. Nejdřív mě v salonu navlékly do korzetových šatů - no pěkný byly, ale sotva jsem je na sobě měla, hned jsem si je potahovala - a jakmile mi je paní stáhla, rázem jsem měla prsa 4. Za mě určitě s ramínky a proklatě hlubokým výstřihem ;-) a pokud si je necháš ušít, tak si budeš jistá, že celý den bude vše na svém místě, cena je ovšem věc druhá
Odpovědět
@styleedera šaty máte pouze na prodej? není možnost vyzkoušet? děkuji.
Odpovědět
@styleedera pokud to tedy dobře chápu, sami si nevěsty neměříte, spoléhá se na zaslané míry?
Odpovědět
@tbride Zdravím, koukala jsem že jste z Č Lípy. V Ústí n.L. je salon, který šije na míru za cenu půjčovného. Já jsem celkově xxl nevěsta a šaty mi na míru vyjdou do 6tis.
Odpovědět
@luciapaja díky za tip :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
@tbride Tak tyhle šaty jsem taky našla na internetu a řeším stejný problém. Hledám si takové, ale ne až takto princeznovské,přesně jak píšete. Koukala jsem ze zvědavosti na Vaše fotky a až mi spadla čelist, když jsem Vás viděla... postavu máme (podle mne) stejnou a Vám to taaaak moc slušelo... Já se obávám šatů bez podprsenky. Dala jste mi naději, že také něco dokonalého najdu a neposedné holky usměrním 😄 Děkuji 😉
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?