Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@qiwas Vysivky dela, ale vetsinou podle vzorku krajek, ktere ma k dispozici - popravde, do tohohle bych se nepoustela. Ja mam koralkovou vysivku (sklenene koralky, apod.) podle krajky, dalo mu to zabrat, ale takove jemnoucke, temer geometricke vzory, to bych si u nej nelajzla, pro tohle jaksi "nema cit". Krome toho ten material je splyvavy a jemny, s tim taky by mohl byt u Zima problem. Nasla jsem saty, ktere by se ti mozna mohly libit, a za super cenu - koukni do posty.
Odpovědět
Holky, které už máte šaty od Zima! Prosím, jak dlouho trvalo než vám přišli šaty? Zimo vždy dodržel dodací lehotu? (u mně je totiž teď mírný skluz tak začínám být mírně nervozná....). Ta cena, kterou vám Zimo dal, byla už vždy včetně všech poplatků (clo, DPH a dopravné)? Doufám, že nebudu muset dát nějakou velkou pálku za tyto poplatky ještě....Díky za odpověď
Odpovědět
@fkriszta89 Zimo míval dost problém dodržet termín, někdy i o několik týdnů, ale to bylo minulé roky. S nějakým zpožděním počítej. Poštovné už v ceně šatů je, clo a DPH tam není, takže něco ještě platit asi budeš.
Odpovědět
@radkaja a nevis nahodou jak to pak funguje s placenim DPH a cla? DHL ti zavolá, doruci a pri prevzezi jim zaplatis DPH a clo? nebo se to resi nejak komplikovaneji? diky za odpoved :-)
Odpovědět
@fkriszta89 Tiez som nedavno riesila. DHL mi poslali sms a do mailu mi poslali dokumenty, ktore bolo treba vyplnit, podpisat a naskenovat, ktore potrebovali k vybaveniu colneho konania. Podla ceny tovaru ti colnica uci dph (ak nemas tovar za viac ako 150e (myslim vsak, ze do tej sumy sa zaratava aj cena dopravy, ak nieco platis za dopavu), tak clo neplatis). DHL si vsak priratala aj poplatok za uskladnenie tovaru - okolo 10e. Celu sumu (dph + poplatok) som platila v hotovosti kurierovi pri prevzati.
Odpovědět
Profilova fotka
Otazka ked tu niwkto ponuka sluzby nemal by mat oznacenie pro?
Odpovědět
Na základě zdejšího fóra jsem prubla Zima, jsem zvědavá na komunikaci a taky na jeho cenu. Našla jsem ty samé na ebay, ale raději bych od někoho ověřeného. Na ebay jsou přes 4 tisíce. Kolik myslíte, že je za tyto šaty adekvátní cena? Mám pocit, že za 5 by mi je ušily i u nás, a bylo by to bez rizika.
Odpovědět
@korinna nechceli po Teba doklad o zaplateni? od Zima nemam nic, a pisu, ze "v případě dovozu zboží z asijských zemí (Čína, Hong Kong, Tchaj-wan) vyžaduje celní úřad objednávku nebo doklad o zaplacení zboží, případně dalších nákladů souvisejících s pořízením zboží. Bez těchto dokumentů celní úřad zásilku neodbaví." tak teraz neviem co ako....mam max vypis z paypal uctu....nic ine..co si mala ty?
Odpovědět
@melisaam Nevím, odkud jsi, ale kamarádka měla podobné šaty šité zde v ČR (akorát až na zem) a stály 15 tis., jiná je měla takto krátké a vešla se do 10 tis. Za 5 ti ale podobné šaty u nás nikdo neušije, podle mě je to nereálné.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak takové ti v ČR usiji a myslím že do 5 000 kč se vlezes
Odpovědět
@melisaam Podobné šaty šiji asi za 8000 i se spodničkou. Přesná cena závisí na délce a šíři sukně a vrchním materiálu. Do pondělí mám na šaty slevu!
Odpovědět
@fkriszta89 Ano, chceli dolozit realnu cenu, nestacila im deklarovana na zasielke (ktoru dobrosrdecny obchodnik iniciativne rapidne skresal). Odo mna pytali, aby som akymkolvek inym sposobom este dolozila realnu cenu. Dokladala som to teda vypisom z uctu a tusim som iniciativne prilozila aj printcreen objednavky. Vo vypise z uctu totiz nebola uvedena polozka, iba to, cez aky portal to slo (cez ktory sa robil prevod). Ale myslim, ze len vypis z uctu by im stacil. Cize predpokladam, ze potvrdenie z paypalu by malo postacovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@wiki85 Můžeš mi prosím poslat odkaz na ty šatky? Potřebuji právě někoho spolehlivého na Ali :-). Díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanatje82 Ahoj, pošleš mi prosím odkaz na šatky a prodejce na ebay? Diky moc!
Odpovědět
ja som objednavala z ali a prisli mi mega rychlo a su...uzasne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Baby nakoniec som nasla salon v budapesti, ktory sije nadherne saty za smiesne prachy a dorucuju aj k nam, super komunikacia s nimi je :)
Odpovědět
Profilova fotka
kralmi velmi rada Ti poslu odkaz na toho vyrobce,odkud mam saty..jen se juknu ju?
Odpovědět
Profilova fotka
@kralmi velmi rada ti poslu odkaz. Momenticek. Jen se juknu na ebay...
Odpovědět
Profilova fotka
@kralmi muzu mit tvuj mail?tady me ten odkaz nechce jit odeslat😢
Odpovědět
@lusilar ahoj, dala bys nám prosím taky tip na prodejce a typ šatů, kdes kupovala? Díky moc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanatje82 mk.kralova@gmail.com diky moc :-)!
Odpovědět
@klkwita jasne. od tychto som objednavala: http://www.aliexpress.com/store/115511
Odpovědět
@lusilar Dívala jsem se na stránky, ze kterých jste si šaty objednala - je možné, že vaše šaty jsou hezké a jste s nimi spokojena, ale je to firma, která šije padělky. Např. zde: http://www.aliexpress.com/store/produ... Opravdu si myslíte, že šaty Elie Saaba někdo může ušít za necelých 60dolarů? Originál, který je na fotografii z přehlídky, mohl stát přes 100000 a pochybuji, že někdo je ušije tak, aby šaty vypadaly stejně.
Odpovědět
@lusilar díky moc!!! :-)
Odpovědět
@linie_praha ja som si objednala presne tie :) a jasne nie je to urcite ten isty matros ako od navrhara a sukna je trosku inak clenena, a isto aj tie kvazi vysivky na vrsku nie su to iste do detailu, ale ja som uplne najviac mega spokojna a saty su uuuuzasne. raz ked budem velka, a budem mat niekolko tisic eur navyse tak si kupim saty od navrhara, ale bohuzial si to zatial dovolit nemozem. pridavam fotku - stuhu si nevsimajte, to sme skusali len zo srandy ako by to vyzeralo. foto bez nej nemam. a podprsenku som mala tiez zlu. s telovou je to parada :)
Odpovědět
@linie_praha len pre poriadok, cenu ste prehnali, stoja len 15 tisíc. Šaty od 100 tisíc robí napríklad Krikor Jabotian, Elie Saab sa pohybuje v kategórii od 7 - 30 tisíc, vrátane spoločenských aj svadobných šiat.
Odpovědět
@lusilar ak su tvoje saty tie horeuvedene tak je mi do placu, prepac ale toto nie su svadobne saty ale kus handricky, presvita ti spodnicka, cele je to zvadnute, cele zle, aby to nejak vyzeralo ta bude stat este penkych par 10tok eur :-(
Odpovědět
@lusilar Moc se omlouvám, ale musím plně souhlasit s eeffkou, šaty vypadají na první ale bohužel i na druhý pohled velmi lacině a nevkusně. Určitě se najdou zastánkyně, které budou šaty chvàlit a tvrdit, že jsou krásné a že je to pouze špatně nafoceno, ale za mně slušně řečeno bohužel palec dolů.
Odpovědět
@malaopicka Prosím, abyste zde neklamala ostatní nevěsty. Elie Saab navrhuje svoje kolekce a navrhuje i pro firmu Pronovias. V Čechách je zastupuje salon Nuance, který šaty tohoto návrháře ani nemá v běžné nabídce, objednává je jen na prodej pro konkrétní nevěstu. V salonu má od něj jen společenské šaty. Ceny jeho společenských šatů můžete porovnat např. zde: http://www.net-a-porter.com/cz/en/d/S... Svatební šaty jsou zde: http://www.pronovias.com/wedding-dres...
Odpovědět
@linie_praha velmi dobre viem, koľko jeho šaty stoja, sama budem mať od neho svadobné šaty, takže neviem, o čom sa bavíme. Link je na výpredajové spoločenské šaty, ktoré sú bežne dostupné, kdežto fotka vyššie je haute couture, cena je o dosť rozličná. Cena, ktorú ste tu treskli je ďaleko od reálu, žiadne jeho šaty nestoja 100 tisíc, pokiaľ hovoríme o eurách a ja hovorím o eurách ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?