Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@teniskanova Do takovych "salonu" nechodte. A ano, bohuzel se to deje a proto chteji jit nektere slecny primo ke zdroji...Rozdil je v tom, ze oficialni pujcovny plati dane a dph. Brzy zacne fungovat svatebni profesni cech, ktery salony kategorizuje, aby bylo snoubencum jasne, jestli miri do salonu s jakoby znackovou nabidkou nebo skutecne znackovou nabidkou s dokonalym servisem. Skutecne svatebni experty pak poznate uz diky nalepce cechu na dverich. Hodne zdravi!
Odpovědět
Profilova fotka
@nuance_pronovias Protoze, nez kdokoliv zacne moralizovat a poucovat, musi zacit sam u sebe...Nuance rika: Odpovidajici ceny odpovidajicimu zbozi! Je-li kdokoliv znackovy, luxusni nebo exklusivni, dle sve propagace, nemuze vydelavat na ksuntu. Blazek
Odpovědět
@nuance_pronovias uplne suhlasim . konecne niekto napisal skutocny nazor na tieto saty aky mam aj ja . To co som do teraz videla site na tomto trhu je velika tragedia a kazda sa tesi ze ake ma krasne saty na tento velky den . aj ja by som radsej volila usitie niekde u nas , ved je moc dobrych salonov kde to zvladnu hravo a aspon nevesty vidia od zaciatku co kupuju a aste aj za taku istu cenu alebo aj lepsiu .(pokial to nieje original )Preco nepodporit radsej nas trh aby mali ludia pracu ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nuance_pronovias Šaty jsem si nechávala šít v Číně, u Zima - a kvalita byla perfektní. I v salonu, kde jsem si je pak nechávala vyžehlit, zmínili, že šaty jsou opravdu dobře ušité. Cena i se spodnicí a 3m dlouhým závojem: 6.500,- CZK. Komunikace se Zimem skvělá, šaty byly nádherné a rozhodně to nebyl žádný čínský levný šunt... Viz foto ;-)
Odpovědět
@nuance_pronovias Tady jde o to že není čiňan jako čiňan. Většina je opravdu těch, co šijí nekvalitní šunty, ale jsou čestné výjimky jako Zimo a Jasminesbridalshop, o kterých tato diskuze převážně je, kteří šijí srovnatelně kvalitně třeba s našimi švadlenkami, ale levněji než by to vyšlo u nás.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosím vás uvažuji o šatech od Zima, ale ráda bych se podívala na jeho nabídku? Údajně tu má některá z vás album s jeho nabídkou, prosím nevíte která to je :-D Ať se přihlásí majitelka alba dobrovolně a nebo jí někdo napráskejte :D Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Detektivní kancelář jménem Kačíííí našla :-D http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiw... tu pro vás ostatní, co hledáte inspiraci, stejně jako já
Odpovědět
@radkaja a co to je lacnejsie ??? je to velmi malo ten rozdiel ako keby sa to usilo u nas alebo u Vas ,pretoze kvalitne salony co ponukaju tak cena u nas vychadza okolo 300 € a myslim ze od cinana to viac nieje a este nevies co pride
Odpovědět
Znovu pro nové nevěsty: Kdyby bylo snadné šít jen podle měr, tak nemusí být žádní krejčí, vše bude dělat nějaký automat kdesi daleko. Dobrý krejčí při práci zohlední postavu zákaznice a drobnými korekcemi střihu pomůže vytvarovat postavu, což někdo, kdo vás nikdy neviděl, dělat nemůže. Během zkoušek můžete ještě domluvit i úpravy, které se vám líbí - šíři a nasazení sukně, hloubku výstřihu, délku a šíři rukávu, zdobení... Krejčová má většinou větší zkušenosti, než nevěsta, která má podobný kus oděvu na sobě poprvé a dokáže jí lépe poradit, jaký střih jí bude slušet.
Odpovědět
@katicek1 Ahoj, tz si proste úžasná, včera som strávila na tomto albume asi tri hodinky!
Odpovědět
@katicek1 vacsina tych fotiek je original , neverim ze ked ich cinan usije ze takto vyzeraju
Odpovědět
Profilova fotka
@macka00 co jsem pochopila, je tam ukázán originál a vedle toho pak jeho zpracování! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@katicek1 Ale kdeže... Zde například vidíte originály focené přímo u nás ve svatebním domě, no není to legrace? Tím, že prahnete po plagiátech přímo podporujete tuto pseudoznačkovou subkulturu, spoluvytváříte ji. Je to stejné, jako když si na trabanta dáte logo mercedesu, jezdíte v něm a tváříte se jako majitelka mercedesu. A věřte, že okolí, co vás pozoruje, není hloupé. Rozhodně to o vás cosi vypovídá... Blažek
Odpovědět
@katicek1 @macka00 fotky Zimovy práce poznáte taky podle toho, že vidíte v pozadí jeho dílnu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nuance_pronovias Nechat si udělat plagiát je jedna věc - myslím, že ale nejsou všechny nevěsty (včetně mě), co si chtějí nechat ušít model podle známé značky. Já jsem měla určitou představu, jaké šaty chci, a pak jsme to se Zimem po mailu řešili - jaký chci nahoře tvar korzetu, jaký typ sukně, jakou délku vlečky apod. Šaty jsou originál, žádná kopie "něčeho"...
Odpovědět
@nuance_pronovias toto je naozaj nenávistný príspevok, chápem, že vám to berie zisky, ale každý má predsa možnosť voľby. keď je taka možnosť na trhu, tak prečo ju nevyužiť - tie dievčatá predsa nejdú do baru s visačkou, aby ohúrili všetkých navôkol, ale dávajú si šiť šaty, ktoré sa im páčia a sú šťastné, že sú v ten najkrajší deň svojho života krásne. je mi ľúto, že existujú takéto príspevky, podľa mňa treba povedať svoj názor, ale treba sa aj krotiť a zachovať diplomaciu.
Odpovědět
Profilova fotka
VÍŠ, HOLKY TĚŽŠÍ TO MAJ... U věhlasného padělatele nejen značky pronovias to musí svištět. Zima, nezima, horko, nehorko... Blažek
Odpovědět
Profilova fotka
@nuance_pronovias Ano, i když jsem blond, neznamená, že ve fotkách jsem nepoznala, že jsou některé z půjčoven ;-) Víte, i když okolí není hloupé a vědí, že šaty nejsou originál, tak zastávám jedno pravidlo! ZNIČ SI SVOJE!!! :-D Nacpat hromadu peněz předražené půjčovně a nedej bože, kdyby se s nimi něco stalo, tak pak rozhodně při vrácení neuslyšíme: ,, To vůbec nevadí! Šaty už máme odepsané z nákladů, protože je již půjčujeme X let a náš zisk na nich byl mnohonásobně vyšší, než jejich nákupní hodnota." ne přijde věty ,,Musíte zaplatit pokutu za jejich poškození., Zaplatíte nám hodnotu šatů, ..." a nezáleží na tom, zda šaty půjčujete 5 let nebo rok! Takže ANO, raději si koupím imitaci drahých šatů, ale budou za mé, než si půjčit a mít strach, abych s nimi něco neudělala!
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Já to poznala ;)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@3nite Kdeže nenávist. A odliv zisku? Kdepak. Až přijde doba, kdy si tito výrobci budou dělat vlastní propagaci, vlastní fotky, vlastní návrhy modelů, apod., bude platit to, co o nich píšete. Do té doby ne. Papa. Blažek
Odpovědět
@nuance_pronovias nemusíte sa teraz skrývať za plytké argumenty.
Odpovědět
Profilova fotka
@nuance_pronovias Mohu se Váš na něco zeptat? Proč tedy chodíte na takovéto diskuse! Máte možnost založit vlastní téma! Dám Vám třeba jedno téma - BOJ PROTI PLAGIÁTŮM SVATEBNÍCH ŠATŮ - Je sice krásné, že chcete diskutovat na tomto tématu, ale pokud Vás uráží, že jsou mezi budoucími nevěstami takové, co si přejí vlastní šaty a nechají si je šít v jiných zemích, tak prosím respektujte jejich názory, přečtěte si je a s nějakým výrazem a názorem, zase diskusi zavřete! DÍKY
Odpovědět
Profilova fotka
@katicek1 Ano, mnoho salonů se samozřejmě nechová správně a neudržuje potřebnou kvalitu. Do těch nechoďte. Ale argument pro ospravedlňování krádeží fotek od světových fotografů, zaměstnávání školených asistentek v salonech (které někdo platí) jen kvůli fotošpionáži, apod., to fakt není... Kvalitě zdar, nazdar! Blažek
Odpovědět
Profilova fotka
@katicek1 Milá zlatá, beremese je stejně tak pro vás, jako pro mne. Blažek
Odpovědět
@nuance_pronovias Vy ste si asi večer pustili Bonda, že áno.... Toto čo je konšpiráciu.... Okrem toho, choďte prosím plakať niekam inam, my vám s vašimi fotošpionážnými problémami nemáme ako pomôcť.
Odpovědět
Profilova fotka
@3nite Jste trochu legrační, už mi nepište. Děkuji. Blažek
Odpovědět
@nuance_pronovias my vás prosíme, aby ste neznechucovali diskusiu ostatným.
Odpovědět
Profilova fotka
@nuance_pronovias Už jsem přešli k důvěrnějšímu oslovení! To je od Vás velmi milé. Jsem velice ráda, že i na takovéto lidi jako jste Vy zde můžeme narázit, protože si neuvědomujete jednu věc. Ve světě internetu je vše dohledatelné a tím, co zde píšete, si neděláme špatnou reklamu my, ale vy, tím jak se zde strefujete do ostatních.
Odpovědět
Profilova fotka
@3nite @nuance_pronovias @katicek1 beremese je pre všetkých, avšak na to, aby tu vládla pohodová a príjemná atmosféra, do ktorej sa každý z nás bude rád vracať, je potrebná i dávka rešpektu. Je úplne prirodzené, že sa naše názory vo všetkom nestretávajú, ale na druhej strane je potrebné naučiť sa rešpektovať názory, postoje a rozhodnutia ostatných. Budem rada, ak diskusia ďalej bude pokračovať v pôvodnej priateľskej a nápomocnej atmosfére :) Všetkým prajem krásny deň, Jana Martišková 4nets team
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?