Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr jee,to se teda máš ;-)! a kdy si platila první půlku?a tlačila si na něj nějak,aby to měl rychle hotovy? ja mu před týdnem psala, ze odjizdim v pulce února pryc a ze potrebuju,abych mela saty do ty doby doma.a on nic...tak snad se brzy ozve.
Odpovědět
Profilova fotka
na 99% idem si dat k Zimovi usit saty + 2 zavoje. Zimo napisal ze v pohode.
Odpovědět
@alias84 ty šaty budou pro něho hračka, jen ho upozorni, aby si dal záležet i na závoji, někdy ho má odbytý- trochu ledabyle našité aplikace a tak. Taky koukám , že máš svatbu v květnu , tak to s ním bude trochu stres aby to stihl, protože teď v únoru nešijí , mají tam svátek. Budeš muset ho často prohánět mejlama, aby to stihl. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja diky za tips&hints :-) napisal ze ak potvrdim zaujem do konca februara/unoru tak v pohodicke stiha termin. este si s nim potvrdim, podrobnosti, a cca 2 tyzdne pred svadbou mame fotenie, takze potrebujem saty trosku skor. no dufam ze saty bude ok a vcas :-)
Odpovědět
ahoj holky, objednávám šaty od jasmines. vím, že už to tu bylo tisíckrát - ale jak to prosím děláte s dělením plateb, abyste se vyhnuly dph (nad 22 eur) a clu (nad 150 eur)?
Odpovědět
@aennetir tak o dělení plateb u Jasmines tu ještě nebylo. Vždycky šlo o Zima. Asi se budeš muset u Jasmines zeptat, jestli jim můžeš poslat platbu dělenou na vice ćástí. Já jsem myslela , že to u nich nejde, že chtějí celou částku hned při objednání.
Odpovědět
@radkaja Dělení už s nima domluvené mám, dělí to normálně, mám slíbené, že mi vyjdou vstříc. Jde mi o to, jak to nejlíp rozdělit kvůli těm celním věcem, ať se tomu vyhnu.. Mám totiž pocit, že když dám částku pod těch 22, tak to bude moc podezřelé..
Odpovědět
@aennetir Já bych to dala tak 50-100 dolarů , aby to bylo uvěřitelnější. Těch pár stovek za DPH se už dá vydržet. Kolik budeš platit poplatek za převod přes Western union ? Budeš si nechávat šít v premier grade, nebo v designer grade?
Odpovědět
@radkaja Já tak právě taky přemýšlím, aby to nebylo zas moc nápadné.. Platím nakonec přes Western Union, tam to mají nastavené tak, že platíš jen 95 % částky, takže když k tomu připočtu poplatky, dorovná se to (poplatek bude 2 * 15 kvůli tomu rozdělení plateb). Bankovním převodem bych musela platit plnou částku + poplatky.. Nakonec si nechávám šít v premium grade, poslali mi dokonce i fotky těch šatů, co si budu nechávat šít, a vypadají dobře..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@aennetir tak držím palce, ať vše dopadne podle tvých představ. Jsem moc zvědavá na tvoje šatičky. Byla bys tak hodná a mohla bys sem pak napsat jak jsi byla s nimi spokojená a jaká byla spolupráce s Jasmines? :-)
Odpovědět
@radkaja Jasně, pak napíšu konečné dojmy.. Aji s fotkama ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vverru Platila som mu 31.12 a keby mi do mesiaca neposlal fotku šiat, tak nanho začnem tlačiť, ale nebolo treba...ty si mu kedy platila? snáď ti čoskoro pošle fotku a budeš mať šaty hotové aby si všetko pekne postíhala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No.. tak jsem mu napsala, že na krajku klidně připlatím... tak se snad rozhoupe k té kalkulaci... Dívala jsem se na DH gate a všechny weby na real pictures a některý jsou fakt děs... takže opravdu jen u Zima... Každopádně se mu do nich asi moc nechce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Tak zimo mi tu stejnou krajku sežene - SUPER:::... a je na dovče, tak moc neodpovídá :-) Hi friend sorry for late response, I'm on Spring Festival holiday. I will ask my fabric suppliers to find some similar lace and take some photos for me once we return to work. there're hundreds types of lace there, I think we can find the perfect ones. Best wishes Zimo
Odpovědět
Profilova fotka
@alias84 jemu treba pre istotu aj o mesiac skor povedat ako ich realne potrebujes, aj ked u mna bol teda sokujuco rychly :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 tak to je super, na vaše šaty jsem hooodně zvědavá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien @bejka_85 To já taky, hloupé je, že si podobné nikde nemůžu vyzkoušet, tak doufám, že to bude ok :-) Do července se to snad musí stihnout tak jako tak ne ale raději mu napíšu do června? Zrovna jsem řešila na fotoblogu výšku podpatků... co se Zimovi píše? 174 výška + 12? Abych se v nich nezabila, na pláži je vezmu do ruky, ale zase na večeři by bylo lepší mít vysoké... nebo raději všichni volí nižší? A jak jste na tom s hubnutím na svatbu... děti měly na střídačku neštovice .. takže ehm... skoro 5 kilo nahoře za vánoce... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 určite napište do června, protože Zimo zvykne mít trochu spožděni. Pýta si výšku s podpatky i bez podpatku. Já osobně jsem si ubrala několik cenťáku a jsem ráda, jinak bych šaty musela skracovat. (nevím, jak to méli ostatní, zas nechci, aby někdo dal na mojí radu a měl šaty po kotníky) Musela jsem si k nim jěšte objednat spodnici, ať mi je trochu zvedne a nezabiju se na téch všech vrstvách tylu, organzy a látky. Ja nehubnu, jsem hubena dost. :D
Odpovědět
@danielas777 @trilien Koukám, že s tou délkou šatů je to u Zima asi podle toho jak se vyspí. Byly tu minulou sezonu nevěsty, co je zas měly krátké. Asi se poučil a dělá je zase raději dlouhé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien @radkaja Beezva..No raději podpatky než mít Havlovky a stát při obřadu zabořená do písku nebo v moři :-D . teď jsem zjistila, že má i FB... a někdo z čech si ho zrovna přidal do přátel, ale je to myslím zbytečné? Stejně se tam asi nic nového nedozvím a na emaily reaguje...
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 vím, že ho mají holky z CR a SR na FB, ale nemyslím,že by to k necemu pomohlo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak to funguje s tim zimem? ja premejslim spis o pulnocnich satech.Nevite jestli by mi je taky usil?Jak si vybirate latku,strih?a co cena?moc dekuju za vase odpovedi.
Odpovědět
Profilova fotka
@aninaaa poslat emailem fotku co se ti líbí a on napíše ano.. ne.. případně jako mě, že mi bude shánět stejnou krajku, cenu ještě nevím ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr já platila myslím 4.1. dneska mi konečně odpověděl, ale teda moc mě nepotěšil ]-( prý je do 15.2. mimo, takže mi šatičky příjdou nejdřív tak za měsíc :-S ...a to jsem mu psala, že je potřebuju mít do půlky února doma, páč pak odjíždím pryč...
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru Tak snad to stihne, držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 A kde na něj seženu kontakt? má nějaká webovky?
Odpovědět
Profilova fotka
@aninaaa Je to horší.. musí se přelouskat tento blog, tam jsou ukázky jeho práce a reference, jinak už jsem viděla i australské a americké recenze, takže žádné websites nepotřebuje - šije podle fotek, našla jsem FB, ale reaguje nejlépe na , jinak moc děkuji za pomoc a zkuste se zeptat... @trilien a @radkaja jsou úžasné a nebýt nich nikdy bych neměla odvahu si napsat o takovou šílenost co chci - šaty od Anny Campbell :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aninaaa šije i půlnočky, pravdepodobne vyjdou na menej, ako svadobné :) treba mu nápísať s fotkou vytúžených šiat a poradiť sa o farbe, materiále a pod. :) on odpíše, či ich vie ušiť, koľko by to vyšlo, či má k dispozícii materiál...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás nevěstinky moje. :) Tak se k vám taky přidavam.... Objednam si šaty od Zima. :) tyto: Napsal mi. že cena bude 300 dolarů. Všechno za mě řeší tchně. Ona je zběhla v obchodu s činou. :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?