Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja hele ženská ty si placená za reklamu Jasmine Bridal nebo co? :-D Ne dělám si srandu....každopádně k tématu....já si myslím, že Jasmine je vyhlášený nejlepší obchod v Číně protože má odběratele z řad salonů, což jim dává možnost nakupovat lepší materiály, ze kterých ty šaty šijí, než ostatním menším "obchodníkům"....myslím si ale, že Zimo nejen díky českým a slovenským nevěstám získal obrovskou popularitu a díky tomu také větší odbyt a tím si také může dovolit nakupovat lepší materiály a stavět se pomalu po bok k Jasmine....alespoň co tu sleduji šaty od Zima myslím si, že je čím dál lepší...ale je to samozřejmě můj názor...Jasmine si ani nemůže dovolit ušít něco vyloženě špatného...jen mi to začíná připomínat soupeření mezi Adidas a Nike (obrazně)...:-)
Odpovědět
@klarkak :-D :-D :-D Jo že by mi začli platit ? No jo jsem na ně fakt ujetá, když oni šijou tááák krásné šaty, tak mi to nedá je všude doporučovat, hlavně když vidím, co chudákům nevěstám chodí z Ebaye, Aliexpressu... Zimo je taky můj oblíbenec, ale pokud chtějí holky nějaké speciální krajky a tak , tak jedine u Jasmines. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, prosím o radu, jestli někomu z Vás dělal Zimo na šatech podobnou výšivku. Jen si nejsem jistá, jestli by něco takto zdobného zvládl. Děkuji
Odpovědět
Zimo výšivky řeší tak, že je poskládá z jednotlivých krajkových aplikací + ručně je pošije korálky. Myslím, že tuhle výšivku neudělá úplně tak přesně , počítej s tím, že bude vypadat jednodušeji.
Odpovědět
Profilova fotka
@ela_ale první model jsme šily loni, takže pokud budete mít zájem o nějakou informací pošlete nám email. Salon Vanessa
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Děkuji :)
Odpovědět
@salonvanessa Kolik by od vás stály takové šaty ze saténu??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte devcata, Tak jelikoz jsem to tady precetla skoro vsechno co jste Zimovi psaly rozhodla jsem se objednat saty u neho. Prave jsem mu polal prvni penize a budu cekat na vysledek. Asi uz je pozde to psat..snad jsem neudelala blbost ale poslal jsem mu o cm min ze zakladnich romeru..:) no tak uvidime co mi prijde :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baby, mám už cenovú kalkuláciu od Zima, v druhom maily mu mám len potvrdiť objednávku, alebo už napísať konkrétne požiadavky k šatám?
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr napíš mu, že máš záujem a on ti odpíše, ktoré miery potrebuje + svoj paypal
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Super, tak mu toto napíšem. A čo sa týka platby, najskôr sa zaplatí záloha a až potom zvyšok? Ako je to potom s clom? Treba mu pripomínať, aby poslal balík za tú nižšiu sumu, alebo to robí automaticky? Ďakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr tak to neviem, platila som vo štvrtok, takže k tejto fáze som sa v praxi nedostala :) můžeš sa ho spýtať :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jankaambr druhá polovina se posílá,až když ti pošle foto tvých napůl ušitých šatů (nebo alespoň mně tohle Zimo psal). a s tim clem- holky tady psaly,že na balík píše automaticky nižší cenu,ale pro jistotu bych mu to radši připomněla ;-)
Odpovědět
@jankaambr Zimovi raději pak připomeň, ať napíše na balík těch 30 dolarů. Pak ale kvůli celnici , musíš rozdělit tu druhou platbu na dvě a jedna z nich musí být na těch 30 dolarů a tuto fakturu pak pak pošleš celnici ( někdy chtějí vidět faktury). Pokud se ti tohle nechce dělat, tak se pak platí celnici 20% DPH + clo (asi 5-10%). :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marabeta potřebovala bych vidět model o který by jste měla zájem. Pošlete mi fotku na email a já vám šaty nacením. Přeji hezký den Salon Vanessa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevesticky :) mozte mi pls niektora odpovedat ze ed si objednam saty s ciny kolko % zaplatim dan? dakujem krasne :-)
Odpovědět
@kruela02 dan 20% z celkovej ceny +clo
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem krasne za odpoved :) docitala som sa niekde diskusii ze vraj ln 14% .... len sa mi to nezdalo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru @radkaja @trilien Ďakujem baby, našej colnici neplánujem určite nič platiť, takže si tú druhú platbu potom určite rozdelím na dve časti :-) Má to ale ešte čas, pretože som si záväzne ešte neobjednala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr I my Vám můžeme nabídnout ušití svatebních šatů dle vašich představ . Více informací podáváme emailem . Salon Vanessa
Odpovědět
Tak jsem včera napsala Zimovi a hned mi odpověděl. Nechám si asi ušít maggie sottero. Myslíte že to zvládne??
Odpovědět
Profilova fotka
@osmicka8 myslím že presne podľa týchto šiat už šil a vyzerali ozaj dobre, možno @radkaja si bude pamätať aj meno nevesty, alebo bude vedieť kde sú fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@osmicka8 http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiw... aj tu je 5 foto
Odpovědět
to je náádhera, tak asi fakt jdu do toho :) Moc děkuji!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr a myslíte, že by zvládl ušít tyto šaty? Jsou to jedny z mých favoritních...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co tyhle? Ušije je Zimo? Nebo je mám koupit na aliexpressu?
Odpovědět
Profilova fotka
@marciik Myslím, že by to zvládol. Ak by si na to netrúfol, tak ti to napíše určite :-)
Odpovědět
@marciik ty poslední zvládne určitě. U těch ostatní , hlavně těch prvních nevím, jestli by se mu povedlo tak jemně a pravidelně poskládat tu látku na korzetu. Musela bys mu zdůraznit , ať si dá na tom záležet a pak to na fotkách kontrolovat. Myslím si ale, že celkově bude mít šaty kvalitněji a pěkněji ušité než z Aliexpressu , tam bych se moc bála jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji ;) já se toho aliexpressu taky trochu bojím :(
Odpovědět
tak ja som to vzdala z obavy, ze by mi saty nesedeli...a kupila som original pronoviasky. je to sice investicia, ale aspon mam istotu, ze v tak vynimocny den saticky budu sediet ako uliate :-) vam ostatnym drzim palceky akokolvek sa rozhodnete :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?