Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
trilien
16
Registrovala se 2. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 409 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
trilien
16
Registrovala se 2. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 409 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 @lerda super, tak sa teším s tebou, pokiaľ odpísal takto, tak predpokladám, že finišujú emoticon
18. pro 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
Registrovala se 28. ledna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 169 příspěvků. Má 22 přátel. Region Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
Registrovala se 28. ledna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 169 příspěvků. Má 22 přátel. Region Banská Bystrica.
 mne už hádam začína aj šiť emoticon prišiel mi od Zima jeden upresňujúci dotaz, ale ani zmienky o tom kedy sa chystá šaty došiť... emoticon
18. pro 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lerda
2
Registrovala se 5. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Má 2 přátele. Pardubice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
lerda
2
Registrovala se 5. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Má 2 přátele. Pardubice, Region Pardubice.
 Holky, konečně mi přišel mail s fotkama emoticon Pro porovnání přidávám i originál.. co říkáte? emoticon
20. pro 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lerda
2
fotoportrét
fotoportrét
lerda
2
 Ještě ta fota.. emoticon emoticon
20. pro 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
 @lerda kde je fotooo? :D chceme vidieť... emoticon
20. pro 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
 @lerda aha, akurát sa zjavili, sú úplne úžasné, krásne emoticon
20. pro 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lerda
2
fotoportrét
fotoportrét
lerda
2
 @bejka_85 Děkuji emoticon Taky se mi moc líbí.. jen trošku podrobněji zkoukám ten výstřih.. jestli je úplně ok to "promáčknutí" nad prsem..ale asi jen vidím co není emoticon emoticon
20. pro 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trilien
16
fotoportrét
fotoportrét
trilien
16
 @lerda sú krásne emoticon, myslím, že ich ušili výborne, povedala bz som, že riasenie opaska u Zima je ešte krajšie, ako na originálnej foto emoticon....tiež som chvíľu skúmala vrchnú časť a hľadala som čo najväčšie priblíženie živôtika...originál má na okraji našitú čipku? Alebo je to rovnaká aplikácia, ako na celých šatách len je upravená do vlnovky?
21. pro 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 @lerda taky u toho okraje výstřihu nevím, jestli je lemovaný zoubkovou krajkou nebo ne. Protože na šaty spěcháš, tak bych nedoporučovala chtít po něm nějaké i sebedrobnější úpravy, protože to u něj znamenalo další dva- tři týdny prodloužení dodání. emoticon
21. pro 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarkak
79
Registrovala se 2. září 2013 na beremese.cz. Přidala 245 příspěvků. Má 31 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
klarkak
79
Registrovala se 2. září 2013 na beremese.cz. Přidala 245 příspěvků. Má 31 přátel. Region Hradec Králové.
 @lerda jůůů paráda emoticon krásné šatky a mě se moc ulevilo, protože jsem vybrala podobné šatičky, ale v jiném střihu - také saténový pás a podobná krajka...ušil je skvěle, na kolik tedy nakonec vyšly? emoticon
21. pro 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lerda
2
fotoportrét
fotoportrét
lerda
2
 @klarkak Tyto vážně umí emoticon moje vyšly na pěkných 200dolarů emoticon
23. pro 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lerda
2
fotoportrét
fotoportrét
lerda
2
 @radkaja
@trilien
Holky děkuju emoticon už jsem mu napsala, že šaty beru.. pošlu mu druhou část pěnez a budu se těšit na šatičky emoticon
23. pro 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenulam
Registrovala se 15. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
lenulam
Registrovala se 15. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 3 přátele.
 ahoj všem...jsem rozhodnutá si šaty koupit, projíždím různé stránky podobné e-bay s šaty z číny...hledala jsem i tady na fóru nějaké recenze...bohužel jsou toho strašný kvanta a už tu nad tím trávím nějaký ten den, ale pořád jsem z toho jelen..všichi píšou, že mají šaty od asapa, zimy, jasmine, atd, ale bohužel jsem zatím nikde nenarazila, jak to vlastně funguje...jen to, že někam pošlete fotku, oni po vás chtějí míry a pak vám šaty ušijí....můžu vás poprosit o radu, jak to tedy funguje?kam tu fotku pošlete, jak by měla fotka vypadat (nebo jestli je to více fotek), jaké jsou třeba ty stránky a tak..nebo jestli je na výběr i už z nějakých jejich ušitých šatů...každé, která mi odepíše (ať už do zpráv, nebo tady) předem moc děkuji.... emoticon
26. pro 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @lenulam holkám tady šijí dva osvěčení čínští výrobci śatů. Jasmines bridal a Zimo. Jasmines bridal má své stránky jasminesbridalshop(com), můzeš si vybrat a objednat z jejich katalogu, nebo jim můzeš poslat fotku šatů. Šaty u nich stojí kolem 10 tisic, ale jsou absolutní jednička v kvalitě mezi čínskými výrobci. Dodací doba je i 4 měsíce, protože toho mají hodně. Diskuze o nich je na weddingbee(com)
Zimo je menší čínský výrobce šatů. Šije taky velmi dobře a kvalitně . Nemá své stranky , posílá se mu fotka śatů na jeho mail( str. 717 téhle diskuze) . Šaty má tak do 8 tis. Dodací doba je tak 2-3 měsíce, podle sezóny a vytížení.
U obou prodejců počítej se zdlouhavější komunikací, někdy trvá i týden a více než odpoví na maily. Když posíláš obrázky śatů , je nejlepší mít co nejvíce kvalitních fotek a fotky s detaily ozdob. Čím více a podrobnější, tím lépe se trefí při šití do originálů. U Zima můžeš zkombinovat více modelů v jedny šaty, ale zase mu to musíś podrobně popsat( anglicky) , nebo označit jasně na fotkách.
26. pro 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hankara (32 r.)
7
Registrovala se 24. září 2013 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 6 přátel. Liberec, Region Liberec.
  • Svatba byla 9. srpna 2014
    Vrchlabí, Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
hankara (32 r.)
7
Registrovala se 24. září 2013 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 6 přátel. Liberec, Region Liberec.
  • Svatba byla 9. srpna 2014
    Vrchlabí, Region Trutnov
 @matyaah Ahojky chtěla bych taky takové šaty jaké si nechala šít ty od Zima - na jedno rameno..vypadají nádherně!!!!kolik si za ně dala? a co materiál dobrý?
1. led 2014 v 16:13  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jankaambr
Registrovala se 26. listopadu 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 44 příspěvků. Má 23 přátel. Region Zvolen.
fotoportrét
fotoportrét
jankaambr
Registrovala se 26. listopadu 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 44 příspěvků. Má 23 přátel. Region Zvolen.
 Kočky, neviete náhodou ako je to so Zimom, keď mu v priebehu šitia šiat ešte pošlem nejakú pripomienku? Viem, že odpísania sa určite nedočkám, ale môžem počítať s tým, že to on berie na vedomie?
2. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alouette (29 r.)
4
Registrovala se 2. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 253 příspěvků. Má 5 přátel. Otrokovice, Region Zlín.
  • Svatba byla 15. srpna 2015
    Horní Suchá, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
alouette (29 r.)
4
Registrovala se 2. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 253 příspěvků. Má 5 přátel. Otrokovice, Region Zlín.
  • Svatba byla 15. srpna 2015
    Horní Suchá, Region Karviná
 A zkoušely jste si šaty po salonech nebo tak, než jste si je objednaly u Zima? (aby jste typově věděly co Vám sedne)?
3. led 2014 v 17:59  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trilien
16
fotoportrét
fotoportrét
trilien
16
 @alouette ano, obišla som 2 salony, nemali šaty, kt som chcela, ale viem, že typologicky mi strih, kt som si dala ušiť sedí
3. led 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @jankaambr No moc s tím nepočítej. Zimo hodně cestuje ( asi zhání materiál) zatímco jeho švadlenky pokračují v šití. Často psal , že na cestách nemá přístup k internetu, takže nemůže předávat švadlenkám nové instrukce. emoticon
3. led 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenulam
fotoportrét
fotoportrét
lenulam
 ahojte...vysvětlovali jste při zadání Zimovi, jak široké má udělat šněrování?já mu totiž posílala fotky, kde mám šaty na sobě,ale jsou mi menší,takže mám šněrování docela široké...myslíte si, že mu mám napsat aby to šněrování mělo určitou šířku?(a jak by vlastně mělo být široké,aby vypadalo hezky? emoticon ) nebo on šaty přizpůsobí podle mých rozměrů sám? přikládám i foto,jak vypadá ta moje šněrovačka....předem díky za reakce emoticon
5. led 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @lenulam pokud jsi mu poslala tuhle fotku bez doplňujícího vysvětlení, tak by si mohl myslet , že ji chceš takovou rozšlebenou. Raději mu napiš a pošli mu obrázek( třeba s jiných šatů) , jak by sis ji představovala. Většinou šije šaty větší, takže v tom připadě je šněrovačka úplně u sebe a je to celkem i hezké.
5. led 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cincirela
Registrovala se 4. ledna 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 105 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 14. června 2014
fotoportrét
fotoportrét
cincirela
Registrovala se 4. ledna 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 105 příspěvků. Má 5 přátel.
 Ahojte dievcata,
pozeram na celu vasu diskusiu a mozem povedat ze mam velku dilemu, vybrala som si saty ktore by som chcela ale nejak sa neviem rozhodnut komu ich mam dat sit. Zimo mi napisal ze nie je problem a cena s postovnym je 360. Na Jasmine zatial cakam. Mam este aj jednu ponuku zo Slovenska ale tomu moc neverim, Co myslite kto by to zvladol lepsie? Foto prikladam.
6. led 2014 v 09:43  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cincirela
fotoportrét
fotoportrét
cincirela
 a este som zabudla chcela by som aby vyzerali co najviac ako originál emoticon Som trochu narocna emoticon
a nahodou neviete od koho je tento model?
6. led 2014 v 09:45  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
14

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

14

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 5 měsíci)

@cincirela dobrý den, pokud by jste měla zájem i my šijeme svatební modely dle vašeho přání. Více informací podáváme přímo e mailem takže budete mít nějaký dotaz napište nám. Salon Vanessa
6. led 2014 v 10:53  •  www.salonvanessa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belladona
Belladona-svatební salon
Jana Blahová PRO

PRO Shop: 53 inzerátů
70

“V našem salonu najdete až 300 modelů svatebních šatů v cenách již od 3900,- Kč. Šaty půjčujeme i prodáváme a necháváme šít na míru. Prosíme nevěsty , aby se ke zkoušení šatů objednávaly předem telefonicky. Děkujeme za pochopení”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
belladona
Belladona-svatební salon
Jana Blahová PRO

PRO Shop: 53 inzerátů
70

“V našem salonu najdete až 300 modelů svatebních šatů v cenách již od 3900,- Kč. Šaty půjčujeme i prodáváme a necháváme šít na míru. Prosíme nevěsty , aby se ke zkoušení šatů objednávaly předem telefonicky. Děkujeme za pochopení”
(Před 1 týdnem)

Dobrý den, toto jsou šaty z kolekce Sottero and Midgley.
6. led 2014 ve 12:00  •  www.svatebnisalon.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trilien
16
fotoportrét
fotoportrét
trilien
16
 @cincirela u Jasmines bude ta cena dvojnásobná oproti Zimovi (tipujem podľa cenových ponúk u svojich šiat), ak by som chcela čo najpodobnejšie originálu, dala by som si šiť radšej u Jasmines emoticon..teší ma, že Zimo žije a niekomu odpovedá na maily, keďže mňa už dva týždne ignoruje emoticon
6. led 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vverru
24
Registrovala se 4. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 11. července 2014
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
vverru
24
Registrovala se 4. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 11. července 2014
    Region Praha - východ
 Tak dneska jsem Zimovi poslala prvni pulku penez,tak jsem zvedava emoticon. Holky, po jaky dobe vam prisla od Zimo prvni foto?
6. led 2014 v 16:47  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
 @vverru podľa toho čo som tu "nasledovala" najmenej mesiac, spravidla dva :D Ja už začínam byť ako na ihlách a to som platila len 17.12. :D
6. led 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mravcek69
Registrovala se 14. července 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 96 příspěvků. Má 2 přátele. Žilina, Region Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
mravcek69
Registrovala se 14. července 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 96 příspěvků. Má 2 přátele. Žilina, Region Žilina.
 ja objednávam od odskúšaných predajcov a som spokojná a hlavne zákazníčky sú spokojné . Treba si preveriť a dávať pozor na predávajúcich podvodníkov , všade sa nájdu - aj u nás , nie len v zahraničí emoticon
6. led 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mravcek69
fotoportrét
fotoportrét
mravcek69

6. led 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš