Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
megulka1
66
Registrovala se 14. června 2012 na beremese.cz. Přidala 76 příspěvků a 1 album. Má 77 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
megulka1
66
Registrovala se 14. června 2012 na beremese.cz. Přidala 76 příspěvků a 1 album. Má 77 přátel. Region Karviná.
 @terezatko poslala jsem ti link, šaty Robe mariée simple emoticon
15. únor 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
Registrovala se 6. září 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 20 příspěvků. Má 7 přátel. Bratislava 5, Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
Registrovala se 6. září 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 20 příspěvků. Má 7 přátel. Bratislava 5, Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
 @monipeti Dobry den, chcem sa spytat, ci ste si satocky davali sit, alebo ste si ich vybrali z ponukanych modelov na fotke. Moja dcera by si chcela dat usit podla jedneho obrazku a neviem, ci je taka moznost na tej stranke, ze siju aj podla vlastneho obrazku. Ak ste si aj vy davali sit podla svojho obrazku mohli by ste mi zaslat kontakt na nich? Dcera sa ide vydavat a vyberame saty. Dakujem pekne.
15. únor 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 @elkova Dobry vecer, mohla by som poprosit o kontakt na toho cinana Zima? Moja dcera sa ide vydavat a chce si tiez dat usit svoje vysnivane svadobne saty a nejako sa k nemu neviem dopatrat. A na akej stranke by som ho nasla? Dakujem velmi pekne.
16. únor 2013 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misva5
7
Registrovala se 26. července 2012 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 4 přátele. Sušice, Region Klatovy.
fotoportrét
fotoportrét
misva5
7
Registrovala se 26. července 2012 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 4 přátele. Sušice, Region Klatovy.
 @adrienab str. 717 emoticon
16. únor 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 @klaudy232 Dobry vecer, mohla by som aj ja poprosit o kontakt na tu pani zo Slovenska? Dcera sa ide vydavat a vybera si cloveka, u ktoreho by si dala usit svadobne saty. Dakujem velmi pekne.
16. únor 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 @misva5 Dakujem krasne :D.
16. únor 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 @soniqueb Tento prodejce je známý pod jiným jménem- Asapbay. Začátek této diskuze je celý o něm, holky byly napřed spokojené , ale později se prodejce hooodně zhoršil v kvalitě i spolehlivosti, takže ho moc nedoporučuji.
17. únor 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weka
3
Registrovala se 6. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 346 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
weka
3
Registrovala se 6. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 346 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Myslím, že tyto příspěvky by asi hodně zajímaly pracovníky celní správy a možná i finančního úřadu emoticon emoticon emoticon
Taková holt česká nátura emoticon
17. únor 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alfred1
Registroval se 19. srpna 2012 na beremese.cz. Přidal 493 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
alfred1
Registroval se 19. srpna 2012 na beremese.cz. Přidal 493 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 @weka To je v pohode. Oni celnici nejsou uplne pitomi. Cinani vzdycky kecaji s deklarovanou cenou cehokoli co se tam objedna, takze jejich fakturam, deklaracim ani napisum "Gift" uz nikdo stejne neveri. Kdyz si celnici nejaky konkretni balik vyberou, tak ho vycli a klidne urci hodnotu odhadem. Predstava lidi, ze jim poslou udajnou fakturu na 18usd a oni to zbasti je silne naivni emoticon Na druhou stranu rozhodne neberou balik po baliku uplne kazdy. V zahranici pro sebe objednavam docela hodne veci a z nejakych 60 baliku za posledni ho mi vyclivali jen 3.
17. únor 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaudy232 (27 r.)
Registrovala se 23. listopadu 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 9 příspěvků a 1 album. Region Košice.
  • Svatba byla 7. září 2013
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
klaudy232 (27 r.)
Registrovala se 23. listopadu 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 9 příspěvků a 1 album. Region Košice.
  • Svatba byla 7. září 2013
    Slovensko
 @adrienab ano samozrejmeemoticon email: satynamieru@gmail.com Saty siju podla obrazku takze staci jej poslat obrazok na email a opytat sa na cenuemoticon
17. únor 2013 ve 14:35  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 @klaudy232 Dakujem velmi pekne, uz sme jej napisali, tak som zvedava, co nam odpovie :D.
17. únor 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
levandula0
Registrovala se 25. listopadu 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 3 příspěvky a 9 inzerátů.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
levandula0
Registrovala se 25. listopadu 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 3 příspěvky a 9 inzerátů.
  • Neví, kdy bude svatba
 @adrienab dobry vecer, mozem, prosim, vediet, o ake sitie ide? teda, kde sa saty siju, kto to sije, ako to funguje... emoticon? dakujem..
17. únor 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
levandula0
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
levandula0
  • Neví, kdy bude svatba
 dobry vecer, chcela by som sa opytat, ci ma niekto skusenost s touto strankou http://www.dressbraw.co.uk/, dakujem.
17. únor 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
Registrovala se 28. ledna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 169 příspěvků. Má 22 přátel. Region Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
Registrovala se 28. ledna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 169 příspěvků. Má 22 přátel. Region Banská Bystrica.
 @levandula0 - ahoj, dovolím si odhadnúť - 99% šiat z rôznych stránok či kontaktov je šitých v Číne emoticon
17. únor 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 A já doplním, většina ve velmi špatné kvalitě . Šaty ve skutečnosti vůbec neodpovídají obrázku na jejich stránkách.
17. únor 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 @bejka_85 V Cine alebo USA, kde to zrejme tiez siju cinania :D, ale neviem, lebo co som tu citala, tak vacsina dievcat si saty chvalia, ale najdu sa aj take, co az take dobre skusenosti nemali. No tych je ovela menej. Tak neviem. Ja osobne este ziadne skusenosti nemam, dcera sa ide vydavat a tak spekulujeme a zistujeme ako by to bolo najlepsie a hlavne u koho.
17. únor 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 @levandula0 Mne ide o usitie svadobnych siat pre dceru. Ale este ziadne skusenosti s tymi strankami, ktore ponukaju usitie svadobnych siat, nemame.
17. únor 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

Kupoval jsem švagrové loni šaty na svatbu na tomto eshopu: http://www.amweddingdress.com/ a absolutní spokojenost. Dle mého parádní ceny.
17. únor 2013 ve 20:15  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @adrienab Už dlouho navštěvuji tyto stránky a podrobně sleduji jaké šaty nevěsty od prodejců dostávají. Nejlépe šije číňan Zimo , má velmi kvalitní šití i materiál za slušnou cenu . Dražší , ale kvalitní jsou taky ze stránky Jadminesbridalshop.com . Pokud mohu poradit , tak doporučuji tyto dva prodejce. Ostatní prodejci nabízejí třeba levnější šaty, ale nikdy ta kvalita nebyla nic moc , šaty vypadaly odbytě a lacině.
17. únor 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @honzajezdik_photography můźete sem dát fotku těch šatů? Každý má totiž jiné představy , jak má kvalita vypadat a tedy je lepší přidat obrázek, aby měly nevěsty lepší představu. emoticon
17. únor 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

@radkaja Určitě. Ač nevím, zda jde z fotek usoudit kvalita. Myšleno šití. emoticon V mém pohledu na švagrovou - jí slušely velmi. Ona si na ně nestěžovala, snad jen si nechala na nich něco decentně doupravit, neb byla ještě štíhlejší, než velikost XS. emoticon) Spíš jsem to myslel obecně, že zkušenost s tím shopem dopadla dobře (já jako kupující, v té zodpovědnosti, jak to dopadne, jsem obavy zpočátku měl). emoticon
17. únor 2013 ve 20:33  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 Dík za fotky. Sestra byla moc hezká nevěsta,slušelo jí to.
17. únor 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

@radkaja Švagrová. Ženil se bratr. emoticon

Díky.
17. únor 2013 ve 21:04  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 @radkaja Dakujeme krasne za rady, Zimovi sme uz pisali a uz nam aj odpisal, ze saty usije za 400 dolarov. Teraz je na dcere ako sa rozhodne. Cakame este odpovede od inych, tak uvidime.
17. únor 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
 Podelím sa so svojím zisťovaním emoticon

@adrienab - sa mi zdá že to s cenou už trošku preháňa - na Slovensko ich predáva za 400 - doma ani za tretinovú cenu predpokladám emoticon Ja som bola napr. v kontakte s dvomi američankami a jednou nórkou, ktoré si dávali šiť šaty u jedného predajcu na e-bay, písala som aj tomu číňankovi. Dopytovala som sa na pomerne jednoduché šaty (foto prikladám) - a pýtala som sa ho či by to neodflákol a nedal málo tylu na sukňu - tak mi hneď odpísal že koľko by som chcela vrstiev (povedala som mu že si za kvalitu radšej priplatím) - a že zvyčajne na takéto šaty dáva 2-3 vrstvy. Podľa mňa záleží aj od toho aké zložité šaty si dcéra vyberie, nie je dobré im dávať šiť veľmi zložité - kde je moc čo pokaziť. Inak tie američanky aj Nórka boli skutočne veľmi spokojné podľa toho čo mi napísali. Číňanko mi poslal aj nejaké foto - cez ebay a akosi ich odtiaľ neviem stiahnuť emoticon - ale fotky boli pekné. Má predaných niečo vyše 950 ks tovaru na ebay - jasné niečo z toho sú aj spodničky a pod. Má 99,8% pozitívny feedback -za posledný rok len jeden negatívny - teda podľa mňa tie šaty nemôžu vyzerať hrozne. Seller sa volá xinyuan51882010. Ja len že môžete zvážiť aj túto lacnejšiu cestu. Čo som o ňom googlila - tak som zistila že dielne má v meste Suzhou ktoré je v číne známe spústou "svadobiek". A snáď ani Číňanky sa nevydávajú v úplných ohavách emoticon. Oni keď predávajú cez Ebay tak im veľmi záleží na tom aby dostali pozitívny feedback, pretože stačí pár zlých a už od nich nikto nič nekúpi. Tento je na ebay od 2008 čo je na pomery dosť dlhá doba emoticon (ono ak sú zlé skúsenosti Ebay sám takého sellera zruší).
http://travel.cnn.com/shanghai/shop/ireport/suzhou-wedding-market-perfect-hunting-ground-one-349485
18. únor 2013 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 @bejka_85 Tak moja dcera si vybrala taketo saty, tak neviem, ci su to nejako moc zlozite.... mozno len ten korzet, tak neviem u koho by bolo dat lepsie usit tieto satky a aby hlavne nevysli nejako extra draho a pritom boli pekne.
18. únor 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @adrienab Ten korzet je velice pracně zdobený, je tam třeba hodně ručního vyšíváni. Pokud dcera chce mít ten korzet co nejpodobnější tomu obrázku, tak bych do levných prodejců nešla, protože ti to odbydou, našijí tam jen pár aplikací . Naopak doporučuji jasminesbridalshop.com sice jsou dražší, ale jsou snad jediní, kteří ten korzet takto pracně udělají. Myslím, že ani Zimo by ho takhle neudělal.
18. únor 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
 @adrienab @radkaja - súhlasím, pri takto zdobenom korzete by som sa bála do toho ísť...
18. únor 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezatko
1
Registrovala se 14. února 2013 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. září 2013
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
terezatko
1
Registrovala se 14. února 2013 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. září 2013
    Region Praha
 Máte někdo zkušenosti s:

www.dressale.com
www.owndresses.com
www.iyok.net
www.lookmariage.com

Děkuju.
18. únor 2013 ve 13:47  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš