Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
parradka
7
Registrovala se 26. října 2011 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Má 9 přátel. Dobřejovice, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
parradka
7
Registrovala se 26. října 2011 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Má 9 přátel. Dobřejovice, Region Praha - východ.
 tak se také přidávám, po zkouškách v salonech atd. Tak jsem byla omráčená z cen za půjčovné, v rodině jsme také nechávaly šít hned několikery šaty na svatbu (aby si nevěsta mohla) v číně a byly jsme s konečným výsledkem velmi spokojené, doufám, že Zimo funguje lépe než některé stránky, které existují 14 dnů a pak zmizí emoticon No tak uvidíme jak dopadnu já emoticon
18. únor 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 @parradka Neboj, u Zima tu holky šijí skoro tři roky , tak nám snad ještě nějakou dobu vydrží. Myslím, že hlavně české( i slovenské ) nevěsty mu pomohly rozjet velice výnosný byznys, tak by byl proti sobě kdyby skončil.
18. únor 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivi_kiwi
Registrovala se 2. listopadu 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 39 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Bratislava.
  • Svatba byla 5. října 2013
fotoportrét
fotoportrét
ivi_kiwi
Registrovala se 2. listopadu 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 39 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Bratislava.
  • Svatba byla 5. října 2013
 @adrienab ahoj tak daj vediet aku cenu jej posle zimo ja som chcela podobne a nacenil mi ich na 980$
18. únor 2013 v 15:48  •  Svatba byla v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
Registrovala se 6. září 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 20 příspěvků. Má 7 přátel. Bratislava 5, Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
Registrovala se 6. září 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 20 příspěvků. Má 7 přátel. Bratislava 5, Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
 @ivi_kiwi uz som pisala vyssie, nacenil ich na 400 $ s tym, ze vrchnu cast sukne chce dcera z trblietaveho tylu.
18. únor 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 @radkaja -co ja viem, niektori odpisali, ze spravia taky korzet, ale nebude uplne taky isty, ale budu sa snazit priblizit sa k tomu na obrazku. Akurat Zimo napisal, ze vedia take usit bez problemov. No a podla mna nemusi byt az tak moc vyzdobeny, ak by sa nam zdal malo ligotavy, tak ho dozdobime :D, ale videla som na tych strankach, co tu dievcata zverejnovali aj podobne zbobene korzety a podla mna boli dostatocne vyzdobene a pekne. Ale este sme aj tak v stadiu rozhodovania. Posielala som na ocenenie tie satocky viacerym a islo to postupne s cenou dole. Jedna si pytala 520€, dalsia 360€, potom dalsia 300€, este jedna 250€ a Zimo 400$. No ale este vsetky neodpovedali.
18. únor 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @adrienab Přeji šťastnou ruku při výběru. emoticon
18. únor 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
adrienab (53 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 @radkaja Dakujem a pripadne sem hodime foto, svadba ma byt jul- august :D
18. únor 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @adrienab Budem na fotky a Vaše zkušenosti se šitím zvědaví.
18. únor 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kvietoceksk
Registrovala se 7. února 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 10 příspěvků. Má 4 přátele. Dolný Kubín, Region Dolný Kubín.
fotoportrét
fotoportrét
kvietoceksk
Registrovala se 7. února 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 10 příspěvků. Má 4 přátele. Dolný Kubín, Region Dolný Kubín.
 @terezatko s tými stránkami nemám, ale ja uvažujem nad šatami od http://www.indesigngown.com/, tý majú stránku aj na fb, je to kanadska firma, ale saty sa siju v cine... ale vyzeraju v pohode, aj saty na fb su od nich komentovane pozitívne, alebo ešte som pozerala túto stránku http://www.besttopprices.com/home.php?cat=273
18. únor 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
claire767
Registrovala se 7. února 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 467 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
claire767
Registrovala se 7. února 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 467 příspěvků.
 @adrienab nerozhoduj sa len podla ceny emoticon ja by som ti radila ten jasminebridal a Zima, z nich vyber emoticon
18. únor 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @kvietoceksk Obě ty stránky jsou typičtí čínští prodejci. Z těch ukázek šatů na fb nejsem nijak nadšená, pokud ukazují své nejlepší výtvory, tak realita bude asi docela bída. Ten materiál na šatech tedy nic moc. Jedny šaty jsou foceny úplně jiným stylem a jinde ,takže to mohou být okopírované fotky od jiného prodejce. Nelíbí se mi ,že nemají uvedenu žádnou pořádnou kontaktní adresu , takže s případnou reklamací to může být problematické. Já bych to u nich neriskovala.
18. únor 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzx
Registrovala se 21. července 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 439 příspěvků. Má 20 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zuzx
Registrovala se 21. července 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 439 příspěvků. Má 20 přátel.
 Kazdopadne treba si vediet vybrat. Su saty z ciny, ktore su nadherne a su aj drahe saty z pozicovne, ktore by som sa hanbila obliect si, lebo kvalitou sa nemozu s tymi cinskymi ani rovnat. Treba si premysliet do akeho velkeho risku clovek chce ist, co od siat ocakava. Ja by som saty z ciny nekupovala za viac ako 200 eur, lebo ak by boli zle, asi by ma porazilo. Zase zimo je celkom istota, ale za tu cenu co teraz pyta uz by sa dali usit aj tu na slovensku.
18. únor 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikinana (27 r.)
Registrovala se 13. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2013
    Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
nikinana (27 r.)
Registrovala se 13. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
    Region Náchod
 Ahoj holky, už asi hodinu se probírám příspěvky a bohužel nemohu najít kontakt na Zima.. Byla by některá tak strašně hodná a poslala mi ho? Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s prodejci z ebay? Vybrala bych si tam asi troje šatičky, ale nějak nejsem moc důvěřivá aby vypadaly opravdu tak krásně... emoticon Děkuji emoticon
18. únor 2013 ve 20:44  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parradka
7
fotoportrét
fotoportrét
parradka
7
 @nikinana zimo318@hotmail.com
18. únor 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
 @nikinana Ebay je taky velká nejistota , nevím , které prodejce konkrétně máš na mysli, ale pokud jsou to číňani , tak nemáš kvalitu vůbec zaručenou.
18. únor 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kvietoceksk
fotoportrét
fotoportrét
kvietoceksk
 @bejka_85 dáš mi prosím vedieť ako dopadli tvoje šaty? ja si tiež myslím, že netreba ich všetkých číňanov hádzať do vreca a o feedback na ebayi predajcovia bojujú, ja by som sa asi tiež vybrala touto cestou...
18. únor 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
Registrovala se 28. ledna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 169 příspěvků. Má 22 přátel. Region Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
Registrovala se 28. ledna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 169 příspěvků. Má 22 přátel. Region Banská Bystrica.
 @kvietoceksk ahoj... ja som šaty zatiaľ neobjednávala, ešte mám veľa času, svadba bude až za vyše rok, len zisťujem a zháňam referencie. Každopádne som videla dosť dievčat, asi viac z ČR ako Slovenky čo si objednávali aj lacné šaty cez ebay a dopadlo to dosť dobre - aspoň podľa fotiek. Ono treba počítať s tým že 100% to nebude ako na obrázku a netreba si vyberať komplikované šaty (čo sa mne našťastie ani nepáčia emoticon ) - nakoniec vždy keď vidím nevestu v obrovských komplikovaných šatách, k tomu kudrlinky, korunka, kvet vo vlasoch, bižu, závoj, bolerko - no často je toho až až príliš veľa a konečný efekt je nič moc.... emoticon
Ale ak by si sa odvážila objednať daj vedieť emoticon
19. únor 2013 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
megulka1
66
Registrovala se 14. června 2012 na beremese.cz. Přidala 76 příspěvků a 1 album. Má 77 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
megulka1
66
Registrovala se 14. června 2012 na beremese.cz. Přidala 76 příspěvků a 1 album. Má 77 přátel. Region Karviná.
 @kvietoceksk PRidavam se k nazoru ze to jsou cinani, a divala jsem se na ty stranky na fb a ty saty jsou doost nekvalita... :-/ alespon na muj vkus...
19. únor 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eevviikk
30
Registrovala se 7. září 2012 na beremese.cz. Přidala 101 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
eevviikk
30
Registrovala se 7. září 2012 na beremese.cz. Přidala 101 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Nymburk.
 Ahoj holky, ja mam objednane dvoje saty - jedny od Asapbay (na svatbu v Thajsku), ktere by mely prijit na konci pristiho tydne a druhe od Zima (na svatbu v CR) a ty mam slibene do konce brezna. Sice jsou oboje uplne jine, ale tu kvalitu budu moci porovnat a dam vam vedet emoticon.
Cetla jsem tu, ze Asapbay se hodne zhorsil, ale se mnou komunikovali bud okamzite, nebo maximalne do par hodin, jak s doladenim detailu a nebo s posilanim fotek. Tak doufam, ze i doprava a finalni saty dopadnou dobre emoticon
19. únor 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chuckina
27
Registrovala se 13. července 2012 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 7 přátel. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
chuckina
27
Registrovala se 13. července 2012 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 7 přátel. Region Šumperk.
 tak o víkendu jsem vyzkoušela konečně šaty od Zima emoticon a jsem ráda, že jsem si vybrala právě jeho. Šaty jsou nad mé očekávání i očekávání všech co byli přítomni zkoušky. Materiál je kvalitní, krajka, výšivky, korálky, krystaly... fakt nádhera. Dovolím si říct, že se mi líbí víc jak originál podle čeho mi to šil. Čekala jsem, že mi budou velké, protože jsem taky zhubla pár kilo, ale byly mi téměř akorát, jen trošku delší, ale to chce větší spodnici emoticon Jsem nadmíru spokojená a všem ho doporučuji ! emoticon
19. únor 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eevviikk
30
fotoportrét
fotoportrét
eevviikk
30
 @chuckina Jeeee a nedas sem fotku emoticon?
19. únor 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chuckina
27
fotoportrét
fotoportrét
chuckina
27
 @eevviikk radši ne, on sem ženich občas zabrousí emoticon však svatební tu budou coby dup emoticon ale sou opravdu krásný!
19. únor 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
 Ahoj všetci - tak ja sa podelím so svojou dnešnou skúsenosťou so šatami z číny emoticon aj keď nie svadobnými. Stáli ma aj s dopravou asi 9,50 € emoticon. Objednávala som cez e-bay. Ale zrejme ich nebudem môcť nosiť teda pokiaľ neschudnem asi tak 20 kg :D som 42 a toto je tak na 36 ideálne podľa mňa - napriek tomu že v popise mali že sú do veľkosti - rozmery v cm 110-98-114 a to mám samozrejme aj nejakú tú rezervu :D proste dobre vyzerajú len na tej vychudnutej Číňanke emoticon neriasia sa mi až tak pekne a to ramienko mi tam nechce držať keďže tam nie je ležérne spustené ale napnuté - teda zatiaľ som si to skúsila len v robote na WCku lebo sa mi hned zdali nejake malinke emoticon
19. únor 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aduss
Registrovala se 15. září 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 5 příspěvků a 2 inzeráty. Region Trenčín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
aduss
Registrovala se 15. září 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 5 příspěvků a 2 inzeráty. Region Trenčín.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojte nevestičky a budúce nevestičky emoticon ja sa síce ešte nevydávam, ale semtam nakuknem aj sem, ale aj na iné stránky. Neskúšali ste si pozreť aj ponuku Isifa11? Má tam tiež nádherné šaty, kvalitne prepracované, s reálnymi foto. Ceny sa pohybujú už podobne ako u Zima a nemáte s tým žiadne starosti, pretože je to Slovenka.

http://www.mojasvadba.sk/shopy/predajca/isifa11/
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=56882

keď si to porozklikávate, tak tam je foto s modelkou z obrázku plus vždy reálne foto už ušitých šiat emoticon
19. únor 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eevviikk
30
fotoportrét
fotoportrét
eevviikk
30
 @chuckina To uplne chapu emoticon. Muzu se jeste zeptat, kdyz jsi Zimovi posilala sve miry, ubirala jsi neco? ja jsem si vsude ubrala 1-2 cm a bojim se, aby mi to nebylo velke.
19. únor 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yannicka
11
Registrovala se 24. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 20 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
yannicka
11
Registrovala se 24. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 20 přátel. Region Praha.
 Tak mi vcera Zimo mailem potvrdil, že odesila šaty - jupiiii emoticon ted uz jen cekat az dorazi emoticon
19. únor 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chuckina
27
fotoportrét
fotoportrét
chuckina
27
 @eevviikk já jsem si naopak 1-2 cm přidala emoticon
19. únor 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikinana (27 r.)
    Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
nikinana (27 r.)
    Region Náchod
 @radkaja jj jsou to číňani...toho se právě bojím..aby mi pak nepřišel kus hadru..
19. únor 2013 v 15:03  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikinana (27 r.)
    Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
nikinana (27 r.)
    Region Náchod
 @parradka Děkuji mooooc emoticon předpokládám, že komunikace v Aj, že? a stačí mu teda poslat fotku a termín do kdy bych šatičky potřebovala? Díky
19. únor 2013 v 15:08  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eevviikk
30
fotoportrét
fotoportrét
eevviikk
30
 @chuckina Ty jsi si vazne pridala 1-2cm k tomu jsi jeste zhubla a saty jsou ti ok emoticon emoticon emoticon ? Tak to bych se nemusela bat, ze mi budou velke emoticon
19. únor 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš