Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx To je taky mazec... me fakt zimo ve ct napsal, ze posila a dalsi patek mi volal kuryr ze pro me ma zasilku s dph 266:-) prave za jak to ctu, tak me to tu celkem desi a v tomhle ohledu jsem fakt byla klikarka:-)
Odpovědět
@rozzaarka Já na to kolik zásilek mi přešlo rukama a bylo jich opravdu moc, tak problém 2 krát s FEDEXEM. První byly plesové šaty za 2000Kč a CLO s DPH vyměřili na ,,zaokrouhleně 600Kč" a poté boty za 900Kč a tam vyměřily clo s DPH zaokrouhleně na 550Kč" obě zásilky v listopadu 2012 a teď to UPS - tam jsem fakt zvědavá kolik vyčíslí a fakt se děsím, protože na jejich stránkách si směrnice vyjet nemohu - nikde tam nic není a jsem zvědavá kolik si doúčtují. Jen 250Kč si účtují za to, že zásilku proclí oni, když jsem se ptala, že bych si to proclila sama, tak mě to výjde na stejno. Za dokumenty, které mi předají, abych si proclení zařídila sama chtějí také 250Kč, takže na prd a přitom sranda je, že žádné podklady zvlášť připravovat nemusí, protože ten je přiložen u zásilky. Takže nevím za co to chtějí. Nechápu jak můžou sami uměle navýšit zásilku o poštovné........... Přes koho ti zásilka šla?
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx myslim, ze mi to dorucila dhl. jeste dotaz - objednavas z ebay? nedorazily mi 3 zasilky z cca 15ti a prijde mi to trochu divny... nevis, jak je mozne to zkusit dohledat? treba napsat na celnici kdy to davali poste? kdyby se ztratila jedna, tak si reknu budiz, ale 3 mi prijdou celkem masakr
Odpovědět
@rozzaarka co se týká těch mých zásilek co se ztratily, ano byl to eBay. Parfémy. Pokud je Track number, dohledat se to dá, ale pokud to jde obyčejně poštou, tak se to nedohledá. Mě tak právě na poště ztopili zásilky. No divím se, že někdo má odvahu takhle zásilku ukrást. Vím 100%, že chyba nastala na straně pošty, protože jsem objednávala několik let od stejného prodejce a v životě by si to nedovolil. Pak mě mrzelo, že mě se peníze vrátili, ale on se dostal do mínusu, protože neměl ani peníze ani zásilku zpět.
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx presne, to me na tom stve, ze ti v cine, co delaji za nula nula nic trati na nejakych ceskych zlodejiccich:-(
Odpovědět
@rozzaarka Ještě k té přepravě DHL a GLS jsou na přepravu nejlepší, alespoň co mám zatím vyzkoušeno. Už píšun přímo i těm od kterých objednávám, zda mohou posílat dopravu tím nebo tím, ať je klid. No vím, že UPS už nechci, fakt čekám co z toho ještě bude a kolik vypočtou. Co se týká těch zásilek, je to síla. Když si představím jen kolik zásilek ztopili my, no pěkně si dělají vánoce na poště. Bohužel ve směrnicích ČP je i taková pro ně super klauzule. Mají tam přímo napsáno. Pokud odesílatel posílá poštu obyčejně, bere na sebe veškeré následky, pokud zásilka nebude doručena. Já se přiznám, že i prkotiny posílám dopručeně, ať mám jistotu, že zboží dojde. Podávala jsem před 3mi týdny stížnost na poštu. Psali mi jak to vyřešili a jak vše bude ok. Vše fungovalo jen týden a už je opět vše ve starých kolejích.
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx mam chut fakt zjistit adresy odesilatelu, napsat na celnicic, kdy to davali poste a zacit prudit... Drzim ti palce, at to dopadne co nejlepe:-)
Odpovědět
@jennyexx Zimo mám dojem posílal vždycky přes DHL , on ti je teď posílá přes UPS ? Taky jsem kdysi měla s Fedexem potíže , protože mi naůčtovali poštovné podle jejich tabulek a bylo to 70% ceny zboží !!!. Tak doufám, že u DHL mají jiné tabulky.
Odpovědět
@rozzaarka Jo no. Je to síla. Mě třeba kdysi udělali - před 5ti roky, byla to zásilka v rámci ČR, balík. V pátek jsem jela pryč a pošta nikoho nezastihla doma a nechala balík ležet před dveřmi - podotýkám v paneláku, kde má přístup každý. Vrátila jsem se až v neděli večer. Takže balík před dveřmi ležel 3 dny. Šla jsem nepříčetná na poštu co to má znamenat, protože tam byl dost důležitý obsah. Tak mi na poště řekli, že to není možné, že se to v životě nemůžen stát. Řekla jsem ji, ať mi ukáže doklad, kde je uveden můj podpis, že jsem zásilku převzala. V tu chvíli na mě koukala jak sůva z nudlí. No doufám, že to UPS bude ok. Fakt nechápu jak někdo uměle může dopočítávat poštovné. No stouto spol. už nikdy nic. Pak dám vědět, až ke mě ddoputuje částka, kterou mám zaplatit. :-) Pokud z ní nechytnu infarkt.
Odpovědět
@radkaja Nenene, to se jedná o zásilku od jiného prodejce. :-) Pokud by to bylo 70% z 30 dollars, tak by to bylo 420Kč + ta jejich úžasná částka 250Kč za to, že na celnici odešlou jeden papír (asi si ho zarámuji - papír za 250Kč :-D), to bych ještě rozdýchala. Právě u DHL a GLS šel balík a vše ok, volali mi až ve chvíli, že mi kurýr přiveze balík jestli jsem doma. FEDEX je děs a hrůza a myslela jsem, že už horší být nic nemůže no a omyl. To UPS mě dostalo - fakt celý den jsem s nimi řešila zásilku. Jsem si připadala jak na policii. No síla.
Odpovědět
@jennyexx Já mám taky z Fedexu hrůzu, už nikdy více. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx a maji vuber pravo to po tobe ze zakona chtit? mozna bych si to jeste nekde overila... ale jak tak koukam, mozna prestanu objednavat ze zahranici:-D
Odpovědět
Článek se načítá
@radkaja To jsme dvě. :-) Ale fakt po včerejšku, UPS je ještě šílenější.
Odpovědět
@rozzaarka Už mě to taky napadlo. Já se v tomto rozhodnu podle toho, kolik budu teď platit UPS. Jak to bude hodně. Tak už nic ze zahr. nakupovat nebudu. Nejlepší je, že mi odepisovala paní z UPS vždy v rozmezí 10 min. a jak napsala, že udělají poštovné tabulkově a já ji napsala kolik to bude. Najednou už neodepsala. Právě vůbec netuším jestli to mohou chtít. Já počkám kolik to bude. Jestli to bude nízká částka, řešit to nebudu, ale pokud to bude šílená suma, tak budu podávat stížnost, že s tím nesouhlasím....... Fakt mi příjde na hlavu dopočítávát poštovné, když ho mám zdarma. Nevím, za mě rozhodně nejde navyšovat něco, kde je uvedeno, že celková cena zboží i poštovného je 30 dollars. Tak fakt jsem zvědavá co mi příjde. Počítám, že mi budou volat nebo psát 2. 1. 2013.
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx ja bych si to mozna zjistila rovnou a pani napsala, at jde do *****:-) a psala jsi prodejci, co to po tobe chteji? Asi bych si to fakt zkusila pozjistovat, protoze mi to taky neprijde notmalni:-) uz jsem psala tem, co mi od nich neprisly zasilky, at mi poslou vsechny udaje a napisu na celnici a pak budu prudit postu:-)
Odpovědět
@rozzaarka Jj psala jsem si s odesílatelem, umím AJ, takže problém v komunikaci nebyl. a právě poslal mi pro ně ten papír co chtěli po mě. A ona, no to je papír co už mámea my chceme papír, kde je rozepsáno poštovné a cena zboží...... A furd dokola. No teď bohužel nic nezmůžu, až toho 2. 1. 2013, to má být zásilka už i na celnici, tak začnu jednat. Ale předpokládám, že z 30 dollars by nemělo být poštovné nějak mega......Doufám. Doporučuji pokud budeš podávat stížnost na poštu, piš přímo na centrálu, protože když podáš stížnost na poště, kde je problém, zamete se to pod koberec, za to centrála to řeší. Vlastní zkušenost. :-) Tohle mi napsala v posledním e-mailu z UPS: NEDA SE NIC DELAT, DOKLAD O VYSI DOPRAVNEHO Z NICH ASI NEVYMAMIME. ZASILKU NECHAME PROCLIT NA FAKTURU KTERA JE PRILOZENA U ZBOZI NA CASTKU 30 USD A DOLOZIME NASE TABULKOVE DOPRAVNE, TO BUDE NEJLEPSI VARIANTA.
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx dik moc za radu, poslu jim to rovnou. posilas to pisemne nebo mailem nebo volas? jsem na to zvedava... no, uvidim, az z nich dostanu ty cisla a vsechno, aby se to dalo dohledat:-) moc ti drzim palce, at je to snesitelne:-)
Odpovědět
@rozzaarka Doufám, jak se už neozvu od 2. 1. 2013, tak mě klepl infarkt. :-D Dám pak vědět kolik mi naúčtovali. Na ČP e-mailem. A na tento e-mail info@cpost.cz
Odpovědět
Teď mi volal kurýr, že mi odpoledne veze balíček. Snad to jsou ty šaty!! ;-)
Odpovědět
@page007 tak coo byly to šaty??? :-)
Odpovědět
@rozzaarka tak mi odepsali s ups, vis kolik si chteji douctovat postovne? 6000kc k 30dollars. Tak jsem se jich zeptala kam mam podat stiznost, zda na Coiku.....a ze si 100% nemohou umele navysovat zasilku. No napsala jsem dost razny e-mail, jsem zvedava co mi odpovi zitra. Tak ti mi zvedli tlak, ups uz nikdy.
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx to si delas srandu? tak to bych je poslala do riti pekne rychle. mozna bych zavolala na nasi celnici a informovala se tam, co to ma znamenat, protoze tohle normalni neni.
Odpovědět
@flowerbl Jj, jsou hezké!! Ale volné přes zadek a dlouhé i s podpadky, takže určitě budu ještě upravovat. Ale jinak spokojenost!! :-) Dostal ještě někdo šatičky?? Dám vám do mého alba zas na chvíli fotky:) Ale je to hrozná kvalita, tak se omlouvám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@page007 jsou hezké jsi spokojena?
Odpovědět
@dashenka87 Nejdřív jsem nebyla, ale když se pořádně zašněrují a utáhnou, tak už sedí hezky. Pak jsem zase váhala nad tou vlečkou...Ale jo, nakonec jsem moc spokojená. :-)
Odpovědět
@dashenka87 Asi nad tím moc přemýšlím :-D Jak se zdají tobě??
Odpovědět
Profilova fotka
@page007 me se libi... no a co material atd? Je fakt, ze na me je ta vlecka hodně dlouha
Odpovědět
@dashenka87 Materiál krásný, pevný. Zdobení také krásně provedené! Jen jsem koukala, že u řasení na břiše je přestžená nit, která to skládala, takže to nedrží a bude potřeba tem dát novou. Tu vlečku asi proberu se švadlenou, až mi je bude zkracovat, tak stejně bude muset ubrat i kousek vlečky. Tak pak uvidím, co to udělá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@page007 vypadaji moc hezky:-) taky je mam trochu delsi, ale jeste nemam boty, tak koupim vyssi. ale stejne to neumim odhadnout, kolik si mam ten podpatek nechat udelat:-) ale ber to tak, z lepsi trochu delsi saty, nez aby byly kratky:-)
Odpovědět
@rozzaarka no taky jsem si myslela, ze to je spatny vtip. Napsala jsem jim, ze postovne mam zdarma, takze nechapu co si chteji uctovat a ze na me se prizivovat nebudou a spoustu dalsich veci... no hned rano zitra si prectu co mi odepsali a jinak zavolam na celnici a poradim se s nimi, pze tohle je sila. Jsem jim napsala, ze jsem jim poslala fakturu, kde maji uvedeno kolik jsem platila a ze to nemohou neakceptovat a umele si navysovat zbozi.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?