Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx Tak to jsi mě teď sakra vyděsila...Šaty bych měla mít asi příští týden snad doma a z toho proclení mám hrůzu...Nevím, co mě čeká...
Odpovědět
Profilova fotka
@page007 Jsou krásné :) A můžu se zeptat, jak ty jsi to měla s proclením a tracking number od Zima?
Odpovědět
@andrejka1234 TN mi Zimo doteď neposlal ;-) Jinak vše naprosto bez problémů. Nic po mě nechtěli, žádnou fakturu a tak. Dopoledne volal kurýr, že mi veze zásilku a doplácela jsem 300 Kč. :-)
Odpovědět
@andrejka1234 tak tobě to půjde přes DHL (ne ?), já se dohaduji s UPS. No bude to ještě veselé, protože určitě si nenechám účtovat nějakou částku, která je nesmyslná a neoprávněná. Jak jsem napsala už výše. Mám FREE SHIPPING, takže se jen tak nedám. Dnes je svátek, takže odpověď z UPS budu mít zítra. Na můj striktní e-mail jsem zvědavá jaké odpovědi se dočkám. US je padlé na hlavu, s DHL to budeš mít ok. Ti jsou v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute, Tak ja som si nechávala ušiť šaty na mieru cez wedding.sh. Musím povedať, že šaty sú úžasné som nad mieru spokojná. Až na to doručenie. Na stránke bolo FREE SHIPPING, ale samozrejme TNT mi nedoručilo šaty, pokiaľ som nezaplatila preclenie. Takže šaty vcelku lacné, ale asi o 70 eur navyše. To ma nepotešilo. Ešte že tie šaty sú také úžasné. Už aby som sa vydávala. ;-)
Odpovědět
@veronika972 Poštovné může být Free shipping, Clo a DPH se počítá podle ceny zásilky. :-) Pokud je zásilka v rámci EU do 150 EUR neplatí se clo ani DPH, pokud je zásilka z mimo EU do 150 EUR se neplatí clo, ale DPH ano. Pokud je to nad 150 EUR mimo EU vyměřuje se clo i DPH. Jenže u mě si chce UPS uměle navýšit cenu zboží, což je na hlavu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 Tracking number ani necekej:-) me ho poslal v moment, kdy byly saty doma:-) pokud budes v pohode jako my s page, tak ti zavola kuryr a rekne ti, ze doplatis 250-300 doh a hotovo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika972 ahoj, mohla by si sem dať fotku? Na stránke maju celkom pekný výber.
Odpovědět
@rozzaarka Tak z UPS mi napsali, že pokud nejsem schopna doložit doklad o poštovném, že si ho doúčtují. Vůbec neakceptují, že mám poštovné zdarma. Na celnici jsem si zjistila, že pokud UPS nevyhovuje doklad u zásilky, že je důvěryhodný doklad o platbě dokument z PayPal a nebo BÚ, tak jsem jim to napsala a jsem zvědavá co odpoví teď. Připadám si jak Alenka v říši divů. Mě příjde, že si vůbec nečtou e-maily, které jim píšu.
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx to jsou fakt dementi... 6000 za zasilku za 30USD? cim to posilaji? raketoplanem? to je fakt na pest...
Odpovědět
@rozzaarka také mi to tak příjde. :-D Víš jak to počítají? Dopravné země mimo EU, dopravné v zemi EU. Je to prča. Jak si mohou účtovat 2 poštovné. Vždy se bere země odkud zboží je a to že jde přes EU je jasné když bydlím v ČR. Takže si účtují dvojí poštovné, tohle mají ve své tabulce (Prep. mimo EU% (47 Clo): 3907, Prep. po EU% (odst. 45 DPH): 1675) - tyhle dvě částky se sečtou k tomu těch 30 dollars a z toho vypočítají to DPH. Teď mi prodejce poslal ještě dokument. Foto z aukce, kde je uvedeno: 30 dollars zboží a free shipping + jak jsem psala už výše. Mají i fakturu z mého BÚ, takže fakt jsem zvědavá jak toto dopadne. S tímhle jsem se ještě u žádné zásilkové společnosti nesetkala, aby mi někdo navyšoval zboží o poštovné.
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx to je fakt neuveritelny... jsem zvedava, co ti napisou z celnice...
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka Jj neuvěřitelný je výstižné slovíčko. :-) Také jsem zvědavá co se dozvím dál. Až budu mt nějakou reakci, dám vědět.
Odpovědět
@rozzaarka Tak teď už to funguje tak, že mi UPS píše e-maily, kde se nepodepisuje ten, co mi e-maily píše. A že si mám zásilku proclít sama ať si zavolám tam a tam........ No ti jsou fakt profesionálové........
Odpovědět
@rozzaarka a ostatní ženy :-) Takže si na UPS naúčtovali 1542Kč. Holky vyhněte se mílovými kroky této společnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx Týýýý kokos, tak to je masakr.
Odpovědět
@dashenka87 Jj doúčtovali si poštovné 6000Kč i když jsem ho měla free shipping a odůvodnili to tím, že kdyby to šlo přostřednictvím České pošty, tak ho neplatím - že pošta na to má nějaký kodex, ale že u nich se platí vždy. Zajímavé, že DHL, PPL, GLS.....a spousta dalších tohle nemají. No UPS už nikdy více. A to podotýkám, že poštovné 6 000Kč si naúčtovali k ceně zboží 30 dolarů, takže cca 650Kč zásilka a k tomu to poštovné. Jsou to...........
Odpovědět
@veronika972 ahoj, možeš mi poslať foto šiat? sú tam pekné šaty a aj ceny.
Odpovědět
@andrejka1234 moje saty su od 10.decembra na slovensku na colnici.A este ich nemam doma ]-(Akoze toto je uplna hroza :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 A to, že jsou na celnici jsi zjistila z tracking number nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 co ti tam s nimi delaji??? to si je snad pujcuje celnice na svoji svatbu? to je mazec...
Odpovědět
@andrejka1234 nie,z dhl.Pisala som im,ci nahodou nemaju moje TN a hned mi ho aj poslali @rozzaarka no moze byt ze ked otvorili balik a uvideli ze su tam svad. saty,polka colnice si ich pozicala :-D .Ale slava,dneska su uz na ceste ku mne.Vcera som tam dvakrat volala a dneska na milion percent pridu :-D .Cely den cumim na mobil a stale sa mi zda,ze mi niekto vola :-p
Odpovědět
@nanika09 Dej sem pak foto, jsem zvědavá!! ;-)
Odpovědět
@page007 skusim,len ma nema kto odfotit.Tak uvidim co vytvorim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 videla jsi moje prvni fotky? S mobilem a zrcadlem:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 Teď jsi mě nahlodala, tak tam zkusím taky napsat...Kdy jsi platila a kdy jsi zjistila, že už byly poslány? Já minulý týden ve čtvrtek...Tak nevím, zda už by je mohli někde mít..
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 Tak na dhl jsem psala a žádnou zásilku na mé jméno tam nemají... :/
Odpovědět
@andrejka1234 no to bude este skoro.On kym ich posle,to mozu byt aj dva tyzdne.U mna to tak nejak bolo,ak nie dlhsie.Ale urcite min. 2 tyzdne po zapleteni ich az poslal Takze saty prisli :-D .To ste mali vidiet to trhanie balika :-D Akurat som smutna z toho,ze tie moje kvetinky na satach sa cele pokrcili,kedze saty boli skoro mesiac zabalene :-| .No to sa dufam vyriesi.Inak su velmi pekne,korzet je fajn.Prsia su vystuzene a to je premna najdolezitejsie :-N .Inak mala som ich nasebe asi polhodinku,ale potila som sa ako blazon.Saty su tazke,neviem ako to zvladaju nevesty v lete =-) Ani neviem,ako to zvladnem vobec ja :-N
Odpovědět
@rozzaarka no inak tie tvoje fotky su uplne perfektne.Ako si sa vedela do nich tak pekne obliect?A ani si ich nemala pokrcene?Ja nemam take velke zrkadlo,takze to neni vobec dobre vidno,ale skusim sem dat nieco
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 Jsou překrásnéé...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?