Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 bud v klidu, me od nej tracking number prislo az vecer po tom, co jsem dostala saty:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Nesil, on ti je posle:-):-) jestli byl na sluzebce, tak se bude den dva prohrabovat usityma satama a fotkama a postupne rozesilat:-) jeste ze jsem je objednala jeste pred sezonou:-):-)
Odpovědět
@radkaja prosim ta ty mi budes vediet asi poradit,alebo aj niekto iny.Uz mi poslali z dhl to splnomocnenie,ktore treba vyplnit a poslat spat.Este chcu odomna,aby som im napisala presne co je v baliku.A videla som na dokladoch,ze zimo tam napisal,ze to je vzorka svadobnych siat =-) .Tak tomu celkom nechapem,co im mam napisat.Lebo oni to chcu detailne
Odpovědět
@page007 já takyyy :-) přidej foto, já teda asi jsem nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@page007 @flowerbl tak honem foto prosím
Odpovědět
@flowerbl @dashenka87 Koukněte do mého alba. Pak fotku smažu, občas sem koukne můj "muž" ;-)
Odpovědět
@dashenka87 @page007 Holčinky, hodím fotku zítra az budu na pc, jsem na mobilu a z toho mi to nejde nahrát dál :-/ dám si ji pak taky k sobě do alba a písnu vám :-) nicméně jsou přesně podle fotek co jsem mu poslala, ještě jsem mu napsala ať pošle detail zdobení, to si možná nechám ještě zvýraznit, ale teď na to skoro nevidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se přidávám taky :) Poslal foto úpravy a dal mi na výběr a já nevím co si vybrat :D tak poraďte :D
Odpovědět
@andrejka1234 mne sa to viac paci s tou maslickou.A keby si dala stuhu okolo celeho toho prechodu?
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 Mě se zatím také víc líbí mašlička, ale on sám mi k tomu připsal, že se mu samotnému víc líbí ta krajka..Tak jsem mu napsala, ať mi pošle ještě fotku s krajkou zepředu, že si nevím rady :D No on celou tu sukni odpáral od korzetu, přišil úplně jinak, proto to už vypadá přirozeně..
Odpovědět
Profilova fotka
@page007 Jééé, já ji nestihla :(
Odpovědět
@andrejka1234 Tak jsem ti je přidala znovu :) Jinak mě se víc líbí to řešení s krajkou...
Odpovědět
Článek se načítá
@andrejka1234 za mě také krajka. :-) Dělá na šatech krásný přechod. Zjemní ho to.
Odpovědět
Profilova fotka
@page007 @jennyexx Děvčátka, kuju za radu :) když na to tak koukám, tak prostě stále nevím :) uvidíme, až pošle foto i zepředu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx @page007 @flowerbl Jo a nevíte co znamená to ASAP? Přesněji: confirm with me ASAP. Kuju.
Odpovědět
@andrejka1234 tak neviem ci to napisem spravne ale: as soon as possible, cize co najskor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 Ale já nevím co to ASAP znamená :D
Odpovědět
@andrejka1234 ASAP je skratka vety: As Soon As Possible.To znamena,ze mu mas dat vediet co najrychlejsie
Odpovědět
@andrejka1234 Vlož pak fotečku ze předu. P. S. ASAP (as soon as possible) - Co nejdříve, jak to půjde.
Odpovědět
To znamena ze : as soon as possible -co nejdrive to bude mozne... a to asap je spise jako v konverzaci preklad to vylozene nema potvrd mu ktere jsi si vybrala asap ve stylu jako ze na to snad mozna ceka ze napises dnes a ne zitra bych to pochopila ja ..... :-)
Odpovědět
@barunkakov tak asap je zkratka as soon as possible :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 @barunkakov @jennyexx Holky, já jsem od přírody blondýna noo :-D :-D :-D Tak mi to nedošlo :-D Každopádně děkuji :)
Odpovědět
No ja odvozuji veci v anglictine ja je neprekladam po slovech tak bych to brala jako v tom prvnim komentu co jsem psala to taky davalo smysl, ale nahodou mi volala kamaradka a poradila ze je to zkratka tak jsem aspon zkusenejsi i ja :) pro priste
Odpovědět
@andrejka1234 není zač. Každý neví vše. :-) A lepší se zeptat než ne-e. :-)
Odpovědět
@barunkakov tak ted si pripadam jako blondyna i ja :D manika09: to uz psala a ja aktivne se zapojuji no nic uz je asi pozde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barunkakov A Vánoce nám lezou na mozek :D
Odpovědět
@andrejka1234 Jak je ta sukně všitá jinak, tak už je přechod naprosto přirozený a nepřipadá mi, že by potřeboval tu krajku.V podstatě už by to mohlo zůstat bez jakékoli mašličky nebo krajky...Ale když bych si měla vybrat , tak za mě mašlička...
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 tak teď jsou šatičky opravdu krásné. Líbí se mi obojí i maslicka i krajka. Ta krajka bude takova jemnější...
Odpovědět
haloooo baby ja potrebujem surne poradit.Neviem co mam napisat colnici,ze co som si objednala 8-( .Zimo tam napisal,ze tam je vzorka svadobnych siat =-) .Ale ako vyzera vzorka svad. siat????Tomu akoze nechapem.Co im tam mam napisat kde si @radkaja surne ta potrebujeeeem
Odpovědět
Profilova fotka
@dashenka87 Jůů, kuju :) Mám z toho nesmírnou radost :) Jakmile vloží foto krajky zepředu,tak ho sem hodím :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?