Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @flowerbl @page007 Já jsem už totálně nervní :D Pořád kontroluju mail a pořád nic.. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl pamatujes, co jsem ti psala?:-D ze sama neveris tomu, ze to bude v pondeli:-D drzim palce, at se vam brzo ozve:-) chapu, ze jste nervni:-(
Odpovědět
@rozzaarka joo pamatuju.. a já věřila, ani mi to nepřipomínej ]-( dávám mu čas asi tak do zítřka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl a pak co? Poletis ho do hongkongu zastrelit? :-) Vim jak ti je, taky uz jsem brouzdala na strankach s letenkama a shanela pistoli:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka noo takovej stav ještě nemám :-D jako kdybych nevěděla, že se všechny holky vždycky dočkaly, tak bych byla už asi v koncích...doufám, že se dočkám a budou tak super jako ty tvoje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl urcite jo:-) neboj, on to posle. jen zacla sezona a nas vdavekchtivych slecen je mooooooc:-)
Odpovědět
DIEVCATA prosím!! Ako vám Zimo nacenil šaty?...ja som mu poslala niekoľko foto šiat, väščšina od Maggie Sottero - také s výšivkami, či krajkou. A ani jedny mi nenacenil pod 300 USD pričom väčšinu 350. Neviem či sú tak náročné alebo čo, ked niektoré ste tu písali sumy o dosť nižšie. Prosím aké sumy si vypýtal od vás? (len čiste za šaty bez ničoho) Ktorá má čas a chuť kuknite a porovnajte so svojimi a zhodnotte cenu. Zo svojej tvorby mi poslal foto šiat dievčiny odtiaľto elisa1 , netušíte, ako ich nacenil jej? http://www.maggiesottero.com/collecti... Kadee - str2 330USD Serena - str 4. 350 USD Aniston - str, 4 320 USD CAmden - str 4 350 USD Beatrice - str. 7 350 USD ďakujem za radu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte náhodou zkušenosti, jak rychle komunikují Jasminesbridalshop? Psala jsem jim a zatím nějak nemám žádnou odpověď, tak by mě zajímalo jak to tam chodí.. díky moc :)
Odpovědět
@gigibu177 Možná že zvedá ceny. Každým rokem má šaty o něco dražší,pamatuji ,že začínal před skoro třemi lety kolem 150 dolarů. ;-) Šaty pro elisa1 dělal minulou sezonu,takže teď by asi stály více.
Odpovědět
@gigibu177 Já mám jednoduché šaty za 320.
Odpovědět
@luccyla dashenka87 jim psala a prý odpověděli až za 4dny, asi toho mají moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Super, děkuju za info, já jen, kdy se mám začít děsit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gigibu177 Já mám šaty za 300 USD :) A korzet mám krajkový, dlouhá vlečka s výšivkou a sukně - 7 vrstev tylu...A to to ještě na vlastní náklady přešívá :)
Odpovědět
Dievčatá ďakujem...Aj z foto čo mi on poslal mi akosi vyšlo, že krajka je lacnejšia ako tie našívané aplikácie na tyle. Mne tie jeho ceny neprišli až tak vysoké, len som si to chcela overiť, až sa neoklamem. A ešte...nejakým spôsobom ste s ním vyjednávali, alebo ste prijali cenu čo určil hneď. Priateľ my to celé s ním zastrešuje komunikačne a on má neskutočnú pasiu v dojednávaní cien, ja to nemusím, ale ak je to vhodné spraviť tak povedzte. andrejka 1234 nemáš prosím nejaké foto šiat čo ti ušil, by som kukla či to nieje niečo také ako chcem i ja... Lebo ja mám ešte stále problém si vôbec vybrať jedny šaty. Páči sa mi ich toľko a stále dokola na ne čumím. :(
Odpovědět
Profilova fotka
@gigibu177 Já bych cenu nevyjednávala a myslím, si, že s ním ji ani nevyjednáte. Já si od něj nechala nacenit tyto šaty a myslím si, že cena je fajn v jasminebridalshop mi je nacenilí na 420 dolarů a Zimo za 320. Když si projdeš cca čtyři stránky zpět má tam fotky @rozzaarka a šaty má nádherné...
Odpovědět
Profilova fotka
@gigibu177 Elisa1 jsem já - měnila jsem nick. A šaty mě stály 280 dolarů. Spodnička 30. Neměnila bych, byla jsem velmi spokojená! Jinak cenu bych nesmlouvala. Už tak si myslím, že to vyjde víc než slušně.
Odpovědět
@filovna Ty tvoje nádherné krajkové šaty jsou tu už legendární :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja A víš co je vtipný, Ráďo? Já nebyla ani jednou v salonu. Prostě jsem pár dní koukala na fotky různých šatů, tyhle se mi líbily, tak jsem to riskla :-) A stálo to za to.
Odpovědět
@filovna Skvělá trefa a Zimo se taky předvedl. Tys myslím taky objednávala mimo sezonu,tak měl čas a pěkně se na nich vyřádil. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Já byla stará nedočkavka :-) Takže jsem objednávala tuším někdy během listopadu a v půlce ledna byly šaty doma. A do června jsem se k nim chodila kochat pod postel :D
Odpovědět
@filovna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gigibu177 Ahoj, koukni u me v albu J&H jestli se ti tady nechce listovat. mam podobne, jako ty a jsem moc spokojena:-) cenu bych nevyjednavala, ber nebo nech byt:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gigibu177 Fotku jsem vkládala o pár stránek před...Nejsou dodělané, měl mi je od minulého týdne předělávat a ještě se neozval, tak nevím co se děje...
Odpovědět
Profilova fotka
@filovna Taky to tak mám, svatba v srpnu, ale objednala jsem raději už v listopadu :D :D :D
Odpovědět
@andrejka1234 potom som si ich nasla...dúfam, že zverejníš aj upravenú verziu a najmä, že budeš spokojná. Ja som sa definitívne rozhodla pre tieto. http://www.maggiesottero.com/dress.as... Je to niečo na tvoj, pripadne rozzarkyn štýl. Len sa obávam tých všetkých kamienkov, či to spraví tak pekne.+ chcem aby sa dala vypnúť vlečka a zvažujem, že by som si ju dala spraviť kratšiu. Cena je v celku v pohode...originály mi nacenili na 1200 až 1500 eur a čakačka pol roka. Takže riadny rozdiel :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gigibu177 Styl mořská panna je moc hezký, ale určitě chce vyzkoušet..Myslím, že ty kamínky zvládne skvěle..Já mám tedy korzet jen čistě krajku přesně jakou jsem zadala, nechtěla jsem kamínky, ale vím, že spoustě holek kamínky dělal a dopadlo to na 1 :-) Taky doufám, že se mu to povede opravit přesně dle mých představ a pak určo dám fotku :-)
Odpovědět
Tak už som mu napísala, idem zadávať miery. Akú máte skúsenosť. Dať mu presné? lebo som tu niekde čítala, že alebo pridáva dajaké centimetre. Nerada by som bola, aby mi to lietalo a taktiež by som rada ešte dačo do svadby schudla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gigibu177 Já mu napsala, ať mi celé šaty o 1 cm zúží... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, komunikuje s vámi Zimo? Už v pondělí měl poslat fotku šatů a úplně umřela komunikace veškerá.. :-(
Odpovědět
@andrejka1234 mne teda opisuje promtne - dnes to bolo o 4,30 ich času...asi na tom pracuje.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?