Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka tak to je parada:-) odpoved porad nemam, takze je asi fakt bez netu:-) nebo je nekde na dovce a vyrizuje to za nej nekdo moc zmatený:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylv1 @matyaah @rozzaarka právě volali z DHL - za půl hodiny mi je přivezou!! já asi puknu nedočkavostí :)
Odpovědět
@an3tka jeziskomaria jozef! tak dufam, ze sa ti nesplni tvoj sen, ze zabudol pripojit zavoj a spodnicu.. potom cakame netrpezlivo fotky :) DRZ SA!
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka to bude delsi pulhodina, nez hodina fyziky na zakladce:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
už je máááám!!!! :) páni to byl fofr, je to mini balíček, rozbalím to až doma, nevím jak bych je pak dostala domů..
Odpovědět
@an3tka kedy budes doma? :-D ak ich nechces sem zavesit, posli do mailu: matyaah@gmail.com uz sa neviem dockat, som taka napata, ako keby som moje saty cakala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah v práci končím ve 4, pak rychle se psem (dneska to chudák bude mít venku ochuzený) a pak je hned rozbalím a nafotim.. foto určitě dodám ;)
Odpovědět
@an3tka oukej, tak sa tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka me taky me taky:-) jana_polaskova@seznam.cz:-) nebo jestli se pochlubis verejne tady...:-) Jůů, preju ti to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah @rozzaarka holky máte to tam.. Jinak, šaty vypadají krásně, fakt se mi nechtělo věřit, že se vešly do tak malýho balíčku. Mám k nim pár připomínek, například výšivka pod pažema strašně škrábe, bojím se, že budu mít rozedřený ruce. Jak mi sednou nejsem schopná říct, protože je sama prostě nezapnu :-D Poutko na vlečku Zimo sice udělal, ale zcela nelogicky na jiný vrstvě než je ta nejvrchnější, takže organzová vrstva připnout nejde. A knoflíček k tomu poutku už nepřišil :-D Jo a co mě pobavilo, přes ten zip jsem chtěla malý knoflíčky.. ty tam jsou, ale poutka ani dirky na ně už ne .. no aspoň to nedá tolik práce zapínat a rozepínat :) Celkově jsem spokojená, nemůžu se dočkat, až je vyzkoušim u mámy a budu je mít zapnutý :)
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja chcem vidieeť :) siwonka@gmail.com
Odpovědět
Profilova fotka
velmi pekne ich spravil :)..potom ešte hod fotku kde ich budes mať zapnute a aj so spodničkou...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky psal mi Zimo!! Měl dopravní nehodu, poranění hlavy a nemohl používat internet.. tak teď už vám určitě všem odepíše :)
Odpovědět
cože? fakt? mně je taky pošli please .. tak to je dobře, že se z toho dostal ...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylv1 pošli mi mail ;)
Odpovědět
sylvinka@email.cz tak doufám, že mi brzo napíše ...
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka Anet moc moc krasny:-) taky diky za dobrou zpravu o Zimovi:-) Takze saty objednam u nej a Jasminesbridal si necham v zaloze:-) Fakt jsou kraaasny. Budes nadherna nevesta:-)
Odpovědět
já jsem ještě stále nic nedostala ... čekám :-)
Odpovědět
Taky jsem dostala mail od Zima, ale dostala jsem ho do spamu?! Tak doufám, že mi ty fotky taky nedošli do spamu?! :-) Protože to fakt nekontroluji, to byla vyloženě teď náhoda, že jsem se podívala ... for an3tka - čekám na mail :-)
Odpovědět
a ja stale nic :( ziaden mail do zima.. ale citim v kostiach, ze coskoro to tu bude.. teda, ten mail :-D na saty si budem musiet este nejaky ten piatok pockat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sylv1 on mi to teď psal z toho marklau, tak možná jestli ti ho to nehodilo do spamu, hlavně že jsi ho našla, zkontroluj, jestli tam nemáš i ty fotky. btw. máš mail ode mě ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah já myslim, že teď tam má tolik nevyřízený pošty, že prostě jede podle urgentnosti, určitě se dočkáš, neboj ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka ahoj. pošleš aj mne fotky šatičiek???? rozmyšlam nad Zimom, tak aby som vedela, do čoho idem... zuzana.slezakova13@gmail.com dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka @matyaah tak me email od Zima spadl do spamů:-D:-D tyhle šaty mi ušije za 275 USD, to je super, ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě bych mohla přidat tu fotku:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máte někdo zkušenosti s šatičkami z taftu?:-)
Odpovědět
@an3tka díky, vypadají fakt moc pěkně!!! vypadají dost kvalitně! ... čekání se vyplatilo :-) i s nervama :-)
Odpovědět
@rozzaarka jsou to hezké šaty ...
Odpovědět
@rozzaarka Je fakt ,že jsem snad ještě neviděla taftové šaty od Zima . Třeba mu napiš,ať ti pošle fotky šatů co šil z taftu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja myslis, ze by ty saty byly hezky i z jiny latky? Jsem do nich zamilovana:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?