Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@nienna po mně chtěl teď zimo 330 dolarů :) ještě jsem ale chtěla závoj a ten je prý třímetrový a tylovou spodnici, tak nakonec je to 400 :)) ale pořád slušný oproti 15tis v půjčovně :) záleží na šatech, možná se spíš vyplatí se ho zeptat, mě by u Jasmines vyšli dráž :)
Odpovědět
@anet_ a ktoré sú to?
Odpovědět
Profilova fotka
ja si volim tiez saty od Jasminesbridalshop, mozno by ma u Zima vysli o kusok lacnejsie,ale ich tvorba sa mi paci viac a co viem, tak Jasminesbridal robia prepracovanejsie saty,mrknite realne fotky na fb, alebo chodte na ich stranku a prepnite sa na fb :-)
Odpovědět
@orgovan na Jasmines je najdeš, Georgina od Maggie sottero :)
Odpovědět
Profilova fotka
@smirnoftka jen me tak teoreticky napadlo - ty si je pak chces po svatbe nechat nebo je budes prodavat?
Odpovědět
@rozzaarka Ešte neviem, ale zatiaľ si ich asi nechám a neskôr možno predám. Tieto mi šijú na mieru, ale veľkosť mám niečo medzi 36 a 38. Veď ak budem spokojná, môžeš objednať presne tie isté. Alebo chceš objednať od iného predajcu, či ešte nevieš? A objednala som biele, neviem aké budeš chcieť ty..
Odpovědět
AHOJTE, tie, ktoré ste si objednávali od ZIMA - môžete mi prosím poslať do IP, ktoré miery od vás chcel? Este som mu nepísala,nemám vybraté šaty, ale idem za krajčírkou, tak nech ma pri tej prílezitosti aj premeria... 8-) 8-) dakujem
Odpovědět
@orgovan kopíruji z mailu od zima bust= under bust= waist= hips(the widest part of butt)= back shoulder to waist= shoulder to bust= nipple to nipple= shoulder to shoulder= shoulder to floor with no shoes= your height with no shoes(from the top of head to floor)= the height of heelpiece(the shoes ready for this dress)=
Odpovědět
@anet_ super, dakujem pekne...a tebe uz prisli šatky? ukažeš? :-)
Odpovědět
@orgovan nn teprve jsem před týdnem objednávala a o víkendu psal, že co nevidět začnou šít, psal že potřebují kolem 30pracovních dní :) tak sem zvědavá, počítám ale tak + 14 dní určitě :)
Odpovědět
Ahojte nevesty,potrebujem urychlene Vasu pomoc!! Poslali mi saty z Ciny, pricom na obalku mi dali, ze je to ako gift a ze som zaplatila 72 dolarov. Realne som vsak zaplatila okolo 180,o com mam na colnicu doniest doklad. Tak som teraz mierne mimo, co mam robit, kedze DPH zo 72 dolarov je ina - aj ked nie o vela, ale predsa - ciastka. Nemate s tym skusenost??? Dakujem vopred za info.
Odpovědět
@sisanevesticka a to si platila naraz tych 180dolarov?
Odpovědět
Článek se načítá
@orieska325 ano, ak budem musiet, tak zaplatim DPH aj zo180, co uz, len aby mi kvoli tym nezhodnym sumam nerobili problemy:/
Odpovědět
@sisanevesticka nie problemy Ti robit nebudu len zaplatis aj dph aj clo..dolezite je to co dokladujes ty..
Odpovědět
clo by som nemala platit, nebolo to nad 150 eur.aspon toto som si uz zistila.
Odpovědět
@sisanevesticka Odkial si objednávala?
Odpovědět
@smirnoftka tidebuy
Odpovědět
@sisanevesticka Dáš sem potom fotku těch šatů? :-)
Odpovědět
@radkaja ked budem spokojna, urcite sa podelim:)
Odpovědět
Profilova fotka
@sisanevesticka ...ahoj ked si objednavla cez tidebuy prebieha to ako cez ebay.com tiez sa plati cez paypal? :-)
Odpovědět
@danella ahoj, ja nemam ucet na paypal, takze som platila bankovym prevodom. ale oni maju paypal, aspon myslim. velmi sa v tom nevyznam, nakupovala som takto prvykrat:)
Odpovědět
@danella Můžeš platit Paypalem.
Odpovědět
neviete aká bola tá stránka na sitie siat na mieru - jasminebridalshop - nejde mi to vyhladat, eset mi píše, ze je zablokovaná, ani na FB ju neviem nájst...:(
Odpovědět
@orgovan Je to Jasminesbridalshop.com Uteklo ti tam s - je to Jasmines. :-)
Odpovědět
@radkaja a tebe to ide otvorit? ze by bola chyba v mojom antiviraku? ty si si objednavala odtial?
Odpovědět
@orgovan Jde mi to.
Odpovědět
@orgovan ani mne to nejde =-)
Odpovědět
@smirnoftka sranda, lebo minule mi to islo z tohto compu, tak neviem, co eset vymysla :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosim nemate nekdo na DH Gate zkusenost s one stopos? Recenze se mi nejak moc nepovedlo najit...Dekuju:-)
Odpovědět
saty PRIMAVERA - objednávali ste ich niektora od Zima alebo od jasminesbridalshop? Mate skusenosti? Alebo ktory z tychto predajcov je lepsi? :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?