Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@rosny bombarduj e-maily nic jiného nefunguje, třeba co hodinu, ho to přestane bavit ;-) Jé, já se divám, že máme svatbu ve stejný den. :-) neboj to stihne...
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 podle me uz jsou na ceste a vybodl se na finalni foto...klasika ;-)
Odpovědět
@rosny to mi už taky neposlal, pak jsem bombardovala o track number
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 jo, vlastne poslal mejla s dotazem na adresu, takze jsou asi nekde na puli cesty :-)
Odpovědět
@rosny tak ho bombarduj o číslo,ať víš kde jsou,a nevisí ti třeba na celnici, mě dorazili za dva dny od poslání
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 budu ;-) info o adrese chtel minulou nedeli, tak bych je mohla mit tak za tyden doma
Odpovědět
Profilova fotka
hurrrraaaa mam tracking number 8-) saty jsou stale v Hong Kongu
Odpovědět
@rosny saticky su kraaasne.... :-) tesim sa na real foto .... :-) Mne ten polepetko napisal, ze mi vsetko posiela..ze saty, spodnicka aj bolerko su v baliku, ale este nema cislo balicka...ze mi posle zajtra.....no to som fakt zvedava..... :-N Inak teraz neviem ako sa mam zachovat - este mu dlzim nejakych 65 usd.....ani si ich nepyta....a poslal balik Uvidim co na mna z toho baliku vykukne :-p
Odpovědět
@alisa_ co je odkial objednane? Ak myslis svadobne saty tak od Zima.... A popolnocky mam cez ebay
Odpovědět
@ivkapalko Promin, ty zlute - asi popolnocky? Jaky uzivatel jestli muzu poprosit? :-)
Odpovědět
@alisa_ vola sa rooney320 - ides objednavat? :-)
Odpovědět
Ahojte baby, pisala som Zimovi a tento vikend ma mi poslat foto, ze budu saticky hotove...juuuuj,tak sa neviem dockat, strasne som zvedava @rosny tie tvoje saticky vyzeraju pekne,....drzim moc palce ;)
Odpovědět
Článek se načítá
Baby neviete kde zohnat svadobne topanky?
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 dekuju ;-) kdy jsi objednavala? boticky sezenes na ebay, jsou jich tam mraky
Odpovědět
Profilova fotka
jupiiiii, saty jsou procleny a lezi v centru DHL v Parizi! :-) :-) tak to byla rychlost!
Odpovědět
@rosny tak to je super.... :-) potom hned fot a pridaj fotky... ja som na nervy.... este neposlal tracking number... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko no jsem napla jak pero, bylo by super, kdyby to jeste dorazilo dneska, ma prijit kamos, shodou okolnosti nas fotograf, tak by me mohl vyblejsknout, nez se vrati mladej; ale byla to rychlost, vcere jeste Hong Kong a dneska uz Pariz napis mu jeste jednou, me vcera na podruhy odepsal
Odpovědět
@rosny idem tu teda este napisat... ale mam z toho blby pocit....lebo pisal, ze saty poslal po mojej druhej platbe....peniazky mi boli z uctu odpocitane 27.6.....a vcera mi napisal, ze: the DHL man has not told me the tracking number yet, I will ask him tomorrow. Ma v tom riadny chaos chlapec..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko to je podla mna blbost...dhl dava vzdy tracking number.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko souhlas s vanocnimstromkem, kdyz neco posilas pres DHL nebo nakou podobnou sluzbu, vyplnujes formular nutny k odeslani, ktery toto cislo jiz obsahuje ja platila v patek, 24/06 a rikal, ze saty budou hotovy druhy den v sobotu kdyz se ale podivam na historii zasilky, tak teprve vcera v 15:44 byla zasilka vyzvednuta k expedici... jedine, ze by to nejdrive posilal nakou mistni sluzbou a pak vse hromadne z Hong Kongu
Odpovědět
hmm.. moznosti su nasledovne: :-p 1. bud to este neposlal a len ma natahuje..... 2. poslal ich....ale maju na to nejakeho cinanka co chodi posielat balicky a ten mu to cislo nedal... 3. alebo jednoducho ma v tom strasny bordel a mne nezostava len cakat - mozno saty pridu aj bez toho aby som sledovala ich trasu - a na colnici mi ich nezadrzia - i ked pri mojom stasti pochybujem.... :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko podle me trochu keca, tak mi znova napis navecer, jestli ma nejake news
Odpovědět
Nejspíš je ještě neposlal , takhle vždycky holky vodil za nos a pak zjistily že je poslal až později. @rosny Já si myslím , že ty šaty se ještě budou proclívat na naší celnici , takže to ještě nějaký den potrvá než je dostaneš.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja nene, saty jsou uz prave procleny, vcera dorazili pozde na pobocku, takze je vratili na centralu a ted uz jsou v rozvozu. Volala jsem si vcera na DHL a potvrdili mi dodavku dneska. Ja ziju ve Francii, takze jedna celnice staci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak saty uz jsou u sousedky, jupiii tralala :-D
Odpovědět
Mne vcera na moj dotaz ci ma pre mna nejake news napisal: the package has arrived HongKong, and it will leave port from there, so i think i will get the tracking number soon Tak cakam :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko tak pokud je v Hong Kongu, tak do konce tydne bys je mohla moit, pac me to psalo, ze zasilka byla v Hong Kongu vyzvednuta v pondeli
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady jsou, jsem proste nadsena! nepotrebuju zadny upravy; jediny, co bych vycetla, ze mi udelal prsa moc u sebe, coz jsem moc nepochopila, ale da se to jinak jak uz upozornovaly holky predtim, uberte si 1-2cm kvuli snerovani, dela to fakt na fest, ja si ubirala u prsou, nastesti pro porovnani prikladam i origos saty; pro rypave ;-) vrsek neni stejny, pac nedela krajku v kuse, takze mi saty nejdrive odmitl, ale pak jsem se domluvili, ze mi da misto celokrajky pouze krajkove aplikace davam origos, pak origos ze salonu a pak Zimovy
Odpovědět
Profilova fotka
nak mi to uteklo...
Odpovědět
Profilova fotka
zbytky fotek jsem dohazela do alba
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?