Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Baby, moje šaty mali byť podľa dohody hotové 20.3., už týždeň mi neodpovedá na e-maily, takže netuším, kedy budú hotové, resp. či sa vôbec šijú :-( Strašný pocit neistoty a nervozity...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte nevestičky, strašne vám zavidím, že už čakáte na Vaše šatky. Ja mám ešte čas, kedže svadba bude najskôr 2012 (dúfam). Ale určite si budem objednávať v Číne. Ak najdem tak na porovnanie sem hodím foto, ktoré som objednávala kamoške a švagrinke. Šaty dorazili pokrčene, ale čistunke. Po švagrinkinej svadbe som zaniesla šaty do prvej čistiarne a bez problemov ich zobrali. K tým druhým som nenašla originál a na foto sú pokrkvané, ešte teplé vybraté z balíka.
Odpovědět
Profilova fotka
a našla som aj švagrinku a šatkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Já platila 28.2. a dopředu mi termín nesliboval. Předminulý týden psal začátkem dubna. Hlavně trpělivost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi To je ono, trpělivost. Mě psal že budou koncem března a původně měly být v půlce, takže třeba do konce dubna budou :) Ale neříkej že se netěšíš :D
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta Samozřejmě, že těším :) Ale zároveň mám i hrůzu z toho, jestli budou vypadat, tak jak mají :)
Odpovědět
Profilova fotka
buduce nevesty, ja som urobila tu chybu ze som si objednala saty z ciny. prave mi dosli po mesiaci cakania a vyzeraju otrasne. vobec nie ako na obrazku. vsade trcia nitky, su spinave a pokrcene. a taktiez mi nesedia, a to som im posielala moje miery. esteze som za ne zaplatila iba 90 libier. zajtra ich posielam naspat a ziadam vratenie penazi. bolo to na stranke tidebuy. snazte sa jej vyhnut.
Odpovědět
Ahojky já si objednávala šaty přes francouzský server a taky by se měly čít v Číně,zatím je to bezproblémů,píšou emaily co se ze šatama děje apod.měly by mi přijít ta měsíc tak uvidíme...snad bude vše ok. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tulinka38 tak to me mrzi, ale neni Cina jako Cina, ta "nase" svadlenka je uz dost holkama overena, takze uz vime, co muzeme ocekavat
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s Rosny, není Čína jako Čína. Já bych jen tak naslepo nekupovala, přesvědčily mně spokojené nevěsty na tomto fóru.
Odpovědět
@jarkova A odkud jsi ty šaty objednávala ?
Odpovědět
@radkaja každé som kupovala u iného. Pozeram hlavne na hodnotenie predávajúceho a ako komunikuje. Moje skúsenosti sú zatiaľ len kladné. Tie čo nemájú originál obrázok sú nové a na predaj (89,-Eur).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@radkaja pardon, sestra bola prihlásená, tak odpoveď je pod nickom payton
Odpovědět
Dnes prisli mojej kamaratke saty, ktore si objednala z Ciny. Poviem vam, je to zazitok!!!!!! Nielenze jej vobec nesedia (a to posielala svoje miery) , ale maju cipkovanu vlecku a tie cipky su povystihovane z inej latky a na tu vlecku su ponalepovane!!!!! Priserne. ( Taketo "nalepeniny" som videla aj v niektorych salonoch, co sa tvaria, ze maju saty od "neviemkial", ale po tomto je iste, ze su cinske a velmi nekvalitne. So zacistovanim okrajov si tiez nerobili velku starost, odstihli latku, nijako to neukoncili a bolo. A okrem ineho vobec nevyzeraju ako na obrazku. Som ju obdivovala, ze si objednava saty z netu, ja by som sa obavala a dopadlo to tak, ako som cakala. Ani saty ani peniaze.
Odpovědět
@petrocceli Ahoj prečo tu tie fotky nezavesíš aby sme aj my videli
Odpovědět
@amia2011 sme sa to snazili aj nafotit, ale to, ze je to nalepene nie je vobec na fotke z mobilu vidiet, musime zohnat lepsi fotak.
Odpovědět
@petrocceli To boli však šaty z ebaya asi čo? nie od Zima?
Odpovědět
neviem presne, kde to objednavala.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrocceli @tulinka38 taky bych ty vaše šaty ráda viděla a jak už tu bylo řečeno - není číňan jako číňan a podle mě, když objednáte od číňana o kterém nic nevíte a neznáte nikoho kdo by šaty od něj měl tak se nemůžete moc divit, je to obrovský risk. Od Zima, od kterého tu teď většina holek objednává, už jsme viděli hodně povedených kousků a přesto jsme se třásli každá co nám nakonec přijde....moje šaty od číňana mám v albu
Odpovědět
@zuziiiiicek musim sa jej opytat, kde to objednala a nafotit. Iba viem, ze uz viackrat odneho objednavala, a bola viac menej spokojna so satami, ale tieto saty su fakt "neuveritelne".
Odpovědět
Profilova fotka
@petrocceli jak to popisuješ tak si představuju takovou hrůzu, že se dost divím, že jim není vůbec blbý něco takovýho zákazníkovi poslat...
Odpovědět
@zuziiiiicek vsak aj ja sa divim, ale vidis nie je.
Odpovědět
Profilova fotka
teda ja jsem si zadne cm neubirala, tak doufam ze mi nebudou velke, dnes me kadernice vydesila, ze pry jsem zhubla, to vubec nemam v planu!
Odpovědět
Profilova fotka
teda ja jsem si zadne cm neubirala, tak doufam ze mi nebudou velke, dnes me kadernice vydesila, ze pry jsem zhubla, to vubec nemam v planu!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, právě jsem ve spamech našla email od DHL, ale nějak se mi to nezdá. Píšou že balíček byl zaslaný na mou adresu a pro bližší info že je v přiloženém dokumentu. Jenže přiložený je nějaký .exe soubor tak vůbec nevím co to je. Šatky to asi nebudou.
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta exe subor urcite neotvaraj..je to nejaka instalacia a pravdepodobne nejakeho virusu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta: gratkav má pravdu, dokumenty nikdy nechoděj s příponou exe, to je spustitelnej program, často se takhle šířej viry. Být tebou, radši bych to rychle vymazala.
Odpovědět
Ahojte nevesticky,zaujala ma vasa diskusia o Zimovi, zacala som nad nim dost rozmyslat,mozete mi prosim vas poslat na nu,neho :-) nejaky kontakt do IP? dakujem vam velmi pekne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky za radu, ale pozdě :D Já tím že přítel dělá v DHL a mailová koncovka byla úplně stejná, otevřela jsem to, až pak jsem si všimla že je to .exe a vrtalo mi to hlavou, ale to už mi kolaboval počítač :D Ale přežil, tak aspoň že tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky skoronevěsty, tak jsem zkusila objednat šatičky z Číny, ale od jiného prodejce od jinchan přes ebay a myslím, že se povedly :-) ušil mi i bolerko přesně podle obrázku co jsem poslala - tedy ušil, on to jistě nešije :-)))) dám určitě do alba, ale musím je nejprv vyžehlit, byly složený v mini baličku, tak se to na nich trošku odrazilo:-) jinak komunikace byla fajn a sedí jako by byly ušitý na míru :- ))))))))) jsem spokojená a za tu cenu .-) je tedy fakt, že jsem nezvolila nijak náročný model, to bych si asi netroufla, ale ušití se mi zdá kvalitní i materiál vypadá OK, v porovnání s tím co jsem zkoušla, tak jsou rovnocenné ... tedy nezkoušela jsem nikdy model za desetitisíce :-) tak toť moje zkušenost .-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?