Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Inak Zimo robi šaty s výplnou tzv. vypchávkami cez prsia?
Odpovědět
@amia2011 : vacsinou ano- ja mam kosicky vystuzene a s kosticami pozdly..akurat,ze moje sa nepodarili a su tak o dve ciasla vacsie :(
Odpovědět
@bubblinkka Si asi neuberala čo? Ja som na prsiach ubrala 1 cm tak na tesno som sa merala tak dufam, že mi šaty nebudu velke, a zasa v bokoch male :-( už si si nejake vybrala? alebo si ich dáš upraviť? Počula som, že šaty vačšinou pridu pokrčene a špinave, je to tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 přes boky jsem se měřila víceméně přesně, tam už šněrovačka nesahá, přes prsa a pas jsem trošku ubrala. navíc jsem psala Zimovi, že nechci aby byla šněrovačka úplně dotažená, ale aby se navrchu rozšiřovala...
Odpovědět
@amia2011 : neuberala som, nemala som dovod, nikto predtym problem s velkostou nemal, merala som sa podla navodu zo zimovej stranky, takisto natesno, takze neviem ako doslo k tomu problemu,ze su velke.. dokrcene samozrejme su- na to do akeho maleho balika ich nasuka,ani inak vyzerat nemozu, ale spinave neboli ,ani nijak nesmrdia- myslim od vyroby alebo tak podobne..
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som si ubrala nejaky ten centimetrik z prs, pod prsiami a z pasu..tak uvidime aky bude vysledok
Odpovědět
@bubblinkka možno si schudla, alebo zle opisal alebo zle urobil...takže ich treba ešte dať niekam do čistiarne alebo tak? alebo stači ich zavesit 3 mesiace pred svadbou do skrini a nejako sa urovnaju do spravnej formy?
Odpovědět
No já se právě měřila v podprsence, tak přemýšlím, jestli přes ty prsa ty 2 cm ubrat, hm? :-S @zuziiiiicek Já chci právě to šněrování jak máš ty, nelíbí se mi to rovné. A máš i pod tím látku, že?
Odpovědět
@amia2011 : schudnut som neschudla, bohuzial :)) cistit ich asi davat nebudem,ale same sa nevyrovnaju, odnesiem ich na vyzehlenie do svadobneho salonu u nas doma,kde takuto sluzbu poskytuju..su ochotni ich aj vycistit ak by bolo treba.
Odpovědět
@bubblinkka No dobre, že máte takú možnosť, neviem či sa to aj u nás dá...kolko to tak môže stát?
Odpovědět
@zuziiiiicek , @radkaja : satky mam momentalne u krajcirky, ale u nas doma, takze si pre ne idem az na velku noc..so zuzenim vraj nebude problem, co sa tyka zmensovania kosickov,tak tym si nebola ista,ako to bude vediet urobit,ale vraj skusi..tak som v napati..:)
Odpovědět
@amia2011 : na to som sa nepytala, ale urcite to bude poskytovat viac salonov..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ka1985 jestli ses měřila v podprsence tak bych ubrala určitě, já jsem se měřile bez ní. Mám pod šněrováním látku, tak zkus třeba Zimovi poslat fotku mojeho šněrování a napsat mu, že ho chceš takto,ale určitě mu tam napiš, že ho nechceš dotažený úplně, ale aby se rozšiřovalo...
Odpovědět
@zuziiiiicek pod šnurovanie nedáva látku automaticky?
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka tak to ti držím palce. A na jakou velkou noc si pro ně jdeš?:-D to asi neznám nebo jsem to nepochopila:-D já mám šaty teď v salóně na zkrácení a přidělání vlečky tak jsem taky zvědavá jak to dopadne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 já nevím, já jsem si o ni neříkala a nevím jestli tu někdo měl šněrování bez té látky... =-)
Odpovědět
@zuziiiiicek A nenašla bys přesně tu větu, jak si mu to psala? Ať to pochopí stejně... ;-)
Odpovědět
@zuziiiiicek A budou stačit ty 2 cm? v prsou
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 Dear friend, now i see next wedding dress from you.:-) It is beautiful, only one thing I want on my dress unlike. In attachment I send you two picture. Picture 1 is original dress and picture 2 is dress from you.On original dress at the top on the back is lace up gently broaden and on dress from you is lace up fully suave...do you understand me?:-) My english is bad I must use dictionary.:-) I want lace up at the top on the back gently broaden. It is ok? Tohle jsem mu psala, našla jsem to v mailu a k tomu jsem mu posílala dva obrázky, 1. byly origoš šaty a 2. byly šaty od něj....moje moooc špatná anglina,ale pochopil:-D co se týká změření tak se změř bez podprdy a pak kdyžtak uber, takhle těžko říct...
Odpovědět
@zuziiiiicek zuzi, ty si si na šatách dávala robiť vypnutie vlečky dovnútra??
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 Já měla na fotce mých šatů pod šněrováním látku. Tak mi ji tam určitě taky dá, ale to se dá v pohodě přidělat/oddělat. Když to tam chceš a nebo nechceš.
Odpovědět
Profilova fotka
@simcab nechávám si dělat připnutí vlečky, ale ne dovnitř, připne se mi jakoby na zadek zvenčí...
Odpovědět
@zuziiiiicek Moc děkuji, večer se jde objednávat
Odpovědět
@zuziiiiicek : velka noc su velikonoce :) tiez drzim palce, nech si aj so svojimi upravami spokojna:)
Odpovědět
@sangi A nemáš foto? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 ve fotoalbu.. http://www.beremese.cz/fotoblog/sangi...
Odpovědět
@sangi Velmi zaujímavé, ja si myslím, že tieto šaty by ti nemal robiť nejako extra dlho kedže sú z tých jednoduchších :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 Už by měl teď každou chvílí finišovat, ale má holt hodně zakázek.
Odpovědět
@sangi Kedy si si ich vlastne dala šiť? Moje sa šiju presne tyžden od zaplatenia
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Taky Ti psal že budou koncem března že?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?