Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@amia2011 Je třeba na něco dávat opravdu pozor???
Odpovědět
@ka1985 Tak ja som sa nastresovala, kedže som nevedela či cm pridavat alebo uberať, aby som sa pochopila s obrazkom a tak... no môžeš mi napísať otázky a ja ti poradim ak budem vediet
Odpovědět
tak holky udělám vám určitě radost, poslal mi foto. platila jsem 9.2 a sliboval, že budou 20.3, pak napsal, že po víkendu budou (tj. 28.3), od včera má plnou schránku, takže se mi nedaří mu nic poslat. Dnes ráno kouknu do emailu a tam jen foto mých šatů :-) Takže mu napíšu, že jsem zaplatila druhou půlku a opět se mi to vrátilo, ale jsoou ušité a to je hlavní!!!Myslím, že vypadají skvěle. Co myslíte? Vlevo jeho foto a vpravo vzor -(kdybyste to nepoznali ;-)) chtěla jsem sukni bez kytek :-)
Odpovědět
@2011daska Krásné.
Odpovědět
@amia2011 tak kde si přidala, a kde ubrala, ;-) šaty mám v albu, chci je jen na šněrování. čeho ses na tom obrázku držela?
Odpovědět
@ka1985 děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska su fakt krasne a na tebe nazivo budu vypadat este lepsie..fakt dobra praca :)
Odpovědět
@ka1985 To záleží či ich chceš na šnurovačku alebo na zips... ak na šnurovačku tak treba z prs taky cm skôr ubrat ako pridať, lebo Zimo šije šaty vraj dosť na doraz tak aby ti náhodou neboli velké a ak budeš mať pod nimi podprsenku tak sa meraj v nej. V oblasti šnurovačku sa stale môže ešte šnurovačka roztiahnuť tak cm menej nezaškodi. Ak šnurovačka nejde až po oblasť zadku a bokov tak tam sa meraj presne( nie však natesno). V prípade, že budeš mať zips tak sa meraj rovnako presne všade ;-)
Odpovědět
@2011daska Opravdu nádherné! Už aby byly doma, co? :-)
Odpovědět
@2011daska Ahoj Daška už maš šatky?
Odpovědět
@2011daska sú krásne uplne ako originál, kedy si si ich davala šiť? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 Přečti si ještě jednou pozorně její příspěvek ;-) Píše to hned ve druhé větě, kdy posílala první platbu (pošleš zálohua začne šít) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@sangi Už vidim, nejako sa mi nechce čítať príspevky nevšimla som si to, kedže mi hned do oka padlli tie jej šatky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska moc hezkééééé! je to šikula!:-D
Odpovědět
@2011daska Krása .Jsou ze saténu ,nebo taftu? :-)
Odpovědět
děkuji holky, taky myslím, že je moc šikovná!!
Odpovědět
@misula.g tak tak, hlavně, aby doprava proběhla hladce na celním příliš neprudili a bude to v pořádku :-)
Odpovědět
@2011daska : velmi vydarene a na tebe budu urcite este krajsie :)
Odpovědět
@radkaja dle plánu by měly být z taftu, protože i originál je z taftu, ale jak tady psala rosaria, že je taktéž měla mít z taftu a nakonec byly ze saténu,tak nevím, i když myslím, že spíš jsou z taftu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska moc hezke!
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja uz mam satky taky vybrane, uz jen miry a budu objednavat!
Odpovědět
@rosny děkuji a přeji ať se mu vydaří! Čekání je hrozné, ale vyplatí se! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska vypadají úžasně! a počkej až je budeš mít v rukách!!;-) zase jedna velmi vydařená práce Zima:-)
Odpovědět
@2011daska Jééé, ty jsou nádherné :-)
Odpovědět
@2011daska Jo a je super nápad, že jsi dala foto sem. ;-) Aspoň všechny nemusíme hledat v albu, žádat o přátelství....Taky to tak udělám, až mi přijdou :-) Když jsem se rozhodovala, jestli si šaty nechat ušít, tak jsem pročítala snad půlku celé této diskuze (trvalo mi to pár večerů..) a dalo mi trochu práci dohledat u holek nějaké fotky šatů od Zima
Odpovědět
Profilova fotka
@pitrisek26 @pitrisek26 závist :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pitrisek26 @pitrisek26 závist :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska ja som Ti to hovorila že ťa prekvapí, vyzerajú krásne!!!!úplne ako originál.
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska teda ty jsou krasne!!! uz e zacinam bat, ze se jim vsechny podari a ty moje budou mit neco spatne =-) :-) no snad ne...zase jsem se ale presvedcila, ze prihlasit se na beremko, sedet u toho v kazde volne chvilce a vybrat Zima, byla dobra volba :-) a navic me vsechny bavite a dokazete podrzet (i v jinych diskuzich) :-) :-)
Odpovědět
Baby, mne sa už týždeň neozvala, písala som jej dva maily. Napísala som, že ju nechcem rušiť, lebo viem, že toho majú teraz veľa, ani ju nechcem uháňať, jediné, čo som chcela vedieť, je približný termín dokončenia. A nič...Včera začal už siedmy týždeň od zaplatenia prvej polovice ceny...začínam byť poriadne nervózna, nie z čakania, ale z toho, že neodpovedá...Stalo sa niektorej z Vás, že vôbec nedostala odpoveď?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?