Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@radkaja dakujem si zlatá moc si mi pomôhla
Odpovědět
@monika409 :-)
Odpovědět
http://viewitem.eim.ebay.cz/Sexy-Blac... Co říkáte na tyto šaty? Prosím, nemáte některá zkušenost s tím prodejcem? Nevím, jestli 97 procent hodnocení je vyhovující nebo ne, připadá mi to férové, zatím i komunikuje dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte tak cez víkend mi písal Zimo že sa ospravedlňuje, že bol na služobke a bla bla, a že mi v stredu pošle fotku hotových šiat....poslal mi ju už dnes. :-) Ešte som sa ho na základe fotky povypytovala na pár vecí na ktoré som chcela aby dal pozor, doobjednala ešte spodnicu, Tak hádam budú tie šaty lepšie vyzerať na mne ako na figuríne:-)
Odpovědět
@rosaria jeeeej to je super :) a kedy si objednavala? ja som mu pisala v piatok ale este sa neozval. tak dufam ze prilozis aj foto do albumu aby sme vsetky mohli zavidiet :)
Odpovědět
@revival.lady No 97% je dost málo, taky toho zatím nemá moc prodaného. :-S Sice komunikuje,ale aby to nebylo "když ptáčka lapají ...." .Já osobně bych do toho nešla. Ale je to na tobě. :-)
Odpovědět
@rosaria pridas fotecku? :-)
Odpovědět
@revival.lady Jestli potřebuješ šaty za menší peníz,tak kolem 3000,- by byly tady http://www.dhgate.com/wholesale/store... . Nevěsta 1jane z diskuze "Jakou máte zkušenost s nákupem šatů přes internet " ,má od něho šaty a jsou pěkné .
Odpovědět
Profilova fotka
@meindzi jasné pridám potom:-) objednávala som si ich koncom januára.
Odpovědět
@rosaria a tu foto od zima? ;-)
Odpovědět
@rosaria jojo jsme zvědavé na tu fotku rozešitých šatů. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria přidávám se, i já jsem zvědavá na fotku od Zima;-) já jsem si ji taky tenkrát dala do alba, byla jsem zklamaná z toho jak vypadali, ale opravdu to nakonec bylo jen tou figurínou:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rosaria taky se přídávám, že jsem zvědavá na fotečku od Zima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
I já jsem zvědavá na fotku tak se nenech prosit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, jaká je asi čekací doba u prodejce asapbay z eBay? Máte některá zkušenost???
Odpovědět
Profilova fotka
no dobre pridávam.....:-)
Odpovědět
@rosaria krááásne šiatky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria Kde je fotka? Já žádnou nemůžu najít :(
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi musíš si ma pridať
Odpovědět
ja som to stihla pozrieť ešte keď to bolo verejné ;-) sorry, že vám sem prispievam, no stále sledujem osudy čínskych šiat :-) musím povedať, že ich máte fakt pekné.. ja som sa na to nedala, lebo nemám nervy na čakanie.. no stalo sa to, že šiatky, ktoré som si dala šiť cez slovenský salón nemám na čas doma, takže som si veľmi nepomohla :-S no dúfam, že aj tak to dopadne dobre..
Odpovědět
@rosaria Sú krásne, podľa mňa sa vôbec nemáš čoho báť, na Tebe budú vyzerať ešte krajšie. Darmo, Číňania sa zase raz pochlapili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria Jak říkám, ty figuríny každý šaty fakt hyzdí!! Jsou totiž jakýsi neforemný - ty figuríny. Ale musím říct, že tvoje šatky vypadají moc krásně a když si domyslím tu spodnici tak se šaty pozvednou a budou úchvatný! Už se těším až je uvidím na tobě.;-) Nemáš se čeho bát.;-) Jak mi do alba pod fotku od Zima napsala bubblinkka: Když se do nich navlíkne pořádná baba tak buou určitě krásné!!:-D
Odpovědět
@rosaria myslím, ze satky su fakt krasne a urcite ti sadnu ako uliate... :-)
Odpovědět
@rosaria Já pořád tu fotku ve tvém albu nemůžu najít. :-| Přidala jsem si tě mezi přátele.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Musí tě ještě potvrdit.. já taky čekám na potvrzení.
Odpovědět
@sangi Aha ,už jsem moc zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Ďakujem baby..dúfam že to bude ok, tiež si hovorím že úplne inak tie šaty vyzerali na figuríne a potom na babe na ktorú boli ušité. Zajtra mu pošlem zvyšok dolačov tak som zvedavá kedy dorazia. Ale už sa na ne moc teším.
Odpovědět
@rosaria Ať dělám co dělám,pořád u tebe v albu ty šaty nevidím. :-S Máš založené jen to jedno album s 20ti obrázky?
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria Šaty jsou krásné! Tak se těším na fotky, až je budeš mít na sobě ;-) A kdy už začne šít moje a pošle mi fotku.. měla bych je mít docela snadné na ušití.
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria, aj ja sa už teším na Tvoje šatočky, som zvedavá - môžem si ťa pridať?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?