Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
ahojte baby, ja si chcem tiez objednat saty od Zima, bola som v niekolkych salonoch, ale ziadne nevyhovuju mojim predstavam, chcela by som sa teda popytat par otazok, ako mam postupovat pri objednavke. Cize na mail mu zaslem foto siat, ake chcem, poviem aku farbu, miery, latku? a co este? Jemu staci fotka a on to usije podla toho? Mam si zriadit paypal kvoli tomu? Dakujem vopred inak saty, co si chcem usit su v albume oznacene c.6
Odpovědět
@jessie222 Paypal budeš potřebovat kvůli placení. Jinak je postup tak jak jsi napsala. Je dobré mu zdůraznit ,že toho tylu na sukni chceš hodně ať ji pořádně nařasí,protože číňani na tylu šetří. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jessie222 Ty šaty určitě zvládne levou zadní :) Zkoušela sis v saloně podobný střih šatů? Já jsem totiž zjistila, že ne všechno, co se mi líbí na modelkách, mi sedí ;-) Pošli Zimovi fotku (a ocenil by i fotku zezadu) a všechny tvoje informace a připomínky o šatech. On ti pak řekne cenu, popř se ještě poptá. Ušije to v pohodě podle fotky. A čím detailnější, tím lepší. Paypal si myslím, že je vhodné mít. Jak jinak bys chtěla platit? Za převod do zahraničí se účtujou hrozné poplatky. Paypal je zadarmo :)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak radkaja byla rychlejší jak já :)
Odpovědět
ahojte, hej presne som si skusala tento typ siat, a presne ten mi ide najviac :-). a neviete nahodou poradit, asi aka latka to ma byt? ci sifon alebo? fotku zozadu mam tiez, len asi nechcem velku vlecku, to mu mam asi vsetko vysvetlit, ze? :-) Inak, neviete, nema on niekde tabulku - miery, co vsetko si mam pomerat? dikyyy moc vopred
Odpovědět
Profilova fotka
@jessie222 bust= under bust= waist= hips= back shoulder to waist= shoulder to bust= nipple to nipple= hollow to hem with no shoes= your height with no shoes(from the top of head to toe)= the height of heelpiece(the shoes ready for this dress)= shoulder to shoulder= (if sleeve style) upper arm circumference= (if sleeve style) the length of sleeve= (if sleeve style) length(from shoulder to hem)= (if short skirt style) ale najdi si ho na ebay (zimolau318) a tam k tomu má i obrázek, co je co, když si rozklikneš nějakou z jeho aukcí..
Odpovědět
aha, diky moc, idem hned pozriet na ebay :-)
Odpovědět
a este mam jednu otazku, aku mate najcastejsie farbu siat? bielu, resp ivory??? ja som blondina, budem sice opalena, tak rozmyslam, aku farbu siat si zvolit...
Odpovědět
@jessie222 Látka na sukni je podle obrázku tyl . Korzetový vršek bude asi satén. Barvu si dej ,která se ti líbí více. :-)
Odpovědět
@rosaria zdovolením jsem tě také požádala o přátelství, tvé šaty mě na obrázku uchvátili a ráda bych viděla, jak se jí povedli. Já už snad příští týden taky budu mít foto:-))
Odpovědět
@2011daska Ty si si kedy objednala šatky a aké? Nezverejníš foto?
Odpovědět
Profilova fotka
@jessie222 co se barvy tyce, zalezi, co chces za saty. Me ted jedna pani v salone prekvapila, ze bila uz neni v mode :-) Nicmene je fakt, ze svetla ivory byla hezci, nez bila.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, můžu se zeptat, jak dlouho vám trval převod pěněz? Posílala jsem Zimovi v sobotu první polovinu pěněz a poprosila, ať mi pak dá vědět, až to přijde.. a zatím nic...
Odpovědět
@fliacik objednala jsem 9.2 a šaty mám jako obrázek zde v diskuzi na str. 452 :-)
Odpovědět
@arilas myslím, že převod je okamžitý, pouze na účtě se ti to zobrazí tak za 3 dny..
Odpovědět
@arilas Převod u paypalu je vlastně okamžitý. Zimo je teď asi zahlcený dotazy,tak nestíhá. Myslím,že se o peníze bát nemusíš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas tak tak, převod by měl být okamžitý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jen 15 dní do doručení šatů.-) tak jsem vážně napnutá:-) dneska písnu do Honkongu jak to s nima vypadá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kocky :) taaak konecne som sa docitala na koniec tejto diskusie a musim povedat ze cim dalej tym viac zacinam uvazovat o satach usitych od Zima. Mam svadbu sice az v oktobri ale uz niekedy v aprili by som si ich chcela objednat..dufam teda ze sa nezhorsi :)..Lebo ako tak sledujem objednavok ma vyse hlavy a zacina sa predlzovat cas dorucenia...ale vsak na kvalitu si treba pockat :)..tesim sa na nove fotecky od vas, ktorym maju satocky este prist..zatial sa mi pacili vsetky satocky a nakolko moje budu uplne jednoduche tak dufam ze to v pohode zvladne usit :)...
Odpovědět
Díky..Tak ještě počkám 2 dny jestli napíše a pak mu zase pisnu.. Snad to bude O.K. On už mi právě neodepisuje 14 dní. Pořád nevím, za jak dlouho šaty ušije a na další podrobnosti taky neodepsal... no a teď ani na ty peníze...tak už začínám být nervózní.
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas dufam ze ti rychlo odpise a vsetko bude v poriadku..potom napis pls ci napisal..lebo sa mi zdalo doteraz ze je s nim dobra komunikacia..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, být váma, tak zbytečně nestresuju. Představte si, že vám chodí denně několik stovek e-mailů.. Za jak dlouho šaty ušije, teď raději neslibuje, protože toho má nad hlavu. @arilas peníze mu 100% přišly, to se ho ani ptát nemusíš. Já mu to prostě zaplatila a pak mu poslala oznamovací mail, že jsem právě poslala platbu. A bylo to. Svatbu máš až v srpnu, tak máš ještě hromadu času. Já posílala platbu 24.2. a budu ráda, když se ke mně dostanou šaty koncem dubna.
Odpovědět
@sangi tohle si myslím, že je správný přístup, pokud bychom si nechaly šít originály mají na ně dodací lhůty klidně 4 měsíce a víc.... :-) takže zimo je pořád rychlá..
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria taky jsem zvedavá a s dovolenim jsem si te pridala do pratel... take se tesim az vam budu moci ukazat fotku mojich satu
Odpovědět
@arilas ahoj, nestresuj, ja som mu pisala minule a odpisal do hodiny a potom som mu pisala a neodpisal tyzden, ako pisala sangi, on ma toho asi fakt dost. kludne mu napisa este raz. on odpise :)
Odpovědět
ahojte dievčata prosim pomôžte mi prosim, chcem si dať ušiť šaty na mieru cez internet, je tu často spominane že idete pozrieť na ebay...vysvetlite mi ako ich objednavate vy, kde? vôbec sa v tom nevyznam...prosiim :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@moluska Máme jistého oblíbeného Zima z e-bay. Najdeš ho tam jako Zimolau318. Jinak veškerou komunikaci a objednávky obstaráváme přes mail. Na e-bayi ty šaty od něj neobjednáváme (teda aspoň já ne).
Odpovědět
@moluska Pošleš mu na mail obrázek šatů ,které chceš ušít. Napíše ti za kolik je ušije,pak pošleš míry a půlku platby přes Paypal a druhou půlku ,až ti pošle fotku už ušitých šatů. :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?