Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucimia já nemyslela celý korzet, jen ten horní okraj, když rozklikneš fotku vlevo v příspěvku z 11:22, tak ten horní kraj vlevo je kulatější, ten vpravo je takový placatější... asi to neumí dobře popsat. Jen jsem si toho všimla na všech fotkách. Ale třeba to vyřeší to přežehlení. Navíc většina lidí si toho asi nevšimne. Jen jsem chtěla upozornit, aby byla možnost je třeba dožehlit tak, aby to nebylo vidět.
Odpovědět
Tak jsem to Zimovi poslala, jsem zvědavá, co napíše.... Za jak dlouho Vám odepsal? @zuziiiiicek: Asi jsem slepá, ale žádnou výraznou křivost tam nevidím na tom korzetu.. Asi jsem ještě nezkoukla tolik šatů jako vy, abych mohla posoudit.. :-D Jinak ty moje společenské šaty, pokud nestihne ušít do toho 20. tak se nic nestane, jen že bych si je už vzala na ples :)
Odpovědět
@ifoun: Jo asi vím co myslíš, no podle mě je to hodně zmačkané, až se šaty přežehlí tak můžem posuzovat. Ale takhle se mi zdají moc krásnééé... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucimia já nejsem hnidopich, jen mi přijde dobré upozornit na něco, co vidím a co by se dalo případně polepšit :) Možná to teď zuziii nepotěší, ale je to lepší chvíle, než aby to zjistila nad svatebníma fotkama :)
Odpovědět
@ifoun: Jo to s Tebou naprosto souhlasím... 8-) Asi jsi mě špatně pochopila. Jen píšu, že si myslím, že je to tím, že jsou šaty hodně pomačkané, byly v takovém malém balíčku... Ale to se každopádně uvidí 100% až po vyžehlení.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@lucimia @ifoun v pohodě holky, nejsem urážlivá a navíc jak říkám, sama jsem to na těch fotkách taky viděla, ale když jsem je měla natažený na sobě tak už ne. Bude to v pohodě, navíc myslím, že ani na svatebních fotkách by mě takovej detail nerozhodil;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucimia mě taky ne :-D ale nosím čočky, tak to mě omlouvá :-D
Odpovědět
@zuziiiiicek: ;-) Šaty jsou krásné... Jinak zkouším se zaregistrovat na PayPal, resp. se mi to už podařilo, ale tuším, že nemám ještě ověřenou kartu. Chápu dobře, že mi PayPal samo strhne nějakych 50 Kč, ověří se karta a při budoucím placení přes PayPal se mi ty peníze zase vrátí? Nechodí mi výpisy z účtu ale mám internetový bankovnictví, tzn. že strhnutí té částky tam budu pozorovat? Jak se musí zadávat ten kód který se mi vyhodnotí při ověřování, tak ho uvidím v tom internetovým bankovnictví, když mi nechodí výpisy z účtu? Proběhne to takhle samo, nebo musím zajít do banky...nebo něco jiného? Prosím poraďte, kdo víte. 8-) děkujuuu.
Odpovědět
@terulilinka: Já nosím taky čočky a dneska jsem si je ještě nenandala :-D Tak to možná bude tím.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucimia i já nosím čočky :-D:-D a děkuji za pochvalu;-) co se týká paypalu, tak to že máš internetbanking ještě neznamená, že máš povoleno platit přes net. O to se musí požádat v bance. Jakmile ti to povolí tak v paypalu zadáš že chceš kartu aktivovat. Výpisy ti chodit nemusí. Paypal ti strhne 50,- Kč a u této strhnuté částky se ti v internetbankingu ukáže čtyřmístný kód, který pak musíš zadat v paypalu pro dokončení aktivace. Pak už můžeš platit jak divá!:-) Těch 50,- Kč ti paypal nevrátí zpátky na účet, ale "vloží" je do tvé první platby, takže o ně nepřijdeš.;-) Snad jsem to napsala srozumitelně:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek a když běžně platim přes net, tak to mam aktivovaný a do banky nemusím ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka je rozdíl platit přes internetbanking a na internetu. Pokud platíš na různých internetových stránkách tak, že tam zadáváš číslo svojí karty a platba proběhne ihned, tak ano, tak to máš aktivovaný. Pokud ale myslíš přes internetbanking tak to aktivovaný mít nemusíš...
Odpovědět
Článek se načítá
@zuziiiiicek No já právě hledala na netu různý návody a našla jsem tohle: Pro ověření platnosti a pravosti vaší platební karty je vám z ní stržena částka 1,5 €, která je vám následně připsána na účet u PayPal při provedení první platby. Ověření platební karty dokončíte, až když vám poštou (nebo jinak) přijde od banky výpis transakcí platební kartou. U některých bank můžete zjistit stav blokace plateb přímo přes internetbanking (např. eBanka). Naleznete zde i platbu u PayPal ve výši 1,5 € v přepočtu na Kč. U této transakce v jejím popisu také naleznete 4-místný kód, který slouží pro dokončení její registrace u PayPal. Přihlásíte se na svůj účet u PayPal a u této platební karty zadáte tento kód a tím její aktivaci u PayPal dokončíte. Od této chvíle máte svůj účet u PayPal aktivní a můžete ho použít pro placení na internetu. Takže jsem myslela podle toho že do banky nemusím? Takže musím? :-(
Odpovědět
@zuziiiiicek: Jo určitě to nemám aktivovaný. Internet bankingem myslím jako že to mám místo výpisu poštou, tenkrát mi to nabízeli jestli posílat každý měsíc poštou nebo možnost kdykoli kouknout na net. Takhle sleduju všechny své pohyby na účtu, příkazy a tak. Ale přes paypal to je něco jiného. Takže musím do své banky a tam mi už poradí???
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek noo, tak co vím, tak už u pár nákupů co jsem v poslední době dělala, jsem psala číslo karty.. tak to znamená že to aktivovaný mám? tak to je super..
Odpovědět
Profilova fotka
@lucimia jj já jsem si taky nevěděla rady tak jsem zašla do banky a řekla jim, že bych chtěla platit přes PayPal tak že bych se chtěla poradit co je k tomu třeba. A paní mi aktivovala ty platby přes net. " Pro ověření platnosti a pravosti vaší platební karty...." - tím je myšleno už jen to, že si ověří, jestli tvoje karta platí a je funkční....což pro PayPal momentálně není když nemáš povolený platby přes net.;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek a adresu kterou zadáš do paypalu při registraci, to je ta na kterou ti to pošle??
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka tak asi jo...no můžeš to v tom Paypalu zrovna zkusit, zkus si ji tam aktivovat, oni se ti pokusí strhnout ten kontrolní poplatek a pokud to nemáš aktivovaný tak je to nepustí...
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka jj, na tu adresu ti to pošle...pokud se s ním nedomluvíš jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek já právě nevím jestli si to mam pak nechat poslat k mamce nebo k nám :-D u nás by to viděl přítel, ale u mamky bych to zase nevydržela já :-D
Odpovědět
Jo tak já zajdu do banky... Jakorát je to ted teda blbýýýý, protože jsem mimo domov, ale kdoví kdy Zimo odpoví... |-|
Odpovědět
@terulilinka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lilinka28 ja som sa vydavala pred 7 rokmi a saty som si davala tiez sit, pretoze sa mi hnusili tie z pozicovne. Ale na Slovensku, lebo vtedy cinania este neboli "in". ;-) Krajcirka mi usila korzetove saty v predstihu a ja som si vrsok zdobila sama doma po veceroch....lebo ona na to nemala cas- je to dobra babracka. Prisivala som si koralky a kamienky....Ked si vytlacis fotku tych siat vo velkom formate,tak si mozes podla toho spravit. Lebo ja si myslim, ze Zima odradza prave to zdobenie, musel by si vypytat ovela viac dolacov...Ale ked sa s nim dohodnes, ze si ich vyzdobis ? To je len taky napad, aby si nemusela ustupovat z tvojich vysnivanych siat, kedze su original drahe...
Odpovědět
@anica Díky za radu a za nápad, ale já jsem manuální antitalent a dělá mi problém si přišít i knoflík, tak mě trochu pobavila představa, jak si vyšívám šaty a taky to jak by asi dopadly:-). Ale naprosto souhlasím, že když je někdo šikovný, tak toto je asi nejlepší varianta.
Odpovědět
@lucimia nemusíš do banky, napřed jim zkus zavolat, řeknou ti jestli je pro tuto činnost karta aktivní. Třeba moje visa karta vůbec nebyla blokována a tak jsem tam zavolala, oni řekli, že to mám aktivní a já se hned přihlásila. pak musíš někdy den nebo více (já 2 dny) čekat až ti strhnou požadovanou částku - před týdnem to bylo 1,95 usd = 35Kč)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě to šlo úplně bez problému, dokonce se mi odečetli penízky z účtu už, sice tam neni potvrzení, ale ty korunky tam nejsou :-)
Odpovědět
@zuziiiiicek dakujem ti za odpoved. v salone mi povedali, ze sa ta vaha rozlozi, ze by to malo byt v poriadku. bola som skusat saty, ktore si chcem dat u Zima usit. uvazujem tiez, ci si mam dat vlecku alebo nie. ano urcite budu tazke, ale tak dufam ze do polnoci to vydrzim :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 jj dneska byl přítel u zubaře tak jsem si je zase zkoušela a zkoušela jsem v nich chodit a tančit ( ne nejsem blázen) :-D:-D :-D a cítila jsem se dobře a díky široký spodničce mi ani nic nepřekáželo.:-) Samozřejmě bude rozdíl až bude venku horko a budu v nich několik hodin, ale nebojím se toho. A jaký šatky si chceš nechat ušít už víš?? Já bych do šatů bez vlečky nešla, vlečka je nádherná - když teda není přehnaně dlouhá. No a na tanečky apod. si ji můžeš připnout.;-) Ale to je jen můj názor.;-)
Odpovědět
@lucimia : dakujem :).. som rada, ze zimo zatial nesklamal a dufam, ze mu to vydrzi aj nadalej, aby ste tiez boli so satkami spokojne.. @martinkaa : dakujem za pomoc,..velmi ma povzbudilo, ked som videla ake krasne su tvoje satky..ten napad s albumom so satami v den D je super, vtedy aj satky vyzeraju naj,tak by to bola dobra inspiracia pre dalsie nevesty.. @jasminka002 : aj moje saty maju spodnu vrstvu satenovu a da sa to v nich vydrzat- su to sice najtazsie saty ake som na sebe kedy mala ale aj najkrajsie, tak to za to stoji, nie?:) @zuziiiiicek : ja teraz tiez riesim to zehlenie, najradsej by som chcela niekoho, kto ma skusenosti prave so svadobnymi satami, kedze si bude treba dat zalezat na zahyboch na prsiach aby boli rovnomerne a aj na sukni aby vyniklo zdobenie a nebolo schovane..tak som skusila napisat do svadobneho salonu u nas doma, ci takuto sluzbu neposkytuju,lebo som citala, ze niektore salony to robia..tak dufam, ze budu ochotni..
Odpovědět
Ted mi Zmo odepsal: thank you for sending pictures. but I am sorry to tell you that I am not good at making the prom dress like these styles. besides, since the picture is not clear enough, I am not sure that what kind of crystals we should use to sew on the straps and waist part. for this kind of style dresses, size is very very important, especially the length of straps. the length must be just right because they are not adjustable , otherwise, the dress will not fit very well. so, for a custom made dress, it's very hard for me to make the straps just right. Tak co myslíte? Jednoduše řečeno řekl, že ušít některé z těch šatů bude velky risk (šaty mam v jednom albu)... :-S Jsem ráda že to aspon přizná... Takže asi do toho nejít co... ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?