Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíce, kde sehnat vak na šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
vsude na netu- ja ho mam ze studi kvetuse ;-) za par korun
Odpovědět
Profilova fotka
barborav: myslím, že ti je stopro ušije i větší, při objednávání mu zadáváš svoje individuální míry tím pádem ti je malý neudělá a navíc mi i do mailu ohledně ceny psal, že za nadměrnou velikost je tam příplatek. Ten ale nijak závratný není. Takže neboj a jdi do něj!:-D julin: projed tuhle diskuzi pár stránek zpátky, vím že se tu baby o tomhle bavili, byla tu nějaká to měla stejný problém;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: Děkuji moc už jsem si jí tam objednala.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby tak sa pridavam aj k vam nasla som tu aj link lebo na ebay som ho nevedela najst tak som sla cez link saty co ma zimo v ponuke sa mi nepacili nie som moc na vycackane bohate "drotove"saty mne sa paci nieco ejdnoduchsie usil by mi aj saty z kolekcie pronovias??poprosim ak mate niektora na neho mail napiste mi ho do ip vopred vam dakujeeem ;-)
Odpovědět
Nevím přesně jaké šaty bys chtěla,ale myslím si že zvládá ušít skoro všechno.Co by mohl být problém ,tak to jsou celokrajkové šaty .Nevím, jestli by zvládl udělat tak velkou krajku.
Odpovědět
Profilova fotka
to se nám to tady pěkně rozrůstá.;-) trdielko149: email máš v IP;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicek: já ho mám z kleinodu, normálně ti ho tam prodají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: a za kolik?
Odpovědět
Profilova fotka
zuziiiiicek dakujem ti pekneee :-) no praveze v tom je problem ak si kuk moj album vsetky satky tam mam skoro take celokrajkove :-| pretoze mne sa velmi taky styl,jemne,jednoduche,ziadne volaniky,kruhy,torticky ale len take "spustene dolu" no viem sa toho vzdat keby bola krajka iba na prsiach ... a potom nic len saten alebo nejaky iny material-nevyznam sa moc v tom ... zimovi pravdepodobne mam napisat mail v anglictine vsak?? a kolko stoji postovne+kolko to trva?ze kedy si ich mam objednat?svadbu mam az v juni buduceho roku takze uplne by stacilo po novom roku nie?? lebo kamaratke isli saty svadobne ale z ameriky 5 mesiacov+este si cih musela dat skratit lebo jej boli dlhe,ona je trpaslicek ako ja ... ale to by bolo najmenej ked by boli perfektne len skratit by ich bolo treba to nie je az taky problem ...
Odpovědět
Trdielko podívej se do alba ke Glumbi .Ona měla na sukni docela velkou krajku,tak pokud bys našla šaty s podobnou velikostí krajky ,tak by nebyl problém. Nejlépe bude ,když Zimovi pošleš fotky i těch celokrajkových a uvidíš co nato řekne.On vždycky napíše, jestli to je nebo není pro něho problém. Některým holkám Zimo ušil šaty i za měsíc ,ale raději počítej se dvěma měsíci. Pošta s číny jde tak zhruba jeden týden - 10 dní. Poštovné nevím kolik stojí ,protože Zimo napíše cenu za šaty už i z poštovným. Samozřejmě že mu musíš napsat v angličtině. Ale s pomocí google překladače to jde taky. Ještě se podívej tady do diskuze co psaly holky ze slovenska, měly nějaký problém na celnici ,asi budeš muset platit nějaké clo.
Odpovědět
Profilova fotka
radkaja dakujeeem moja najnajnaj kamratka je prekladatelka takze mail by mu pisala ona ;-) alebo respektive pisala cez moj mail a tak :-) ja mu poslem foto viacerych siat ktore sa mi pacia-vid moj album a uvidime ale najskor este predtym nez mu napisem si chcem tie saty vyskusat ci sa mi ten styl siat hodi lebo darmo keby mi to aj spravil a potom by sa mi nehodili ...
Odpovědět
Článek se načítá
Jo jo to je nejlepší si šaty napřed vyzkoušet abys věděla jestli ti sedí. Měly tady děvčata problém s tím ,že jim ten model pak neslušel.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicek: já už nevím...ale max 500 a je fakt velkej a pořádnej...i ty moje "malý" šaty se do něj vešly bez problémů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nemám vak na šaty. glumbi: máš na šatech taky tu vlečku? jak si šaty pověsila??na dvě ramínka? mě se s tou vlečkou asi nikam nevejdou
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: jj mám vlečku. do čtvrtka byli v salone, kde mi je prali a žehlili a ve čtvrtek jsem je doma dala na ramínko, na škřín a vlečku jsem rozložila na sušák na prádlo. ;-) vak ti prodají snad v každým svatebním saloně.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: a jak si to udělala aby je manžel neviděl?
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam ten vak práve proto aby je manza nevidel....mam je ve skrini..
Odpovědět
Profilova fotka
jenže já se bojím že je zmačkám když je dám do toho vaku
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam dlouhý vak, a jediny co tam je namuchlaný je vlecka, a jak je to slehajda, tak to vubec neni zmackany a vypada to prirozene tak super...
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: vyhnala jsem ho spát do hotelu...on mě viděl až v kostele ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak já nemůžu mít zmačkanou ani tu vlečku glumbi: ale já si chci nechat šaty vyčistit a vyžehlit asi dřív a přítel nikam jinak spát stejně nepůjde...tak nevím jak to udělám....
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: ve veku se ti zmačkají...tak je doma někde rozložit a přehodit přes ně prostěradlo nebo tak něco...moje v salonu žehlili celý den a pak mě několikrát poučili, jak je doma mám rozložit :-D nejlepší věc je ale knoflík na vlečku, v mým případě 3 na spodní 3 na vrchní, bez nich bych se převlíkala hned po obřadě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nejspíš jste to tu už řešily, ale je to taaak dlouhý.... Platily jste v ČR za šaty clo? Mám objednané tři věci (75, 75 a 35 eur) plus poštovné 30.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: já jsem si kupovala na ebay uz spoustu veci a na nicem jsem neplatila co. jen jednou pritel kdyz mi koupil hodinky musel na ruzyni, a tam to ukecal...ale je to asi dost individualni...maly balicky podle me vetsinou neresi...
Odpovědět
To záleží jestli zrovna budeš mít "štěstí" a vyberou si náhodou tvůj balíček k proclení. Jinak většinou prodejci píšou na balík mnohem menší ceny než cos jim zaplatila . Oficiálně by se nad 150 euro včetně poštovného clo platit mělo.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ty si musím našít, zimovi sem sice psala, že je tam chci ale nenašil je. kde ti je šily? nebo jak si je našila? detailní foto prosím.. ifoun: taky sem clo neplatila
Odpovědět
Profilova fotka
Já jednou objednávala z US, bylo to víc věcí, napsal mi to ten člověk na dvě faktury (ale jeden balík), ale taky jsem nic neplatila. přítel si objednával hodinky a platil. Tak nevím, jak budou koukat na šaty :( A hlavně jak zimo vyplňuje to celní prohlášení.
Odpovědět
Profilova fotka
Takže s tím zimem jste spokojeny? Kamaradka si chce taky koupit saty pres ebay...
Odpovědět
nanyska však si přečti několik stránek téhle diskuze .Zimo je teď opravdu nejlepší .Doporučuji kamarádce.Jen ať nenakupuje u neznámých čínských prodejců. U nich to může dopadnout špatně i když třeba mají velký výběr šatů .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?