Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Má malý výběr ,ale hlavně šije jakékoliv šaty podle fotek ,které mu holky posílají.Bylo by dobré kdyby sis přečetla pár stránek této diskuze.
Odpovědět
Baby ako sa zaregistrovať na Amazon.co.uk ???
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já si to nemyslím. Jen se podívej tady do alb holek co mají od něho šaty,všechny jsou podle fotek .Ty šaty podle mě nemají chybu. Myslím si že, zimo má natolik zkušené švadleny,že nemají problém ušít cokoliv.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
singapur2011: máš to v IP.;-) Myslím si, že Zimo je opravdu šikovnej, taky jsem mu mailem poslala foto šatů, který by se mi líbily, napsala mi, že tenhle styl pro něj není problém, mám je v albu na konci kdybys chtěla mrknout.;-) Viděla jsem tady u holek dost šatů od něj a byly krásný všechny a hlavně i ty holky podle toho co psaly jsou moooc spokojený, takže já neváhám.;-) Jak ti psala radkaja, měla by sis přečíst pár stránek této diskuze zpětně, hodně ti to řekne.;-)
Odpovědět
Baby prosiiim poradte mi. Zamilovala som sa na Ebay do jednych popolnocnych siat, maju ich viaceri Cinski predajcovia, no ziaden mi neodpisuje ako dlho to bude trvat na Slovensko. Svadbu mam o mesiac. Myslite, kebz si to objednam stihne mi to prist? Alebo mi viete odporucit niekoho konkretneho? Dakujem.
Odpovědět
Profilova fotka
Errilo: saty jsou vyztuzene kosticemi a je v nich vsity podprsenkovy pasek, viz. moje saty http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Julin při výběru prodejce šatů se hlavně dívej aby měl více než 300 feedbacků a alespoň 99 % kladných hodnocení .Počítej s tím,že pošta z číny jde minimálně 10 spíše 14 dní.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lena.k: já mám jen kostice bez podprsenkového pásu
Odpovědět
julin - no s tou postou by som to tak zle nevidela.. Ak si to nechas poslat dhl tak je to tu za tri dni (teda u mna bolo, som v prahe).. chce sa to s nimi dohodnut nech to poslu kuryrom a nie normalnou postou... ta trva tak 10-14 dni...
Odpovědět
radkaja - dik, len sa bojim, ze mi nestihnu prist :( Liske a kolko to asi stoji tou Dhl?
Odpovědět
dakujem :)
Odpovědět
julin - no zalezi asi od predajca kolko ti zauctuje.... Ja som mala saty od asapa, a ten to posielal cez dhl automaticky... Myslim ze to stalo 90 dolarov...
Odpovědět
Profilova fotka
liske: Zimo taky posílá přes kurýra, přes TNT měsíc je málo, to bych neriskovala
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, dneska je můj šťastný den. Včera jsem přijela z dovolené a dnes od DHL přišli šatičky od Zima. Mám je v albíčku, tak mrkněte. Předem se omlouvám za nekvalitní fotečky. Hurááááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Opravdu krásné šatičky.Super husté volány na sukni .Nádherná precizní výšivka .Fakt krááááása.Budeš krásná nevěsta. Založíme fan klub Zima :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ve skutečnosti jsou opravdu hezčí a luxusnější. Můžu opravdu Zima doporučit. Jsem ráda, že jsem do toho šla. Půjčovné by mě stálo ještě jednou tolik.
Odpovědět
A jak ti šaty sedí ? Budou potřeba nějaké úpravy?
Odpovědět
Profilova fotka
žádné úpravy nepotřebují sedí mi naprosto dokonale. Volánků na sukni je mnoho více než co jsem zkoušela v salonku. Jediné co potřebují vyčistit a vyžehlit, ale jinak jsou fantastické.
Odpovědět
Tak to je super.
Odpovědět
zuzicek, šaty sú fakt prekrásne.. volániky proste zimo vie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt jsem na milión procent spokojená.
Odpovědět
zuzicek - opravdu krásné...ten zimo je fakt hrozně šikovnej...
Odpovědět
Profilova fotka
Stojí to opravdu za to si je u něj nechat ušít.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zuzí, jsme ráda, že všechno proběhlo v pořádku a že šatičky máš už doma!!!! Jsou krásné, tak ti přeju ať si v nich svůj den maximálně užiješ
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: opravdu jsou moc nádherné a nemůžu se jich nabažit. Jsou dokonalé. Ještě jednou ti moc děkuji za tvou pomoc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?