Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
a najhorsie na tom bude to, ze mam v poslednej dobe neskutocne stastie na vsetko... tak sa len modlim, aby mi saty boli dobre - aby neboli male alebo velke, aby neboli poskodene a aby zimo trafil farbu zo vzorkovnika co mi poslal a nie toho oficialneho co udava... :-( :-( :-( a tych ciernych myslienok by bolo viac, ale radsej nechcem hovorit nic...
Odpovědět
neboj, vsetko dobre dopadne! drzim palce :)
Odpovědět
michelito su krasne. skoda ze ich nezosnuroval. .tesime sa na tvoje fotky v nich!! nezabudni ich sem dat ;) mna caka este 2jo skusanie siat a potom dufam, ze uz si vyberiem tie, ktore chcem ;)
Odpovědět
Profilova fotka
radkaja: ja mam od Zima se zipem a musim rict, ze i kdyz jsem se, podle me peclive, merila, byly mi saty velke (lepsi nez male, ze :-D ) a musela jsem je nechat zuzit. A i kdyz vypadaly po uprave dobre, rekla bych, ze se snerovackou by sedly lip. Za me, pokud bych si jeste nekdy nechavala sit svatbeni saty :-D , musim rict, ze bych sla do snerovacky.
Odpovědět
Lena.k : to zužování šatů se dělalo dobře ,nebo s tím byly nějaké problémy,třeba se muselo zasahovat do i výšivky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem nemela typickou vysivku, takze to z tohoto pohledu to problem nebyl. Ale mela jsem to raseni, takze to bylo trosu komplikovanejsi. Nicmene zuzit to slo. Zuzeni, zkraceni spodnice, nasiti ocka na prichyceni vlecky me stalo 500Kc.
Odpovědět
Baby poradte ... ked som vyhrala dve aukcie u jedneho predajcu - ako mu pošlem peniažky ? viem , že cez paypal ale namiesto č.účtu sa dáva jeho mail ? ... alebo ako ? :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mám prosbu mám objednané šaty přes Arti ale bohužel mi ted neodpovídá nemohli byste mi dát někdo mailový kontakt na ASAP přímo. Ten co je na stránkách na ten mi nikdo neodpovídá. Čas docela běží a šaty pro družičku a svědkyni nikde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lena.k: jak si to resila se spodnici? nechalas tam ten tyl a vsechno od zima?
Odpovědět
Dalfy: ty šaty máš objednané jakože přes ebay obchod Asapy ,nebo přímo na jeho webových stránkách což je Landybridal ? Totiž na stánkách Landybridal mají občas dopoledne zapnutý "live chat" ,tak by ses mohla zeptat tam.
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy> a vis jiste ze to delala pres Asapa? podle me ma dodavatelu nekolik... Nicmene ja si saticky od asapa chvalim, zehleni sice dalo zabrat, ale jinak super, citila jsem se v nich skvele, tancilo se mi skvele... taky se musely zuzit na bocich (to byl ale zrejme muj problem, ze jsem napsala vetsi miry), za karton cigaret :-D to zvladla znama akorat se uvolnily perlicky v tom pasku, tak jsme je proste vyparaly a perlicky jsou jen na horni casti satu vsem se saticky moc libily, fakt jsem rada, ze jsem do toho sla
Odpovědět
Profilova fotka
objednávala mi to Arti, ale ted mi už přes týden neodpovídá na mail :-( tak jsem si myslela,že bych písla přímo na ně.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
asapbay_001@yahoo.com.tw
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem holky byla teď o víkendu zkoušet šaty a upřímně nevím, které si mám nechat ušít od Zima. Poraďte mi ;-)
Odpovědět
Zuzicek, foto c 41, alebo 1 a 3tie favoritky ty mas svadbu myslim az tak o rok nie? to mas este cas aj na novu kolekciu. pozerala som tu co bude oc maggie sottero a je nadherna.. vychadza niekedy v oktobri na tvojom mieste by som este pockala ;o)
Odpovědět
Pokud chceš šaty od zima nebo jiného číňanka,počítej s tím, že u šatů které mají volány z více vrstev tylu ,tak jich číňani udělají jen nejnutnější minimum ,takže šaty nebudou tak nadýchané.Asi "šetří "materiál.
Odpovědět
Profilova fotka
zítra mi přijdou šaty! Ale k našim. Objednala jsem je u Zima a ten šmudla mi ani nenapsal že to posílá!!! Platila jsem to 25.5. Jsem čekala že napíše o adresu a ten ťuňťa to poslal k našim. Protože to poslal na adresu kterou má kamarád (soused) na tom účtu z kterého mi tam posílal. A k našim jedu až v pondělí!!!! :-N Mi do té doby jebne! Zítra je mamina rozdělá a informuje mně!!! Jsem nervozní jak prvorodička!!!!!
Odpovědět
zizicek : z tych novych fotiek, co si tam vlozila sa mi na tebe najviac pacia 1 velke favoritky a potom tie uplne prve co si si skusala ;-) drzim palce
Odpovědět
Socina:tak to jsme taky zvědavé na tvoje šatičky.Dej potom co nejdříve fotečky. :-)
Odpovědět
zuzicek: ja mam u zima objednane stejne saty jako tve favoritky c.3, akorat si je nechavam sit bez vlecky. Maji byt usite do konce tohoto mesice, tak pocitam, ze v pulce cervence by mohli byt doma....uvidime :)
Odpovědět
prosím moc o pomoc, pomožte mi některá z Vás jak s PayPalem, založila jsem účet, ale nevím jak dál, prosím holky pomožte mi některá, moc děkuji
Odpovědět
mas to ip
Odpovědět
kvikinek, prosim ta, mozes to info ako s paypalom poslat aj mne? erulik@hotmail.com socina, som zvedava na satickyyyy
Odpovědět
Ahoj holky, hledám rady a zkušenosti nákupu šatů na ebay. Poradíte mi některá, který prodejce je slušný?Našla jsem si šaty u prodejce jinsenianhua58, neznáteho někdo? Dá se u něj nakupovat? Děkuji za rady a názory :-)
Odpovědět
Catry: Vypadá to ,že v současné době je na ebay námi nejprověřenější a nejsolidnější právě Zimolau o kterém jsou poslední přízpěvky této diskuze.Pokud se rozhodneš pro jiného prodejce,většinou to bude nám neznámý a neprověřený ,takže nákupem u něho budeš riskovat.
Odpovědět
Radkaja: Děkuju, mohla bys mi poslat nějaký odkaz na jeho nabídky? Nedaří se mi to najít...
Odpovědět
zimolau 318: http://shop.ebay.com/zimolau318/m.htm...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak šaty jsou doma, a prý jsou moc pěkný!! No uvidíme! :-D
Odpovědět
U zima mi žádné šaty nepadly do oka...šije i podle fotky? Máte s tím některá zkušenost?
Odpovědět
socina: Jak prý....??? To je někdo viděl dříve než nevěsta???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?