Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
pellullinka - mas krasne saty, vobec nevyzeraju lacno a asi boli aj pracne na sitie... takyto strih siat sa mi paci, akurat na to nemam postavu :) pozram ze svadba sa uz blizi, tak nech vsetko dopadne podla tvojich predstav a nech maju satky uspech :)
Odpovědět
tinulkab : dívala jsem do tvého alba na šaty ,které se ti líbí a myslím si ,že zimo by je všechny v pohodě zvládl ušít.Stačí si už jen jedny vybrat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
šaty už jsem zkusila, jsou fakt pěkný, jen jsem chtěla vrchní vrstvu šifon a on je tam asi saten. Neřešim. Musím je dát zkrátit a trochu zúžit. Asi jsem nějak podcenila svoji postavičku :-D Doporučení, kombinace dvou šatů Zimovi moc nejde. Takže pokud si objednáváte šaty tak raději podle jednoho vzoru. Jinak výšivka fakt pěkná, i v té zelená vypadá dobře. Zítra dodám fotky, ale jen na chvilku, ženich je nesmí vidět!!
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkab: tak mrkni ke mě do alba, já mám ty samé co pellu, jen nemám tak moc snížený pas ;-) a jsem moooc spokojená. dokonce v saloně kde mi je budou čistit si myslí, že stály 25 000 :-)
Odpovědět
glumbi...fakt vyzerajú luxusne...koľko stáli v realite? a socina, teším sa na obrázky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkab: nevím přesně, brala jsem víc šatů, ale asi 4000 ;-)
Odpovědět
tak to je aj tak super
Odpovědět
Profilova fotka
hodila jsem do alba pár fotek šatů
Odpovědět
Profilova fotka
Socina: Jsou naprosto dokonalé, opravdu se vyznamenal. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tinulka: moc děkuju za kompliment :-) Jsem z nich unešená a každý kdo je viděl, říká, že jsou vážně krásný. Těším se, až mě v nich uvidí ženich ;-) socina: šatičky vypadají pěkně, ale my tě v nich chceme vidět
Odpovědět
Profilova fotka
až budou akorát tak je obléknu, vyfotím a dodám. Musím je nechet zkrátit a zužit
Odpovědět
Socina: budeme se tesit.Vysivka na satech je moc pekna. Jak dlouho to trvalo nez ti prisly? Ja mam objednano od zima a uz by mely byt dosite, tak jsem zvedava, kdy se ke me dostanou :)
Odpovědět
Článek se načítá
socina... tak to se už taky těším :)
Odpovědět
Tak jsem dneska psala podruhe zimovi, jestli uz ma usite moje saty, tak mi slibil, ze zitra posle fotku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ani nevěděla že je posílá! jinak na cestě byly 3 dny. 3 týdny od zaplacení
Odpovědět
Doufam, ze v mem pripade to bude podobne rychle :-D ... uz se nemuzu dockat.. kdyz by zitra k te fotce pridal rovnou i cislo baliku, byla bych moc spokojena.
Odpovědět
Profilova fotka
kvikinek: mě poslal fotky a ani sem se neptala kdy je pošle, a když sem mu pak asi za 2 dny napsala, kdy bude šaty posílat tak mi taky poslal rovnou číslo balíku
Odpovědět
Dievcata tak je to tu uz mam satky doma,su pekne len neviem , :-S som na pochybach.Prosim povezdte mi svoje nazory. :-D Dkujeeeeeem
Odpovědět
Nádherně ušité šaty ,vypadají jako originál ,zimo je prostě nepřekonatelný :-) :-)
Odpovědět
michelito : krasne saty, kvalitna praca ... nemas sa coho bat. .. ono to zas inak bude vyzerat ked budu upravene vlasy a v nich nieco zamontovane (zavoj, kvet a podobne) ;-)
Odpovědět
michelito, su krasne a svedcia ti :-) len podla mna ich treba trosku v pase zuzit, pripadne viac stiahnut, inak na 1* :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michelito: satky su kraasne, vyzeraju kvalitne, len podla mna ich treba viac stiahnut a mozno sa ti uz neda viac stiahnut a tym padom ti podciarkuju prave to co zrejme nemaju :-( hlavne vzadu .. to je len moj uprimny nazor.. dufam, ze sa nehnevas :-)
Odpovědět
Šatky sú krásne :-) len mne sa zdá na fotografii č. 12, ako keby bola horná časť v oblasti pŕs v nepomere s časťou v oblasti bedier a bokov =-) Vidím, že sú stiahnuté vo vrchnej časti...Možno je to zlý záber, alebo Miška len zle stojí, ale pôsobí to na mňa, ako keby boli malé cez prsia... ani nie že malé, ale ako keby by mali byť tie "oblúčiky" na výstrihu väčšie... Je to len môj názor, i keď neviem, či som to dostatočne vysvetlila... Ale zas na druhej strane, sú to šaty na mieru...
Odpovědět
Profilova fotka
Michelito: přikláním se k ostatním opravdu je třeba trochu stáhnout a pak to bude bombastické ;-)
Odpovědět
Holky, tak uz mam fotku satu od zima a jsou naprosto uzasny...uz se tesim, az dorazi domu. :-)
Odpovědět
Samozrejme jsem je dala do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kvikinek musím povedať že sú krajšie ako originál, veľmi sa podarili, máš sa na čo tešiť :-)
Odpovědět
gabika: taky jsem toho nazoru...ty volany maji daleko lepsi nez u tech v salonu... uvidime, jak dopadne vysivani,detail na fotce neni videt, ale jsem predvedcena, ze to bude moc pekne.
Odpovědět
kvikinek.. tak tie volány sú fakt oveľa oveľa krajšie ako na origináloch x-)
Odpovědět
Taky se mi šaty od zima zdají lepší než originál :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?