Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nehádejte se ať si každá dovolí to na co má. Každá máme jiné přectavi atd. Dopřejte každý radost z potěšení. A hlavně toto téma jsem vůbec nepatří. Jsme tu od toho, abychom se poradily každá navzájem.
Odpovědět
milá ma23ta31, až do přípravy vlastní svatby jsem fakt nikdy neřešila z jakého materiálu jsou svatební šaty ušité. Vždy jsem se na kamarádky - nevěsty dívala jako na celek, tzn. zda jí šaty sluší, popř. jaký mají střih, jakou má nevěsta kytici, účes, ženicha :). Když jsem obcházela svatební salony v Praze, vůbec jsem neměla pocit, že cena (10-13 tis cha cha) odpovídá kvalitě... a to jsem těch salónů prošla fakt hodně. Svatbu mám letos v září a když už se mi nějaký model líbil a třeba bych i tu šílenou cenu skousla, seznam rezervací přišpendlený na šatech mě fakt odradil. Zvolila jsem jako 99% holek na tomto fóru čínu (a to u číňanů vůbec nenakupuji), šaty mě díky drobným reklamacím vyšly na 2000Kč. Vím, že ve svatební den budu pro svého snoubence ta nejkrásnější holka pod sluncem a je pro mě důležité. Vím, že svatební salóny se chtějí uživit, kdo taky ne. Svateb není tolik jako dřív, taky jsme holky šikovnější - sedneme k netu a jsme schopný se domluvit s druhým koncem světa .... no jo, takže tady se svým příspěvkem určitě nepochodíš.
Odpovědět
plamenka, prosim ta, ako prebiehali reklamacie a u koho si saty objednavala? dakujem moc za info. erika
Odpovědět
errilo: objednavala sem si saty od compass2009, saty dorazily za měsíc, byla jsem spokojená asi na 80%. Ještě před tím než sem ho na ebay ohodnotila, napsala sem mu s čím sem nespokojená, nafotila jsme mu nedostatky a napsala sem mu, že chci vratit 30GBP. Peníze mi obratem poslal, šaty jsem do číny zpět neposílala. Kdybych si měla nechávat šít šaty dnes, nechám si je ušít u zima, nejvíce holek tu z beremese má s ním dobrou zkušenost.
Odpovědět
Plamenka prosim ta, mam tomu rozumiet ze si si objednala staicky cez e-bay??? Tiez bojujem s touto myslienkou ale bojim ze sa mi dojde nieco uplne ine ako objjednam.... ZIM-a....som hladala na nete, ale neviem ci som nasla to, co ty myslis...vies nejaku konkretnu mailovu adresu? dakujem pekne!
Odpovědět
Ahojte, prosim Vas, kolko stoji dat si saty usit u Zima a ako dlho mu to trva? Mate niektora aj fotky uz jeho hotovych siat? Dakujem ;)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už je mám v Praze.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tamarecka: viz moje album...jsou tam i fotky hotových šatů. na požádání pošlu fotky šatů na mě, aby bylo vidět jak mi "nesedí" :-D je schopný ti je ušít za měsíc. moje trvaly dýl, brala jsem dohromady 8 šatiček :-D
Odpovědět
aniu: kontaktna adresa na zima: zimo318@hotmail.com Mozes ho podziadat aby saty, ktore chces, dal na ebay do svojej ponuky, on sa potom bude snazit viac a saty posle skor, a aj na maily bude odpovedat hned ten den. zelam vela stastia! yanicka: tesim sa s tebou!!!
Odpovědět
Profilova fotka
aniu: pripajam sa k louisiane, poziadaj ho, aby saty dal na e-bay, inak sa velmi neozyva... saty dostanem ja, tak o jeho snahe a sikovnosti sa vyjadrim potom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kacennnka: jsou z asi taftu a přes to šifon...a stály 119 US ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
aniu, tamareck: cau holky, urcite se oplati zacist se do diskuzi o nekolik stranek zpet, bude vam pak spoustu veci jasnych...hodne nas holek objednavalo saty v breznu a dubnu, takze diskuze je aktualni ;-)
Odpovědět
kacennka - mě teda stály 185 dolarů..
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka: i se spodnici nebo bez?
Odpovědět
bez.... to mě asi pěkně natáh neřád co... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak zas... ja jsem platila 165$.. az takovy rozdil to neni ;-)
Odpovědět
glumbička se mu asi nějak víc líbila hihi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo dámy, já jsem dostala slevu páč jsem brala 8 šatů dohromady za 855 US...takže asi proto ;-) nebo že by na dálku přes internetové vlny vycítil kouzlo mé osobnosti? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak svatební mě stály taky asi 160 US ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak moje šaty jsou na cestě x-) Mě stály 165 USD + 40 USD poštovné, tak doufám, že budou stát za to.. Už se nemůžu dočkat!! :-)
Odpovědět
glumbi: no právě... hihiiiii.... houby množstevní sleva :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojte, toho Zima mam zadat jeho meno do vyhladavaca na ebay, najde mi ho? vi ako sa k nemu dostanem? dakujem erika
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, stojim ve svych satech... a jsou NAPROSTO UZASNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
za jak dlouho se Zimo ozve s fotkou po zaplacení? a když mi psal že za šaty chce 160usd je to i s poštou? =-) Děkuji
Odpovědět
babuuuuuummmmm to je skvělýýýýýýý!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
babuum: gratuluju ;-) jaký jsou? jaja03: zkus pročíst diskuzi o pár stránek dozadu ;-)
Odpovědět
glumbi: šaty babuum jsou nádherný ... uvařily sme si kafčo a rozplýváme se nad nimi a nemužeme odtrhnout zrak :) .... zimo je fakt MACHR!!!! ... fotky nafoceny, jen vybrat tu nejhezčí jinak holkám co uvažují o pořízení si šatů z číny velmi doporučuji pročíst si diskuzi zhruba od února 2010 ... všechno co chcete vědět jsme rešily i my a odpovědi se dočtete :)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych vyhlásila Zima za machra roku a poslala mu medajli :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?