Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
karon, to je super že jsi spokojená! Těším se na fotečky ;-) jinak já ti poradit nemužu, sama nevim jakou spodnici budu potrebovat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
karon: tak sup sup do albumu!
Odpovědět
Profilova fotka
moc děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bain:děkuju, nevadi :-) babuum: zitra je tam soupnu, az me nekdo vyfoti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz se nemuzu dockat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj karon, těším se na fotečky a když koukám na šaty na figuríně tak mi přijdou střihově hodně podobné jako ty moje. máš také snížení pas? já si totiž myslím, že to také nejsou šaty které by měly mít velkou sukni. já mám spodnici 2 kruhovou, ale až teď sem přišla na to že si kruhy můžu roztáhnout, takže to musím zkusit ještě jednou. Jinak si myslím, že můžeš vzít šaty do salonu a spodničku si vyzkoušet, já to možná taky ještě udělám
Odpovědět
Profilova fotka
pellulinka: odkud si kupovala nakonec tu spodnici?
Odpovědět
Profilova fotka
babuum: nakonec jí mám od kamarádky co měla salon, mám obyč dvoukruhovou. měla sem pořád pocit že sukně je malá ale pak mi sem jedna holčina dala odkaz na své album kde má na sobě originály a ta sukně byla stejná
Odpovědět
Profilova fotka
juhuuuuuuu!!! prave mi napsal zimo, ze uz mi poslal saty!!!!!!!! i kdyz na fotky teda zapomnel... 8-( uz se tesim ;-) myslite, ze tnt dorucuje i o vikendu?
Odpovědět
fňuk... tak jen já ještě pořád nic :(
Odpovědět
yanicka, neboj, aj na teba dojde! budem drzat palce aby to bolo coskoro!!!
Odpovědět
děkujiiiii x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
yanicka: a aby bylo vsechno v poradku.. nemohla jsem v noci spat, mam pocit, ze neco neni v poradku... proc mi neposlal fotky??? ach jaj, at uz tady budou...
Odpovědět
Babuumko, tak dej vědít... já ho asi začnu bombardovat... vždyž jsem mu psala že 10.6. mám svatbu... :-N teda mám jí o měsíc dýl ;-) ale do toho mu nic není... :)
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka; taky jsem mu psala, ze mam svatbu driv... myslim, ze uz jses na rade, jenom mu napis, at ti posle fotky, at vis, co mas ocekavat a at se muzes vyspat ;-) saticky uz jsou v Praze, doufam, ze dorazi uz dnes... fotky dam hned, jenom cely vikend nebudu mit nikoho, kdo me obleknul... (teda krome zenicha, ale nechci, aby je videl.. :-D )
Odpovědět
nooo ty se máš.... určitě budou krásný ;-) zatím všechny vypadaly povedeně a holky byly spokojenééé x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale ja jsem ty saty tak namixovala a poskladala, nevim, jestli tomu vubec pochopil 8-)
Odpovědět
tak pokud se na nic neptal... snad všechno pochopil... x-)
Odpovědět
tak už jsou moje šatečky taky na cestě :-N :-N :-N :-N taky bez fotky... jsme napnutá jak kšandy :)
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka, tak moje snad budou taky hotovy! My jsme mu platili nejak spolu, 5 května.. ale já jsem mu platila ne celou častku, takže čekam na fotkya jdu otravovat mailem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka: parada, cekame spolu!!! :-)
Odpovědět
si wokoušuuu nehty i na nohou asi hih... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky jsem napnutá za vás a to čekání chápu!!!!!!a co karon a šatičky???
Odpovědět
Vyznáte se některá na e-bay tak, abyste mi tam vyhledala a případně objednala parfém? Já neumim moc anglicky.
Odpovědět
ahojte babenky, prosim vas, ktore ste si objednavali svadobne saty cez ebay? u akeho predajcu? poznate niekto tohto? http://stores.ebay.com/shanghai-201058 shanghai.201058 dakujem velmi pekne erika
Odpovědět
caute dievcata. viem, ze je to od temy ale nestretla ste sa niektora uz s takymto problemom? objednala som si cez ebay paletu 88 ocnych tienov .... a ked prisla vyzerala uzasne ale... pod dobrym ostrym svetlom som si vsimla, ze na niektorych tienoch je plesen - normalne zelena 3D plesen. pisala som sellerovi ale ziadna odozva..viem niekto si povie, ze ide len o 11€ ale predsa...
Odpovědět
zubrienka - ak sa to seller neozyva ries to cez ebay protection... Ti si to s nim potom vybavia...
Odpovědět
dakujem. dam mu este den cas aby sa ozval sam a ked tak kontaktujem ebay protection. aj ked dufam, ze sa to bude tiez stahovat na plesnive tiene... :-|
Odpovědět
zubrienkapolna ty si si davala sit saty u asapa? si spokojna? podla obrazku vyzeraju nadherne. dala si mu predlohu, ci si nasla priamo v jeho albume?
Odpovědět
juuj pardon poplietla som si meno, Liske... :-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?