Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
plamenka: na paypal účtu nemusíš mít žádné peníze, ale abys ho mohla propojit přes svou kreditku se svým účtem, tak ti odečtou 50kč, ty tam pak zadáš to 4místné číslo které budeš mít u té platební transakce. Ale neboj těch 50kč ti pak zase vrátí a tobě se peníze budou odečítat z tvého běžného účtu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ja len ze som nechcela moje saty ponukat, to len ze na bazari mam fotky... aby ste teda videli povodne a kopiu.. keby ste sa potrebovali rozhodovat :-)))
Odpovědět
Ahojky babenky, já si koupila ve výprodeji original šatky, ale abych jste nemuseli mít strach zda objednat či ne, tak na mých origoš šatičkách je vevnitř napsáno made in china :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoky, tak mě dneska psal Zimo, že s klidem stíhají dokončit šaty do 20.4 :-D už aby byly doma
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak to je super a jaký šaty sis vůbec nechala šít?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, myslite ze by zvladli ušít mi takovy šaty? http://cgi.ebay.com/New-Custom-made-R... Včera jsem podobný zkousela a strasne mi se libili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nevím co se děje - o víkendu mi psal Zimo, ze do 3 dnů šatky budou a včera jsem se připomínala a zatím neodpověděl. Tak nevím. Snad mi brzo pošle fotku hotových šatů :-N
Odpovědět
Ahojky máte někdo zkušenost s koupí šatů na ebay v aukci? :-) Prosím napište mi někdo odkaz na toho Zimo a asapa.Dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaja03: http://shop.ebay.com/asapbay/m.html?L...
Odpovědět
děkuji :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, on je Zimo neskutečnej, fotky mých šatů už poslal ;-) jsou v albu ještě čekám na zbytek, ale šatičky promě jsou :-D pellu: ty samý co ty, ale trochu jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no glumbi a pellulinka,ty jsou krasneeeeeeeeee... ja jsem taky rohodnuta pro objednavani, jenom si nejsem jista, ktere... :-( mrknete se na to please...premyslim, jestli by neslo skombinovat vrsek w1 s roble.. co rikate?
Odpovědět
Článek se načítá
babuum: ja myslim, ze by to mohlo ist skombinovat, tie vrsky su dost podobne. Len by to vyriesili trochu rozdielne. Mozno nech ti cinanko potvrdi, ze je to urcite mozne usit
Odpovědět
Profilova fotka
babuum: já taky myslím, že by to šlo...zkus to ;-)
Odpovědět
glumbi, tvoje saticky vysli na 1* :-) su krasne a mne sa zdaju uplne rovnake ako pellulinkine :-) pacia sa mi aj tie tvoje druhe biele na prezlecenie ;-) kludne ako svadobne by aj mohli byt. myslim ze sa opat cinankom zadarilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
claire767: jsou šité podle stejných, ale pellu má prodloužený pas, já nejsem tak hubená, takže mě začíná sukně víc nahoře ;-) jsem z nich nadšená
Odpovědět
glumbi: aha, az teraz som si to vsimla ;-) pekne su aj tie ruzove co tam mas :-) to je pre druzicku?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou pro svědkyni na normání nošení, pro družičky budou hotové do 20.4 ;-)
Odpovědět
tam vidim ze zimo je M A C H R, no ja jsem si tento tyden objednala saty od compass.2009, má feedback score is 100 to 499, 98.5% Positive feedback, tak jsem zvedava jak to dopadne ... bojim bojim
Odpovědět
Profilova fotka
palmenka: neboj, určitě se povedou ;-)
Odpovědět
no v to doufam, myslim si, ze nejsou moc slozite
Odpovědět
Profilova fotka
plamenka: jsou hezký...ty se jim povedou. budou ti posílat fotky před odesláním?
Odpovědět
no, psala jsem mu o tom, taky ze chci metr latky navic, at mi muze maminka usit bolerko, tak uvidim, porad mi jen pise at se nebojim, ze to bude dobry
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, to mě nenapadlo, taky bych ho chtěla, bojím se že mi večer bude zima,....
Odpovědět
no, to ja kvuli kostelu, jednak se holy zada neslusi a taky tam bude kosa :)
Odpovědět
jinak šaty máš opravdu nádherný, jde vidět, že je zimo šikula...no jo to já jsem určitě narazila na nejakého joudu :)
Odpovědět
Profilova fotka
plamenka: ale ne, určitě budou hezký. my to taky máme v kostele, ale snad zima nebude...
Odpovědět
uvidime, my mame celou msi a kostel mame pomerne velky, svatbu v zari, tak pro jistotu
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my beze mše...to by nám tam asi nevydrželi hosté
Odpovědět
kdy ti maji prijit saty? kolikatyho sis je objednavala??? .... nasi hoste maji smulu, u nas obrat se msi je 80% svatby, pak jen obed s rodici, sourozenci, svedky a hura si sebe uzivat :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?