Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
objednávala jsem je 10.3 a do 20. ještě dodělají šatky pro družičky a pošlou je, tak do 14 dnů by mohly bejt doma. jo vy nemáte žádnou oslavu? tak to pak jo, to si musíte obřad užít ;-)
Odpovědět
holky na kolik vyjdou šaty od toho Zimo a prosím máte na něj odkaz??? :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: šatičky jsou super, všimla jsem si že nemáš prodloužený pas, šatičky jsou bílé a přijde mi trošku jiný šněrování. Ale zimo je machr co??? já svoje šaty miluju!!!!už se těším až si je oblíknu a až mě ostatní uvidí. Doufám, že mi to bude slušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: to teda je...už se těším, až je budu mít doma :-) jaja: mě vyšly šaty pro 4 velký družičky, moje svatební, moje na převlečení, pro svědkyni na svatbu a pro svědkyni na normální nošení dohromady na cca 15 000 :-D kontakt ti dám do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tyo to je hustá cena co? super, teď lituju,že sem své svědkyni taky nenechala ušít, možná to ještě risknem, ale ona má dost velký prsa, tak se bojíme aby seděly
Odpovědět
Profilova fotka
tak se připojuji i moje šatečky jsou už hotové....budou ale k prodeji protože ze svatby zatím sešlo, tak kdyby měl někdo zájem dejte vědět.....jinak holky moc Vám to sluší, budete krásné nevěsty
Odpovědět
glumbi : satky na figurine vyzeraju super dufam, ze ti aj tak super bude sediet :))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem vybrala 4 šaty (mam v albu 1, 7, 9 a 10) a vůbec nemužu řict která je nejhezčí :-| takže koukám každy den, čas běží a já nemůžu rozhodnout :-. rada bych vedela ktery se nejvíc libi vam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bain: ahojky, všechno je to podobný styl, mě se ale nejvíc líbí 10.
Odpovědět
Bain - mně se nejvíc líbí 2,5,6 :) Ale jinak 10 jsou hezky.
Odpovědět
Bain - podle fotek máš štíhlou postavu, tak bych šla do 2. ale z tvého výběru asi 1 nebo 10 :)
Odpovědět
bain: u mna vyhral 10 -tka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kocky chcem sa opytat, ktora ma z vas saty od Zima? Objednali ste priamo z jeho stranky, alebo ste mu poslali fotku so saty, ktore by ste chceli?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj martinka, prave vcera som pisala zimovi a poslala fotky, ake saty chcem, lebo neboli v ponuke a odpisal, ze v poho :)
Odpovědět
Profilova fotka
pisala si mu, ze aj z akej latky ich chces?
Odpovědět
Profilova fotka
babuum a pisala si mu aj podrobne, co chces na tych satach?
Odpovědět
Profilova fotka
gaerys, vy mate saty z organzy nebo je tam satin?
Odpovědět
Profilova fotka
martinkaa: já mám šaty od zima a posílala jsem fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinkaa: budem mat kombinaciu z roznych modelov, tak som posielala fotky a vysvetlila, ako to ma byt...a budu zo satenu.
Odpovědět
Ja mam tiez od Zima a ked som ich objednala tak, som si nebola ista latkou, len som vedela, ze v ziadnom pripade nechcem nic leskle. Tak mi poradil trosku matnejsi saten a vysivany tyl. A este som poslala kopu fotiek, lebo saty boli zlozene asi z 10 inych a sam mi do tych fotiek kreslil a pytal sa co presne a ako chcem. No aby tu u boli, nemozem sa ich dockat :) Vcera pysal, ze ich odoslal a slubil poslat cislo, tak dufam, ze do takych dvoch tyzdnov su tu.
Odpovědět
Profilova fotka
baby, co ste si objednavali od zima, aku velku mate vlecku? lebo mi pisal, ze mi nemoze urobit take ako je na obrazku, iba ak by bola spojena z 2 casti... a to sa mi nepaci :(
Odpovědět
Profilova fotka
babuum: koukni do alba, já si myslím, že mám dost velikou vlečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellulinka: jj, na tvoje saty se divam furt, jsou krasne :) jenomze ja chci hladkou vlecku, takze by mela byt usita z jedneho kusu :(
Odpovědět
bain " to je organya take jemnunka latka priesvitna na vrchu mzslim,ye to je organya, urcite nieju cisto satenove. Mne sa praveye pacia s organyou viac. ;-)
Odpovědět
přidávám se k vám už mám šatičky a naprostá spokojenost :-D
Odpovědět
misheel1: pozrela som si tvoje satky, su UZASNE! :-) :-) a krasne ti sedia :-N :-) mozes byt fakt na 200% spokojna :-)
Odpovědět
clarie-děkuju si hodná musim uznat že opradu sedí a cítím se v nich užasně. :-)
Odpovědět
misheel1: nemas zac ;-) su naozaj krasne :-) velmi sa mi paci to prekrizenie latky na prsiach a potom od pasa sikmo dolu, krasne to splyva a s tou ozdobou celkovo posobia velmi jemnucko ;-) to mas sampagne farbu, ci? ;-) jedna nevesta dala teraz fotky na beremku a mne sa zdaju dost podobne, krasne, fakt :-) inak celkovo ti sadli podla mna, aj rozmerovo, robia peknu postavu :-)
Odpovědět
no barvička je to ivory taková jemná smetanová.ještě jednou děkuju hezky se to čte ;-)
Odpovědět
misheel1 : uaaau vyzeraju super a este krajsie ako bile seknu ti :) bain: sorry za tie vymenene y a z mala som prepnutu klavesnicu ani som si to nevsimla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?