Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
holky nic si z toho nedelejte..docela jme to zachranily...az to opravime ubde to okej
Odpovědět
alka: tak to hod do alba na tobe, sim sim
Odpovědět
alko-tolik sem ti přála aby se šatičky povedly a hlavně aby se ti líbili,po tom všem martýriu co s nimi bylo :-( ale jak píšeš snad to nějak zachráníš ;-) ale je fakt že mě by asi kleplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no holky neim jestli to je tou lahví a nebo sikovnosti kamosky..ale nafotily jsme docela siiikovny fotky-jako naaranzovany, a ty saty vapadaj skoro až skvele!! divny:)) fotky dám, hned jak pritel doji veceri:-) je nejak moc blizko..ale jinak se vam to asi bude libit ptz na tech fotkach je to super a potrebuje to jen par uprav..i kdyz jsou jiny nez mely byt..zacinaji se mi cim dal vic libit:-.)super--ted bych se v nich mozna i vdala:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alko, vidíš, já ti to říkala že na tobě správně zašněrovaný to bude vypadat zase o něco líp a ten korzet je fakt krásně zdobenej. Moc se těši na fotky na tobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no korzet je fakt uzasnej.. ale ta sukne to je fakt pruser.. fotky tam jsou.. jen rikam ze to jsou ty nej z nej..nafotily jsme jich snad 50...takze to takova slava zase neni.. no musi se stim jeste neco udelat... a hlavne ta spodnice.. pozitivum je ze jsou hrozne lehky
Odpovědět
alka: a myslis ze to se spodnici nebude lepsi?
Odpovědět
Alkapinka: Ved su supeeerrr, vyzeras v nich bozsky :-D Ja to vedela, ze to bol len prvotny sok. Mozes byt spokojna. Kde si prosim Ta zohnala ten anglicky zavoj.... ja hladam vkuse taky a neviem zohnat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim, mozna tvarem ale ta sukne je na blizko takova opravdu divna..musim tam udelat víc tu slehajdu a jeste vic nazdobit sukni..nehlede na to ze musim nejak vymyslet korzet..je mi kratky.. bolerko mit nemuzu a bez nej to vypada priserne...jakobych mela prsa nekdeu pupiku..tak stim se fakt neco musi udelat...
Odpovědět
alka, ja se picnu! :-D ved tie saty mas super!!!! to si asi bola z toho soku ze ich mas konecne doma taka mimo, lebo inak nechapem 8-) aj ta farba je super neviem ci si chcela iny odtien ale tento ti sekne podla mna. a co je kratke na tom korzete??? ja nic take nevidim podla mna to mas dobre. no teda, toto bol dnes nervak :-D si idem aj ja dat to vino na ukludnenie tusim :-D :-N :-D
Odpovědět
alka: u pupiku :-D no tak to jsem si nevsimla :-D
Odpovědět
hele a tys chtela tu sukni z jakeho materialu? a mas tam ty swarovski kaminky?
Odpovědět
Článek se načítá
Na fotkach to vobec nevidno. Alkapinka, musis zvazit ci Ti saty naozaj chces....Ty budes nevesta a Ty sa musis citit ako kralovna vecera,ked sa sama tak citit nebudes, nikto Ti to potom ani neuveri.
Odpovědět
Profilova fotka
to dela to bolerko..a jak rikam..to dela to ze to jsou nejlepsi fotky z nejlepsich a ze mam na sobe nastreleny to bolerko..jinak zase neprechvalte..zase na zivo to neni takova slava.. ale uz to neni ani takova hruza.. no uprimne ten prvotni sok.. jsem se malem slozila... jj barva byla zamer a s delkou to bylo snad jediny co se trefily:-D:-D jinak ty prsa jsou opravdu spatny..to nejak nesedi.. na fotkach okej ale v realu i kamoska rekla ze to je hodne spatny...:-/
Odpovědět
alka: a spravi to krejcova treba?
Odpovědět
Profilova fotka
swarovski tam neni(to je divny:-D) a mel to byt tyl, ale mela byt zeslehackovatela jak sukne tak ten tyl.. no a sukne je hladkej saten a na tom sem tam je chycena organza... beatric no vdavat s ev nich budu.. na jiny ted uz stejne nemam:-D ale jo, citim se v nich uz lip:-) a az je doopravim tak budou nejlepsi:-D ale na upravy si urcuju tak 2mesice:-D:-D
Odpovědět
a jaktoze to tak udelali? sais za to priplacelan e?
Odpovědět
Profilova fotka
jj priplatila.. no nevim.. ale tak stim uz nic neudelam..spis z nich ted musim dostat tu zaplacenou spodnici..
Odpovědět
alka: to je ale neskutecny...ja nechapu jak muzou neposlat saty, pak je poslat jinam, pouzit jiny material, nepouzit to co meli, neposlat spodnici...to by si snad nikdo ani nedovolil
Odpovědět
Profilova fotka
no tak vidis ze oni si to dovolily:-( fakt blbý:-/ nj ja stim nic neudelam
Odpovědět
Mitote: myslim, ze to nie je az take prekvapenie, ze si to dovolili vsetke vieme, ze neobjednavame od diora :-)
Odpovědět
no ale i tak...pochopim jednu dve veci ale tohle je uz trochu dost pres caru ne?
Odpovědět
Na jednej strane ano, mas pravdu. Na druhej, cez internet je to vzdy trochu risk. Mne mnohe baby uz povedali, ze to obdivuju, ze sa nebojim, ze co mi dojde.
Odpovědět
Profilova fotka
beatrice: já se bojím a dost, ale stejně sem to riskla
Odpovědět
no ja bych se ted bala po alkapince, vlastn epo ni bych si nic ani uz nebojednala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alko, tak na tobě vypadají luxusně :-) Ta vlečka je perfektní a vypadá to úplně jinak než položený. Fakt myslím že jsou pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já mám jiného číňana tak budu jen doufat.
Odpovědět
Pellullinka, i ja sa bojim a trochu si aj robim srandu, lebo ja mam dost jemnu latku na nich, tak som zvedava, co za zaclonu mi poslu, :-S ja som objednala cez dhgate.com a ten moj sikmacik mi uz lezie na nervy, lebo ma taha za nos.
Odpovědět
Alkapinka,tak dlho sledujem,kedy ti saticky pridu a nakoniec nie su podla tvojich predstav :-( Je to risk,skoda... Nevyzeraju na tebe az tak hrozne,aj ked ta sukna fakt nic moc,ta organza posobi tak lacne :-S Tie z pozicovne ti sekli viacej ;-) Ja som si nakoniec nechala usit satky v CR,chodim tam na skusky,ale tiez mi urobili na satkach to,co som varovala,ze tak nechcem...takze komunikacia je asi problem aj medzi CR a SR :-D ale snad to opravia a bude to ok... Drzim palce,nech sa s tym da nieco robit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: Me se mocl ibi ta barva opravdu moc pekna,ale ani saty nejsou osklivy.Me se libi jen bych dole nechala zkratit ten saten jinak mooooc pekny a opravdu ti slusi ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?