Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja som si do nejho vybrala par siat, ale objednavat ich budem asi az neskor, nakolko svadba bude az o rok
Odpovědět
Profilova fotka
reklamka, ci mam skor objednat?
Odpovědět
mozes objednat aj skor, pre istotu. ale zase ako to ty chces. aby si si potom este 50x nerozmyslela, ze chces ine. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no ved toto, ze mne sa pacia viacero siat, najhorsie je si vybrat, ze ktore su tie prave :-)
Odpovědět
to je najhorsie. poznam. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevěsty tak co ta alka??;))už se nemůžu dočkat...to je jak z filmu tohle;))
Odpovědět
Profilova fotka
ta to hej a nervy v kibli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja? nic..saty jeste porad nemam ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
podelana posta.. asi uz to nevydrzim a po 13 jim zavolam jeslti mi tam nelezi balik... zis..to taky nemohla poslat expres:-/
Odpovědět
ahoj alko :-) ja uz sem normalne nahlizim asi tak treti den prubezne furt!, kdy konecne se tu objevi cela vyradostnena zprava, ze je mas doma a hlavne tvoje fotka v nich!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ali veru mohla to poslat prvou triedou za to sa plati minimum a mala by si vacsiu istotu ze ti pridu co najskorej. No ale pozri pavlinka tiez cakala dlho a podarili sa im jej saticky, tak ty cakas este dlhsie tvoje budu urcite ako z luxusneho salonu
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo teda...měla ti to poslat aby jsi je měla druhý den ráno, česká pošta, to je totiž instituce na po.....;)a slečna je zdaleka?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja_fi no to si pis ze budu vyradostnená:-)) ale jaski jeste nemuzu :-N miska:-D to je hezký:-) nn to jim netrvalo sití, proste se jim tam valely a byly laksni napsat ze jim chybi miry na bolerko.. a ted to pro zmenu poslaly jinam..takze saty jsou od pátku v cr... nj jenze ona mi je poslalaaz v utery ráno.. no a postou..tak je to zas na potento... vubec netusim odkud slecna je, kdybych to vedela tak bych si pro ne doejla autem:-))
Odpovědět
Profilova fotka
moje saty su este v predstavach :-)
Odpovědět
alka: ja docela casto posilam i prijimam, ale balicky mivam do druhyho dne ve vetsine pripadu, i kdyz jen jako obyc balik, maximalne do tretiho dne.. takze ja myslim, ze dneska to tam bude!
Odpovědět
Profilova fotka
musííííííííííí!!:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
no tak hlavně aby dorazili do víkendu, aby jsi si je mohla užít......;))
Odpovědět
jestli je poslala v úterý, to už dnes dorazí :-) a číslo balíku ti nedala? že bys mrkla na web ČP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne nedala mi cislo baliku.. ale mam cerstve info.. ted jsem dohovorila s postou.. zadny balik tam nemam.. hm skvelý! ]-(
Odpovědět
tak zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak to uz jsem si rikala tolikrat.. ted neverim ze mi to poslala.. preci neni mozny aby to postou slo 3-4dny...
Odpovědět
ale je, mě šel balík i deset dní.. a věř, může se to stát, posílám týdně tak kolem padesáti zásilek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja prave taky..:-(:-( no ale stejne to je fakt hnus uz mam tyden v cr saty a porad je nemam.. ja se jich snad nikdy nedockam
Odpovědět
ale dočkáš :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlásím, že mi zimo napsal, že vstupují do závěrečných prací a šaty budou dokončené o víkendu a pak pošle obrázky tak sem zvědavá...
Odpovědět
pellullinka: no vidíš, super! jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý, tak se mi to už taky komplikuje. Před dvěma měsícema jsem si nechala šít bolerko u jinejch Číňanů. A Prej mělo bejt u mě za měsíc. V pondělí to byly 2 měsíce, pusinky mi napsali že to právě dodělali a že to pošlou, jenže že Shangai hostí Expo 2010 a že jim fungujou jenom 2 pošty, takže letecky to u mě bude za dýl než měsíc, takže mi to pošlou EMS, ale za příplatek v přepočtu 700Kč - za bolerko jsem dala 500. Což za 1200 se'zenu tady značkový. Takže jsem jiman napsala že jim odmítám platit víc jak jednou tolik a ať to urychleně pošlou. A přišla mi odpověď že to pošlou nejdříc ta tejden" Takže jak to tak vypadá, jse bez bolerka což je dost průšvih protože ty šaty musim mít s bolerkem - mám jizvičky po akne na zadech a ramenou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: kdy si u zima šaty platila? dodržuje termín? já jsem u něho platila šaty 1. března, takže by se taky měly pomalu došívat ..
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa.anna: to je nějaky divny... me poslali šaty ze Shangaje v sobotu. Sice tam do ted nekde lezely, ale vcera vecer prosly pres cinskou celnici a jsou na ceste ke mne. Navic mi muj cinan psal, ze cesta potrva tak 5dni. Nemam to pres EMS, ale yanwen- tak jim zkus napsat, at ti bolerko pres ne taky poslou ;-)
Odpovědět
alyssa.anna: hajzlové žlutí! na to ani nejde nic jiného říct!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?