Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
I ja som zvedava...ocakavam taku zaclonku, z ktorej sa zasmejem,...ale dufam, ze to bude podla hesla: horsie cakam, lepsie pride :D
Odpovědět
Tohle bude asi trochu mimo mísu, ale v úterý 16.3.2010 jsem psala ASAPovi, jestli by mi neposlali víc látky, ze které byly šité moje šaty (nechala jsem si u něj šít svatební šatky v listopadu, v prosinci jsem je dostala a teď uvažuju, že si nechám možná ušít bolerko, ale tady v ČR asi u švadleny). Odpověď přišla rychle, zaplatila jsem peníze a balík je už na cestě (sleduju to přes EMS), takže komunikace i rychlost dobrá. Vím, že se to s šaty nedá srovnávat, ale je to ukázka toho, že komunikace funguje....
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem svoje platila 22.února. Před 14dny slíbil, že mi je tento tyden pošle. Když jsem se ptala v pátek, kdy konkrétně, tak už neodepisuje ]-(
Odpovědět
Ahojky, rovnou se přiznám, že se mi nechce pročítat všechny příspěvky v tomto tématu, protože je jich fakt moc. Takže vás chci rovnou poprosit o odkaz na stránky toho Asapa, protože jsem je na ebay nenašla. Taky jsem se chtěla zeptat jestli tam má nějakou galerii ze které se dá vybírat, nebo jestli musíte mít vlastní návrh (fotku) a tu mu poslat. Nebo jak se pak postupuje při objednávání šatů? V jaké cenové relaci šaty šije?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky aknelko tak pokud si pamatuju tak ma stranky 3W.landybridal.com má tam tak 500satu..mozná víc:-) to budes koukat, a usije ti to co tam má i to co si "prineses" na fotce..takze muzes mit jakkykoli saty..Jen bych ti zvolila spis zpusob jaky tu objevily holky.. vybrat si saty a rict mu aby je dal na ebay.. jelikoz z ebay mas jistoty a hlavne holcinam to posila podle toho co rika.. na ty ostati docela peče...
Odpovědět
alkapinka: díky, ještě nevím, jestli to risknu, jsem docela nervák a ráda si všechno dopředu pořádně osahám, ale chci se tam podívat, svatba je docela nákladná záležitost, tak si říkám proč neušetřit aspoň na šatech, když to jde :-)
Odpovědět
aknelka: já osobně bych do toho už nešla, mám nervy na pochodu a to ještě ani nevím, v jakým stavu ty šaty příjdou, pokud vůbec :-(
Odpovědět
dnes mi napsali ze 20. odesilaj....ja snad budu mit svy saty na svatbu vcas... =-)
Odpovědět
pavlinkaaaaaaa: koukám, termín 3. dubna.. jestli máš šaty od ASAPA, docela bych se bála, na tvým místě... :-S
Odpovědět
kdyz neprijdou mám vybrané jine v salonu ;-) se mnou komunikujou tak jak slibili sem snima ob den v kontaktu přes skype si telefonujeme, takze ja jim verim, pani je velmi ochotna, staci umet jen anglicky, a vyridit si vse sama ne pres prostrednika...
Odpovědět
Profilova fotka
aknelka: já potom co četla jak se nedodržují u asapa termíny bych do šatů od něj nešla. zkus někoho jiného kdyžtak
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinkaaa: taky si myslím, že s prostředníkem je to horší
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
me to vyrizuje arti protoze nemam cas a hlavne jsem myslela ze se to da objednat jen pres ni,ale musim rict ze ja jsem zatim spokojena je fakt ze ja mam jeste cas,ale kdykoliv ji napisu tak se mi hned ozve s odpovedi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky prostě hlavní je aby nám všem šatičky dorazily a abychom byly spokojené...já teď napjatě čekám na konec příštího týdne, jestli přijdou fotky od Zima a uvidíme. mám docela strach jak to bude vypadat.
Odpovědět
pellullinka : urcite budou hezci nez ma tady u nas baba v česlavě, za to bych snad dala i ruku do ohně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
me by saty mely dorazit nejpozdeji koncem tohoto mesice tak jsem zvedava ted jsem psala arti jestli uz jsou hotove a jeste cekam az ji odpovedi......tak jsem sama zvedava,hlavne jestli budou vypadat tak jak jsem si navrhla a jak vypadaly na obrazku jestli ne tak se asi odstrelim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinkaa: mě se v česlavě šaty docela líbily a hlavně ona byla ochotná. V Narcisu sem vešla do dveří paní mi řekla, že na mě nic nemají, vyzkoušela mi dvoje šaty, řekla že jsou velký a šla jsem... Mám strach z toho střihu, ale neočekávám, že budou jako na obrázku :-)
Odpovědět
Cena tych nasich siat je super, ale to cakanieeeeeeeeeeeeeeeee....na toto ja nemam trpezlivost :) Ja uz sa v nich chcem doma okukovat ...
Odpovědět
Profilova fotka
beatrice: to jo, každé má něco a já si raději počkám. Ale pokud opravdu zimo pošle fotky příští týden na konci, tak sem to čekání neměla tak dlouhý.
Odpovědět
pellullinka: tak na me pani v ceslave navikla nekolik prisernych satu přírodně zažloutlé několikrát přešívané :-S no fuj a jeste na jednech byla zazrana spina.... kdyz mi neprijdou saty od aspa budu mit saty z XL salonu od intersparu
Odpovědět
Pavlinka, no fakt, niektore saty su fakt hrozne. Najhorsie je, ked ma clovek atypicku postavu. Teda ja mam prsia na 38 a boky na 40. Predavacky mi hovorili, ze baby s tym maju problem, ze vela ich nevojde do tych spagetovych typov...sa cuduju, ved sme zeny a nie pubertacky.
Odpovědět
Profilova fotka
beatrice: no vidíš a mě byly všechny šaty velký, jen protože sem malá a dobná a oni na salony u nás neberou velikost 34 pavlinkaaa: tak já sem si šaty vybírala sama co si zkusím, paní mi je jen nosila a byla sem spokojená, šaty byly čistý a v pořádku. Já obešla jen 3salony a stačilo mi to. Nejsem na zkoušení, nebaví mě to
Odpovědět
Pellulinka...ja tiez mala Tvoju velkost, potom som zacala byvat s priatelom, dostudovala som, menej pohybu, sedave zamestnanie a uz mi to dvihlo vahu. A teraz chudnem :)
Odpovědět
tak ja vam poviem, ze sa zaradujem medzi nespokojne zakaznicky cinskych majstrov...! ]-( mne asap napisal, ze sa velmi ospravedlnuje, ale ze sa saty trosku oneskoria, a namiesto 31.3. mi vraj pridu 2.4., co je velka noc, takze tudlajs... :-( , budem ich mat az po velkej noci... a to som taka nedockava...! 8-( objednavala som to cez ebay, tak uvidi moj zlaty ten feedback... za vas vsetky... :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
no psala jsem ze tak pristi tyden... jelikoz je sice odeslaly..ale nekomu jinymu.. no a v utery tepvr odesli z ciny..a od ty doby tam jiny zaznam neni
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Tak mě máma včera zašněrovaa do šatů a pořádně jsme je prohlížely. Suknička má celkem 9 vrstev. Nejvrchnější 2 jsou jakž takž (jsou lemované za horka), ale ty další vrstvy, které nejsou nijak zaobroubené jsou neskutečně křivě nastřihané. Normálně jsou tam místy i 6cm "zuby" - docela se s tim nepáraly. A navíc mi jsou vzadu na dýlku super, ale vpřed je mám o 10cm delší (s botama), takže je bude muset švadlena zkracovat, tak aspoň snad srovná ty zubance. A pro zájemce o fotky - Chodí mi sem valná většina hostů (i ženich) na "čumendu" do alba tak by mě v nich viděli kdybych sem dala foto, ale jestli někdo o koupi těchto šatů uvažujete a chcete vědět jak vypadají "naživo" tak písněte do IP a můžeme se domluvit na pár fotkách na mail :-)
Odpovědět
Alyssa.anna..ale saty na modelke vyzeraju uchvatne...vyzeraju tak aj naozaj... :-) Super, aspon niekto sa uz vytesuje...ostatne tisko zavidime :) ale uprimne :)
Odpovědět
mam blvej dotaz..neposlal byste mi nekdo treba do IP link na ten ASAP o kterem tu mluvite? jsem tehce mimo-))
Odpovědět
Nedá mi to a musím Vám všem říct,že Vás obdivuji,že dáváte peníze do tak pochybného podniku.Několik šatů jsem viděla a musím říct,že docela hrůza.Je fakt,že pokud nevidíš jak vypadá originál a nepracuješ ve svatebním salonu,tak nevíš jak mají šaty správně vypadat a sedět,ale raději si připlatím a půjčím si šaty za které se nemusím stydět.V dnešní době se už dají za slušný peníze půjčit krásné značkové šaty.Nevěřte tomu,že ty vaše prodáte.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?