Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
vip urcite ti je usije.. jelikoz me je sil taky podle obrazku(nemam z jeho nabidky)
Odpovědět
Profilova fotka
ono asi opravdu když je to přes ebay tak se víc snaží, protože tam mu můžeš zhoršit reputaci, zatímco když mu rovnou napíšeš tak mu nemůžeš nic..
Odpovědět
Alkapinka:Dekuju za daru napisu mu a uvydime co kdy se ozve,ja chci neco jednoducheho co mam v albu,to sice ma ale vse kopie pronovias a podobne a ja to moc nemusim :-)
Odpovědět
No ako tak pozeram baby, tak Asapbay, si teda dava na cas s posielanim siat. Ja som objednal cez dhgate.com, po 15 dnoch mi napisal, ze mi saty posiela, teraz som zvedava, kedy mi zavolaju z colnice. Dufam, ze budu pekne, lebo ma rajbne :D
Odpovědět
v.i.p. - skus mu navrhnut nech ti ich da tie saty na ebay a ze si ich kupis odtial,... ja som kupovala od asap-u cez ebay a termin nakoniec dodrzal, este to bolo o tyzden skor ako slubil povodne... a velmi sa snazil, takze je vazne lepsie to kupovat cez ebay.... :D
Odpovědět
beatrice - potom daj urcite vediet ked pridu!!! kamoska si tiez teraz objednala cez dhgate a je zvedava co pride...mne sa pacia najviac saty z prahy ale su strasne drahe na pozicanie a zvazujem ze si ich pojdem skusit a ked sadnu, necham si ich usit u nasich cinskych priatelov :-))) uff...je to teda rozhodnutie...
Odpovědět
Liske:To je dobry napad dekuju ;-) pokusim se a uvydime co se s tim da dela ;-)
Odpovědět
Balli - jasne, ze dam vediet. Ja sa na ne uz tesim, len nasi si robia srandicky, ze dojde cinska zaclona smradlava. Ved vies ako smrdi v cinskych obchodoch... tak si utahuju. No stali ma 100 EUR, tak to azda stoji za ten risk. :)
Odpovědět
mne prisli saty do mesiaca bey troch dni. :)
Odpovědět
baby jak ste sa ty bavili,ze saty sedia nesedia, ci s ciny ci nie. Ja som sa tuzila vyhnut behaniu po svadobnych salnoch a tak som saty objednala a som prestastna,ze to mam z krku :) ale moje kasmoska sa zas vyziva v tom,ze beha po salonoch a nuti "predavacky" aby ju navliekli do vsetkeho co tam maju :)) Sranda je v tom,ze sme obidvbe stastne:) a na com inom zalzi??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kolik dní mám na zanechání fedbacku na ebayod data koupě? nějak se to tam nikde nemužu přesně dočíst 8-(
Odpovědět
great.girl - popravde si nemyslim, ze je to nejak obmedzene... :) Mozno tka pol roka, ked sa zmazavaju uz stare drazby... Ale dovtedy to budes mat stale v kolonke vyhranycha mozes tym padom dat feedback...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
liske: no mě se právě zdá, že je na to jen měsíc... ale nejsem si 100% jistá, zatím mi vše přišlo v pořádku a včas.
Odpovědět
great - po mesiaci sa ti to strati z tej oblasti kde ti to pise ze mas nechat feedback, ale stale je to v kolonke vyhrate :) Ja som teraz davala feedback po mesiaci a pol.... Takze stale to tam je, ale treba to viac hladat :D
Odpovědět
Profilova fotka
liske: aha dik, ted se na to divam a mas pravdu ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak já nemám ani balík, ani jeho číslo,ani šaty.. :-( Holky, které jste si ještě u ASAPA šaty neobjednaly, ani to nedělejte, za ty nervy to prostě NESTOJÍ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
misicka1985: ja myslela, že ti je poslali v patek tak jak alkapince :-S
Odpovědět
ano,to mi tvrdila arti, ale do dneška nemám ani číslo balíku, ani nic. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nechci rypat, ale neni to spis Arti nez asapem? kdyz ostatnim saty chodi... Ikdyz ja taky marne cekam a kazde dva dny vypisuju cinankovi, kdy je teda uz posle :-|
Odpovědět
já už fakt nevím. příjdou si jako blbec, prostě jsem vyhodila 7 tisíc, čekám přes čtvrt roku na šaty a nemám ani jedno :-(
Odpovědět
a ty čekáš jak dlouho?
Odpovědět
mne prišli šaty už pred 3mesiacmi. Som maximálne spokojná aj keď ešte nevyzerajú najlepšie keďže nie sú vyžehlené a pod. Fotky nie sú moc kvalitné a šaty nemám zašnurované takže to nevyzerá tak ako by malo, ale sadli ako kuliate.
Odpovědět
bobula: a jak dlouho jsi na ně čekala? já je platila už 14.12.2009 a dodneška nemám NIC :-(
Odpovědět
ja som ich objednávala 24.11.2009 a 13.12.2009 prišli
Odpovědět
objenávala som ich cez ebay. vlastne objenávala mi ich moja sestra ona žije v Anglicku a ja by som sa s nimi veľmi nedohovorila lebo anglicky moc neviem. a tiež som si ich dala poslať na sestrinu adresu do Anglicka pretože tam bolo poštovné zdarma
Odpovědět
tak to máš dobrý, docela rychlovka :-)
Odpovědět
tak neviem či aj to ovplyvnilo dobu dodania
Odpovědět
ale neboj aj ty sa dočkáš
Odpovědět
Takze ja som dnes skoro odpadla, system v dhgate.com mi vypisuje , ze us poslane aj akou firmou, tak som pisala svojmu predajcovi, ze hele vole kde sou, chodim do schranky ako trdielko pozerat a stale nic. Tak moj zlaty predajca mi odpisal, ze to je jeho vina, ale ze este neposlal a ze ich este dosivaju. Krpan jeden :) a ja kazdy den do schranky chodim, ci nemam listok z colnice. :-|
Odpovědět
koukám, dneska samé dobré zprávy... :-S beatrice: jsem na ty tvoje šatičky moc zvědavá, ten korzet je nádherný :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?