Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
scvrcek: jj ja to mam taky uplně u sebe ;-)
Odpovědět
holky tady je vzorníček ivory od asapbay http://www.asapbay.com/hs/DSC03980.jpg
Odpovědět
ahojte, nedali by ste mi kontakt na toho zimolau? Stale mi hlasi, ze jeho adresa je chybna...
Odpovědět
Profilova fotka
http://stores.ebay.com/ENJOY-DRESS-SP...
Odpovědět
Profilova fotka
spanielka21: včera jsem mu psala a taky se mi e-mail vrátil, dneska už se mi podařilo ho kontaktovat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsem uplně nezkušená co se týče asapbay :-) Nevíte jestli jde, když bych si vybrala šaty, udělat na nich úpravu, třeba přidat ramínka, jiná barva atd...
Odpovědět
Profilova fotka
socina: určitě to jde :-)
Odpovědět
socina: jj jde to i mě dělal upravy
Odpovědět
Profilova fotka
tak super, líbí se mi tam korzetové šaty ale moje poprsí v klasickém korzetu nevypadá příliš dobře
Odpovědět
pavlinkaaaaaaa co se stalo v tom salonu Marry? Proč od nich nakonec ty šaty nemáš? Nějak jsem se to nikde nemohla dočíst a mám v plánu si tam šaty také objednat. díky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
leneka: a víš, že většina těch prodejkyň na mimibazaru odbjednávají šaty z číny? psalla jsem jedné paní a ta mi napsala že je nešije sama ale zadává dodavatelům a když sem se zeptala jestli do číny, napsala že ano
Odpovědět
Tak moje plesovky od Asapa se ztratily kdesi v Německu :-( , takže Asap psal, jestli chci ušít nové nebo vrátit penízky. Vzhledem k tomu, že plesová sezóna je skoro u konce a příští rok budu mít třeba zase úpně jiný vkus, tak jsem vzala zpět penízky. Tak snad dorazí aspoň ty ]-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
holky holky, hodnte mi odkaz na Asapa a na nekoho kdo ui anglicky :-D potrebuju jen aby mi to prozatim nacenil - saty na prevleceni plus pro druzicky a pak uvidim.
Odpovědět
Profilova fotka
vážně chceš Asapa?? ;-) viz Alkapinka a tady ty ztracené šaty od konvalininky...
Odpovědět
ztracene? ups? ale ostatni maji dobre reference ne? tak kdo je stejne dobry?
Odpovědět
Profilova fotka
zimolau318 http://shop.ebay.com/zimolau318/m.htm... dověděla jsem se o něm tady na beremese, šil teda jen pro jednu holčinu a teď ty moje, ale maximální spokojenost :-) rychlý, levný, kvalitní, na maily odpovídá hned - že holky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucique: a komu ještě šil? že bychom shledli fotky :-)
Odpovědět
lucique: ale ja vubec neumim anglicky
Odpovědět
Profilova fotka
to už se mi nepovedlo najít :-( pročítala jsem tuhle diskusi hoodně dozadu a hodně ho tu někdo chválil, tak jsem to riskla :-) mitote: a nemůže ti pomoct třeba někdo doma? gramatiku neřeš, stačí poskládat slovíčka ze slovníku ;-) on ten číňan taky píše jednoduše
Odpovědět
no obavam se ze ne :-( taky jsou vsichni nemcinari :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucique: jojo odpovědi jsou rychlý... Mimochodem lucique už jsem zjistila jaký značky jsou ty moje šaty, tak možná seženu víc obrázků :-D
Odpovědět
holky hodte mi prosim do IP mejl na Zimolau, nejsem na eay registrovana a neviidm to
Odpovědět
tak mne dnes konecne naslo zasielaku. Sice tam pise len mesto kam to smeruje a nic viac, ale aspon isto viem,ze to bolo poslane :) tak so velmi zvedava ko dlho to bude trvat :)
Odpovědět
dikec :-D
Odpovědět
a jak dlouho trva odpoved od Zimolaua?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: myslím, že zítra nebo pozítří napíše
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted mi psala arti.. naprostá katastrofa... takze kdo ma saty od asapa tak se bojte 8-( vcera prý v nemecku vykradly tranzit se satama od neho (asi dhl) nu takze saticky jsou k.o. a budou se vracet penize... doufam ze pri mym podelanym stesti tam budou ty moje 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?